گشتین، تخفیف ویژه عید فطر 1443 برای خرید بلیط
فروشنده شو

0

2  نفر )

اتوبان آقا بابایی - نرسیده به پل تمدن - خیابان سعادت

در شهر بازی تمدن اصفهان شادی بچه های رو چند برابر کنید

  خدمات شهربازی تمدن اصفهان موقتا در گشتین عرضه نمی‌شود

  شما به این نوع خدمات علاقمندید؟

  در گشتین جستجو کنید و خدمات مشابه را بیابید.

  منم موافقم

  وقتی موجود شد به من اطلاع بده !

  نگاه کلی 

  داشتن تفریحات سالم از ضرورت های یک جامعه سالم و پویا است. شهربازی تمدن با هدف ایجاد محیطی شاد و مفرح برای خانواده ها راه اندازی شده است تا محیطی جذاب، دلپذیر و سرگرم کننده ایجاد کند تا خانواده ها در کنار هم ساعات خوشی را بگذرانند. بازی کردن برای کودکان حائر اهمیت است و موجب رشد عاطفی و بروز احساسات و عواطف و تردیدهای کودک می شود.

  قوانین و مقررات 

  - هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.

  امکانات 

  • شهربازی

  • پارک بادی

  • سالتو

  • کشتی صبا

  • موتور شارژی

  • یوروبانجی

  • آفتاب مهتاب

  • ترامپولین

  • استخر توپ

  • فوتبال دستی

  • قایق دستی

  • قطار کودک

  • مری گورانت

  تصاویر 

  پارک بادی در شهربازی تمدن

  پارک بادی در شهربازی تمدن

  تاب کودک در شهربازی تمدن

  تاب کودک در شهربازی تمدن

  تفریح و سرگرمی در شهربازی تمدن

  تفریح و سرگرمی در شهربازی تمدن

  شهربازی تمدن اصفهان

  شهربازی تمدن اصفهان

  اژدر شهربازی تمدن

  اژدر شهربازی تمدن

  توضیحات 

  شهربازی تمدن با هدف ایجاد مکانی تفریحی و سرگرم کننده برای خانواده ها و کودکان در شهر اصفهان احداث گردیده است. در حقیقت در شهربازی مجموعه ای از دستگاه های سرگرمی فراهم می آید تا خانواده ها در کنار هم اوقات خوشی را بگذرانند. برخی از دستگاه های تفریحی که در شهربازی تمدن موجود است شامل پارک بادی، سالتو، کشتی صبا، موتور شارژی، یوروبانجی، آفتاب مهتاب، ترامپولین، استخر توپ، فوتبال دستی، قایق دستی، قطار کودک و مری گورانت می باشد.

  داشتن تفریحات سالم از ضرورت های یک جامعه سالم به شمار می رود. با توجه به رشد و توسعه روز افزون تفریحات در ایران، مجموعه شهربازی تمدن هم با به کارگیری دستگاه های سرگرم کننده و جذاب و بروز تلاش کرده است تا محیطی زیبا و دلپذیر و شایسته ی هم میهنان را مهیا کند تا خانواده ها در کنار فرزندان و دوستان خود ساعات خوشی را بگذرانند.

  فواید شهربازی برای کودکان

  همانطور که می دانید بردن کودکان به شهربازی فواید بسیار زیادی دارد. شهربازی محیطی شاد و مفرح برای کودکان فراهم می کند که فعالیت فیزیکی بیشتری داشته باشند؛ خندیدن، پریدن، بالا رفتن و سرسره بازی کردن همه و همه از جذابیت های شهربازی برای کودکان است که هم شادابی کودکان را افزایش می دهد و هم نحوه تعامل با دیگران را می آموزند و اعتماد ب نفس شان افزایش می یابد.

  اگر کودکان محدود شوند به خانه ماندن و تبلت و موبایل به مرور ارتباطات اجتماعی با همسالان خود را از دست می دهند و خلاقیت ها و استعدادهای درونی شان از بین می رود و بروز نمی یابد. بازی و تحرک از افزایش وزن جلوگیری می کند و ماهیچه عضلات را تقویت کرده و حتی استخوان بندی کودکان را بهبود می بخشد. همچنین عملکرد قلب و شش ها را بهتر می کند و از بروز بیماری هایی چون چاقی، دیابت و کلسترول بالا در کودکان جلوگیری می کند.

  این نظر در صف تایید برای انتشار می‌باشد

  پاسخ توسط گشتین:

  نظر شما مهم است. با استفاده از راهنمایی سایرین همیشه می‌توانید بهترین‌ها را انتخاب کنید. بیان مزیت‌ها و نقص‌ها درنهایت باعث بهترشدن خدمات خواهد شد.

  امکان رزرو برای این تاریخ وجود ندارد

  تومان

  0

  توقف فروش
  کنسل شد:
  تکمیل ظرفیت

  لطفا دستگاه خود را بچرخانید !

  امکان استفاده در حالت افقی وجود ندارد

  مرورگر شما با گشتین سازگار نیست

  لطفا از نسخه های بروزتر استفاده کنید