در راستای مسئولیت اجتماعی در حفظ سلامت عمومی، فقط مجموعه‌های مجاز با رعایت شرایط بهداشتی فعال می‌باشند.
ثبت نام

0

17  نفر )

قم، چهارراه بیمارستان، به سمت قرآن و عترت، پاساژ موبایل آسیا، طبقه منفی یک

حداقل افراد برای استفاده از اتاق فرار 4 نفر میباشد.
قبل از مراجعه با تلفن 09100123402 هماهنگ فرمایید.

  نگاه کلی 

  اتاق فرار یا اسکیپ روم در رده بازی های هیجان انگیز و جذابی قرار می گیرد که در سراسر جهان طرفداران خاص خود را دارد. اگر شما هم از تفریح های قدیمی خسته شده اید و به دنبال یافتن بازی های جدید و مفرح هستید، اتاق فرار گزینه بسیار مناسبی برای شما خواهد بود تا بتوانید به همراه دوستان و یا اعضای خانواده فضایی متفاوت و خاص و آمیخته با ترس و هیجان را تجربه کنید. فراموش نکنید موفق شدن در این بازی مستلزم خلاقیت و کار تیمی می باشد.

  قوانین و مقررات 

  - هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.

  - افراد بالای ۱۰ سال می توانند در بازی اتاق فرار آلکاتراز حضور داشته باشند.

  - افراد بالای ۱۲ سال می توانند در اتاق فرار از موزه و ساواک حضور داشته باشند.

  امکانات 

  • اتاق فرار ساواک

  • اتاق فرار الکاتراز

  • اتاق فرار از موزه

  • بوفه نوشیدنی گرم

  • پارکینگ

  تصاویر 

  معما، سرگرمی و هیجان در خانه معما

  معما، سرگرمی و هیجان در خانه معما

  اتاق فرار آلکاتراز در خانه معما

  اتاق فرار آلکاتراز در خانه معما

  اتاق فرار ساواک در خانه معما

  اتاق فرار ساواک در خانه معما

  اتاق فرار از موزه در خانه معما

  اتاق فرار از موزه در خانه معما

  توضیحات 

  خانه معما اولین مجموعه اتاق فرار در استان قم است که با طراحی و مدیریت سید مهدی شمس الدینی از پاییز 1396 فعالیت خود را آغاز کرده است. هدف از طراحی و اجرای این مجموعه ارتقای سطح دانش جوانان و خانواده های عزیز و همچنین ایجاد فضایی مفرح و شاد برای همشهریان می‌باشد.

  اتاق فرار یا اسکیپ روم در سراسر جهان طرفداران بسیاری دارد. این بازی برگرفته از بازی های کامپیوتری طراحی شده است. فراگیری بازی های کامپیوتری و ویدیویی ایده پردازان اتاق فرار را بر این داشت تا با طراحی یک بازی جدید و خلاقانه بتوانند نظر جوانانی را جلب کنند که به دنبال تفریح های جدید و مهیج هستند.

  خانه معما دارای سه اتاق فرار به نام های فرار از موزه، اتاق ساواک و فرار از آلکاتراز است که هریک از بازی ها با توجه به سناریوی خاص خودش طراحی و اجرا شده است. بنابراین شما می توانید طبق علاقه خود یکی از اتاق ها را انتخاب کنید و به همراه دوستان و یا اعضای خانواده گروهی تشکیل دهید و ساعاتی خوش و خاطره انگیز برای خود و همراهان‌تان بسازید.

  اگر به دنبال یک بازی جدید و هیجان انگیز و پر از معماهای حل نشده هستید، تردید نکنید و اتاق فرار را انتخاب کنید. در اتاق فرار سرنخ هایی قرار داده شده که کل تیم باید برای یافتن آنها تلاش کنند تا بتوانند معماها را حل کنند و از مخمصه فرار کنند و راه نجاتی پیدا کنند.

  اتاق فرار آلکاتراز

  براساس یک داستان واقعی در ژوئن ۱۹۶۲ سه زندانی به نام های فرانک لی، موریس و برادران انگلین توانستند از مخوف ترین زندان دنیا یعنی آلکاتراز فرار کنند و بزرگترین فرار از زندان در طول تاریخ به اسم این سه زندانی ثبت شده است و تا به امروز هیچ اثری از آنها کشف نشده است. با گذشت بیش از 50 سال از این ماجرا، 3 سال پیش، ویلیام، همبند و صمیمی ترین دوست آنها، شبِ قبل از اجرای حکمِ اعدامش، در همان سلول ناپدید شد... و حالا شما متهمین محکوم به اعدامی هستید که قرار است پیش از طلوع آفتاب، حکم اعدام شما اجرا شود و باید آخرین شب عمر خود را در همان سلول، سلولی که سه متهم فراری برای آخرین بار در آن دیده شده اند، سپری کنید و یادتان باشد که این بار هیچ راه فراری ندارید...


  این نظر در صف تایید برای انتشار می‌باشد

  پاسخ توسط گشتین:

  نظر شما مهم است. با استفاده از راهنمایی سایرین همیشه می‌توانید بهترین‌ها را انتخاب کنید. بیان مزیت‌ها و نقص‌ها درنهایت باعث بهترشدن خدمات خواهد شد.

  امکان رزرو برای این تاریخ وجود ندارد

  تومان

  0

  توقف فروش
  کنسل شد:
  تکمیل ظرفیت

  لطفا دستگاه خود را بچرخانید !

  امکان استفاده در حالت افقی وجود ندارد

  مرورگر شما با گشتین سازگار نیست

  لطفا از نسخه های بروزتر استفاده کنید