گشتین، تخفیف ویژه عید فطر 1443 برای خرید بلیط
فروشنده شو

0

22  نفر )

سعادت آباد، سرو غربی،بعد از پاک نژاد، شماره 72، برج سروناز، واحد 2

توجه : قبل از حضور با یکی از شماره های 22366543 و یا 09035193435 هماهنگی نمایید.

  خدمات چاپ عکس تهران موقتا در گشتین عرضه نمی‌شود

  شما به این نوع خدمات علاقمندید؟

  در گشتین جستجو کنید و خدمات مشابه را بیابید.

  منم موافقم

  وقتی موجود شد به من اطلاع بده !

  نگاه کلی 

  عکس می گیریم تا با کوله باری از خاطرات دلپذیر و خوشایند گذشته روزهای پیش رو را و سال های بعدی و بعدی را در پیش گیریم و بدانیم هرچند گذشته تمام شده است اما خاطرات رنگی اش در چمدان زندگی همراه ماست و می توانیم در روزگار میانسالی و پیری دوباره خاطرات خود را مرور کنیم و به یاد لبخندهای سال های دور لبخندی دلنشین بر لبانمان بنشیند و گذشته را مرور کنیم.

  قوانین و مقررات 

  - هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.

  امکانات 

  • چاپ عکس

  • چاپ تقویم

  • چاپ آلبوم عکس

  • چاپ تخته شاسی

  • چاپ ماگ

  • چاپ مگنت

  • چاپ پازل

  • عکس پولاروید

  توضیحات 

  مجموعه چاپ عکس واقع در منطقه سعادت آباد تهران خدمات متنوع چاپی ارائه می دهد که شامل چاپ عکس، چاپ تقویم، چاپ آلبوم عکس، چاپ تخته شاسی، چاپ ماگ، چاپ مگنت، چاپ پازل و عکس پولاروید است. آنچه که این مجموعه را از سایرین متمایز می کند این است که عکس ها پرینت نمی‌شوند و روی کاغذهای حساس به نور عکاسی نقش می بندد و چاپ عکس با استفاده از دستگاه ها و ماشین آلات پیشرفته چاپ می شود و عکسها به هیچ عنوان پاک نمی شود و تغییر رنگی هم نخواهند داشت. کلیه مراحل چاپ عکس زیر نظر کارشناسان رنگ و متخصصین چاپ انجام می شود.

  صحافی و چاپ آلبوم، مجله عکس، کتاب عکس و فتوبوک ( کتاب عکس) به شیوه ای نوین و متفاوت و با گارانتی مادام العمر به مشتریان ارائه می شود.

  صنعت عکاسی

  یکی از بهترین راه های یادآوری خاطرات گذشته تماشای عکس های قدیمی است. عکس هایی که یادآور روزهای شیرین و خاطره انگیز دوران کودکی و جوانی است؛ روزهایی که خنده های طولانی و بی وقفه مان شاید به نظر می رسید که شاید در برخی از عکس ها زیبا و متین نیستیم اما ته دل با خود می گفتیم ولی خیلی روز خوبی بود یا خیلی خوش گذشت...

  اهمیت و استقبال افراد از صنعت جذاب و زیبای عکاسی موجب پیشرفت روزافزون این حرفه شد و عکس و عکاسی در حیطه های مختلف مورد استفاده قرار گرفت. با این وجود می توانیم از عکسهای به یادگار مانده مان در هر قسمتی از خانه استفاده کنیم و همیشه جلوی چشم مان باشند و بشوند دلخوشی روزهای غمگین. و به ما یادآوری کنند که از پس روزهای تلخ و سخت قطعا روزهای شیرینی در راه است و به زودی می توانیم عکس هایی جذاب و با همان لبخندهای همیشگی ثبت کنیم.

  این بار دل تان می خواهد عکس هایتان روی تخته شاسی به یادگار بنشیند یا به شکل مگنت باشد یا پازل؟

  این نظر در صف تایید برای انتشار می‌باشد

  پاسخ توسط گشتین:

  نظر شما مهم است. با استفاده از راهنمایی سایرین همیشه می‌توانید بهترین‌ها را انتخاب کنید. بیان مزیت‌ها و نقص‌ها درنهایت باعث بهترشدن خدمات خواهد شد.

  امکان رزرو برای این تاریخ وجود ندارد

  تومان

  0

  توقف فروش
  کنسل شد:
  تکمیل ظرفیت

  لطفا دستگاه خود را بچرخانید !

  امکان استفاده در حالت افقی وجود ندارد

  مرورگر شما با گشتین سازگار نیست

  لطفا از نسخه های بروزتر استفاده کنید