در راستای مسئولیت اجتماعی در حفظ سلامت عمومی، فقط مجموعه‌های مجاز با رعایت شرایط بهداشتی فعال می‌باشند.
ثبت نام

0

بهترین خرید کلینیک مهرزاد-شهرری تهران با بیشترین درصد تخفیف در قیمت - 63%

63%

5  نفر )

میدان عبدالعظیم، خیابان ذکریای رازی، پلاک 264، جنب بانک پاسارگاد و مسجد امیرالمومنین، طبقه فوقانی فروشگاه 7، طبقه 4، واحد 8

با توجه به شرایط کرونایی لطفا قبل از مراجعه با مجموعه هماهنگ فرمایید.

لطفا به توضیحات ذکر شده در "معرفی و گالری" توجه فرمایید.

  خدمات کلینیک مهرزاد-شهرری تهران موقتا در گشتین عرضه نمی‌شود

  شما به این نوع خدمات علاقمندید؟

  در گشتین جستجو کنید و خدمات مشابه را بیابید.

  منم موافقم

  وقتی موجود شد به من اطلاع بده !

  نگاه کلی 

  لیزر موهای زائد، دغدغه ای این روزها بسیاری را به خود مشغول کرده است. لیزر همان شیوه ای است که حذف موهای زائد را بسیار آسان می کند و می توانید با فراغ بال به سایر فعالیت های خود رسیدگی کنید. استفاده از روش های سنتی و قدیمی مانند ژیلت، تیغ و وکس می توانند روش های مناسبی باشند اما به دلیل اینکه فقط ساقه موهای زائد از بین می رود، به سرعت موها دوباره رشد می کنند و روزی از نو و روزی از نو.

  قوانین و مقررات 

  - هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.

  امکانات 

  • لیزر موهای زائد

  • تزریق ژل

  • تزریق چربی

  • مزوتراپی

  • لیپو غبغب

  • زاویه سازی صورت

  • تزریق بوتاکس

  تصاویر 

  تزریق بوتاکس در کلینیک مهرزاد

  تزریق بوتاکس در کلینیک مهرزاد

  حس طراوت و زیبایی در کلینیک مهرزاد

  حس طراوت و زیبایی در کلینیک مهرزاد

  کلینیک مهرزاد

  کلینیک مهرزاد

  لیزر موهای زائد در کلینیک مهرزاد

  لیزر موهای زائد در کلینیک مهرزاد

  توضیحات 

  کلینیک مهرزاد واقع در شهر ری خدمات زیبایی متنوعی را ارائه می دهد که این خدمات شامل لیزر موهای زائد، تزریق ژل، تزریق چربی، مزوتراپی، لیپو غبغب، زاویه سازی صورت و تزریق بوتاکس است. این کلینیک در محیطی کاملا بهداشتی و استریل شده خدمات خود را ارائه می دهد و خدمات زیبایی زیر نظر دکتر صادقیان انجام می شود.

  لیزر الکساندرایت

  لیزر موهای زائد، دغدغه ای این روزها بسیاری را به خود مشغول کرده است. لیزر همان شیوه ای است که حذف موهای زائد را بسیار آسان می کند و می توانید با فراغ بال به سایر فعالیت های خود رسیدگی کنید. استفاده از روش های سنتی و قدیمی مانند ژیلت، تیغ و وکس می توانند روش های مناسبی باشند اما به دلیل اینکه فقط ساقه موهای زائد از بین می رود، به سرعت موها دوباره رشد می کنند و روزی از نو و روزی از نو. اما در لیزر موها، اشعه لیزر به لایه عمیق تری از پوست نفوذ می کند و فولیکول موها را تحت تاثیر قرار می دهد، به فولیکول مو آسیب می زند و یا به طور کامل آن را از بین می برد و در نتیجه رشد موها متوقف می شوند.

  لیزر الکساندرایت یکی از بهترین و سریع ترین دستگاه های لیزر موهای زائد است که با قدرت بالایی موهای زائد را از بین می برد. طول موج این دستگاه به طور مستقیم روی فولیکول های مو اثر می گذارد و آنها را از بین می برد. کسانیکه پوست تیره تری دارند، هنگام انجام لیزر باید از سیستم خنک کننده برایشان استفاده شود تا ریشه موها به طور کامل از بین برود.

  توجه داشته باشید که پس از انجام لیزر زیر نور خورشید قرار نگیرید، زیرا پوست نازک و حساس شده است و اشعه های خورشید موجب آسیب و سوختگی پوست می شوند؛ بنابراین از ضد آفتاب های قوی استفاده کنید.

  این نظر در صف تایید برای انتشار می‌باشد

  پاسخ توسط گشتین:

  نظر شما مهم است. با استفاده از راهنمایی سایرین همیشه می‌توانید بهترین‌ها را انتخاب کنید. بیان مزیت‌ها و نقص‌ها درنهایت باعث بهترشدن خدمات خواهد شد.

  امکان رزرو برای این تاریخ وجود ندارد

  تومان

  0

  توقف فروش
  کنسل شد:
  تکمیل ظرفیت

  لطفا دستگاه خود را بچرخانید !

  امکان استفاده در حالت افقی وجود ندارد

  مرورگر شما با گشتین سازگار نیست

  لطفا از نسخه های بروزتر استفاده کنید