در راستای مسئولیت اجتماعی در حفظ سلامت عمومی، فقط مجموعه‌های مجاز با رعایت شرایط بهداشتی فعال می‌باشند.
ثبت نام

0

بهترین خرید مرکز مشاوره مهرمادر قم با بیشترین درصد تخفیف در قیمت - جدید

جدید

1  نفر )

با توجه به شرایط کرونایی لطفا قبل از مراجعه با مجموعه هماهنگ فرمایید.

طب سوزنی گوش برای درمان بیماری ودردهای بدن

  خدمات مرکز مشاوره مهرمادر قم موقتا در گشتین عرضه نمی‌شود

  شما به این نوع خدمات علاقمندید؟

  در گشتین جستجو کنید و خدمات مشابه را بیابید.

  منم موافقم

  وقتی موجود شد به من اطلاع بده !

  نگاه کلی 

  امروزه تأثیرگذاری طب سوزنی گوش توسط روش‌های علمی و پیچیده طب مورد تأیید قرارگرفته است و می‌توان از این روش با کمک گرفتن از نقاط موجود در گوش بیرونی برای بهبود سلامت و برطرف کردن بیماری‌ها جهانی استفاده کرد.

  این طب براساس این نظریه استوار شده که انرژی در داخل و بیرون بدن و درون راه هایی که به آنها کانال های انرژی می گویند جریان دارد. این طب شامل فروکردن سوزن های بسیار نازک در پوست و برروی نقاط استراتژیکی و حیاتی بدن می شود و بیشتر برای درمان درد مورد استفاده قرار می گیرد.

  در این مطب طب سوزنی، درمان برای افراد مختلف با سنین مختلف صورت می‌گیرد. تعداد جلسات درمان بستگی به نوع بیماری و افراد مختلف دارد گاهی حتی با یک جلسه نتایج چشمگیری حاصل می‌شود و در بیماری‌های مزمن تعداد جلسات بیشتری نیاز است. 

  امکانات 

  • اوریکولوژی

  • طب سوزنی

  • درمان دردهای بدن

  تصاویر 

  اوریکولوژی-گشتین

  اوریکولوژی-گشتین

  درمان-درد-اوریکولوژی

  درمان-درد-اوریکولوژی

  توضیحات 

  باید گفت که طب سوزنی یا اوریکولوژی، طب مکملی است و دارای تاییدیه سازمان بهداشت جهانی و FDA است که هیچگونه عوارضی ندارد و در دانشگاههای مختلف دنیا تدریس می شود.

  در کنار طب رایج طب مکمل سوزنی همزمان در سه سطح ذهن و جسم و احساس به بهبود بیماری کمک می کند و هیچ گونه عوارضی ندارد .طب سوزنی اثر بخشی بسیاری در درمان داشته و در گستره وسیعی از بیماری‌ها کاربرد دارد. در ادامه برای شروع کار سوابق پزشکی و آزمایشات بیمار و با راهکارهای اریکولوژی یا گوش ایریدولوژی یا عنبیه شناسی، زبان شناسی نبض شناسی و بررسی روحیات بیمار به تشخیص بیشتر می پردازد و با راهکار طب سوزنی روند درمان شروع می شود.

   فرو کردن سوزن های بسیار نازک در نقاط خاصی از بدن که گذرگاه های انرژی دانسته می شوند باعث تسکین درد یا درمان مشکل خاصی از بیماری می شود. بر اساس تئوری طب سوزنی این نقاط خاص بر روی مسیر های خاصی از بدن با نام گذرگاه باعث آزاد شدن سلول های مربوط به درد و درمان را راحت می کند.


  بسیاری از بیماری‌ها با این روش تسکین یافته و بهبود می یابند. در مواردی نیز درمان بستگی به بدن افراد و مراحل پیشرفت بیماری دارد علی‌رغم اینکه در این مورد نتایج چشمگیری از بهبودی مشاهده شده است.

  تحریک نقاط در مریدین باعث آزاد سازی لنرژیدر مریدین شده و عصب های مربوط به درد و بیماری را تحریک کرده و موجب آزادسازی آندورفین در بدن می‌شود که ابتدا کاهش درد و بهبودی بیمار را به دنبال دارد. زمان درمان این طب گاهی در دقایق اول توسط بیمار اعلام می گردد ولی برای درمان کلی و عمقی تا چند جلسه ادامه می‌یابد و ما بر اساس معاینه پزشک و آزمایشات نتیجه را اعلام می‌کنیم. طب سوزنی همزمان که موجب تقویت سیستم ایمنی بدن می شود باعث رهایی بیماری در ذهن و احساس شخص می گردد و در اکثر گزارش‌های بهبود بیمار معمولا ابتدا از بهبودی روانی خود گزارش داده و سپس به روند بهبود جسم اشاره می‌کند.


  ما از تمام ملزومات و تکنولوژی جدیدی که برای تشخیص بیماری‌ها کمک می‌گیریم. با مراجعه به پزشک و تشخیص درد، درمان برای ما راحت‌تر است. تمام دغدغه پزشکان این است که بیمار زودتر خوب شود و در طب سوزنی این امید با درصد بالایی انجام می‌شود. در طب سوزنی با کمترین وقت و هزینه بیشترین بازدهی در بهبود حاصل می‌شود در طب سوزنی باید بهداشت ذهنی را رعایت کنیم. کنترل ذهن باعث می‌شود از اکثر بیماری ها جلوگیری شود. باید این را سرلوحه خود قرار دهیم که زمانی بهبود می یابیم که ذهنی آرام داشته باشیم .طب سوزنی تنها راهکار درمان مکملی است که هیچ گونه عوارضی نداشته و همزمان در سه سطح ذهن ،جسم و احساس موثر است.


  این نظر در صف تایید برای انتشار می‌باشد

  پاسخ توسط گشتین:

  نظر شما مهم است. با استفاده از راهنمایی سایرین همیشه می‌توانید بهترین‌ها را انتخاب کنید. بیان مزیت‌ها و نقص‌ها درنهایت باعث بهترشدن خدمات خواهد شد.

  امکان رزرو برای این تاریخ وجود ندارد

  تومان

  0

  توقف فروش
  کنسل شد:
  تکمیل ظرفیت

  لطفا دستگاه خود را بچرخانید !

  امکان استفاده در حالت افقی وجود ندارد

  مرورگر شما با گشتین سازگار نیست

  لطفا از نسخه های بروزتر استفاده کنید