گشتین، تخفیف ویژه عید فطر 1443 برای خرید بلیط
فروشنده شو

0

بهترین خرید گیم نت مسابقه تهران با بیشترین درصد تخفیف در قیمت - جدید

جدید

13  نفر )

خیابان مدنی، چهارراه سبلان، بعد از مترو، پاساژ امیر، طبقه سوم، پلاک4، گیم نت مسابقه

لطفا قبل از مراجعه با تلفن 09109848948 هماهنگ بفرمایید.

  خدمات گیم نت مسابقه تهران موقتا در گشتین عرضه نمی‌شود

  شما به این نوع خدمات علاقمندید؟

  در گشتین جستجو کنید و خدمات مشابه را بیابید.

  منم موافقم

  وقتی موجود شد به من اطلاع بده !

  نگاه کلی 

  سالهاست که با ورود کامپیوتر به خانه ها و استفاده روزافزون از فناوری های پیشرفته و گوشی های هوشمند، بازی های کامپیوتری هم وارد خانه ها شدند و در میان نوجوانان و جوانان محبوبیت بسیاری پیدا کردند و تبدیل به جزو جدایی ناپذیر زندگی آنها شدند. گیم نت مسابقه هم یکی از گیم‌نت‌های جذاب و هیجان انگیزی است که روزانه تعداد زیادی از نوجوانان و جوانان برای تفریح و سرگرمی به این مکان مراجعه می‌کنند و اوقات فراغت خود را با بازی های کامپیوتری سپری می کنند.

  قوانین و مقررات 

  - هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.

  امکانات 

  • بازی PS4

  • دسترسی به مترو

  تصاویر 

  گیم نت مسابقه

  گیم نت مسابقه

  بازی های گروهی و انفرادی در گیم نت مسابقه

  بازی های گروهی و انفرادی در گیم نت مسابقه

  گیم نت مسابقه محیطی سالم برای اوقات فراغت

  گیم نت مسابقه محیطی سالم برای اوقات فراغت

  گیم نت مسابقه جذاب و هیجان انگیز

  گیم نت مسابقه جذاب و هیجان انگیز

  توضیحات 

  گیم نت یا کلوب بازی، محیطی جذاب و مهیج است که گیمرها می توانند از رایانه ها یا کنسول های بازی ویدیویی استفاده کنند و به صورت انفرادی و یا گروهی بازی کنند. ورود کنسول هایی مانند سگا و پلی استیشن و همه گیر شدن رایانه های شخصی در اواخر دهه 70 باعث شد که این شکل جدید از بازی ها در میان مردم و به خصوص جوانان مورد استقبال قرار گرفت و طی دهه های اخیر و ورود نسل سوم و چهارم کنسول های بازی با اتصال به شبکه به بازار، رواج بازی های مالتی پلیر و البته گوشی های هوشمند، بازی های کامپیوتری جزئی از زندگی جوانان و نوجوانان شد که تصور جدایی از آن محال به نظر می رسد! هرچه کامپیوترها از حالت لوکس خارج شدند و بیشتر به خانه ها راه یافتند، طبیعتا کاربرد کامپیوتر فراگیر تر شد و دسترسی آسان به بازی های کامپیوتری روز به روز به علاقمندان و گیمرهای حرفه ای افزود. کم کم ایده گیم نت وارد بازار شد و افراد این امکان را داشتند که در کنار یکدیگر و در مقابل هم بازی کنند. بنابراین در دهه 80 تعداد بسیار زیادی گیم نت در سراسر کشور تاسیس و با استقبال خیلی خوبی هم مواجه گردید. همین مسئله باعث افزایش نفوذ بازی های کامپیوتری در بین جوانان و نوجوانان شد به طوریکه در حال حاضر در میان بسیاری از جوانان بازی های کامپیوتری تبدیل به بخش لاینفک زندگی شان شده است.

  گیم نت مسابقه هم یکی از همان گیم نت های جذاب و هیجان انگیز است که روزانه تعداد زیادی از نوجوانان و جوانان برای تفریح و سرگرمی به این گیم نت مراجعه می کنند و می توانند انوع بازی های هیجانی، ماجرایی، جنگی، تیراندازی، استراتژیک، مسابقه ای و اکشن را به صورت گروهی و یا انفرادی بازی کنند. گیم نت مسابقه محیطی سالم و جذاب برای اوقات فراغت جوانان و نوجوانان است.

  این نظر در صف تایید برای انتشار می‌باشد

  پاسخ توسط گشتین:

  نظر شما مهم است. با استفاده از راهنمایی سایرین همیشه می‌توانید بهترین‌ها را انتخاب کنید. بیان مزیت‌ها و نقص‌ها درنهایت باعث بهترشدن خدمات خواهد شد.

  امکان رزرو برای این تاریخ وجود ندارد

  تومان

  0

  توقف فروش
  کنسل شد:
  تکمیل ظرفیت

  لطفا دستگاه خود را بچرخانید !

  امکان استفاده در حالت افقی وجود ندارد

  مرورگر شما با گشتین سازگار نیست

  لطفا از نسخه های بروزتر استفاده کنید