گشتین، تخفیف ویژه عید فطر 1443 برای خرید بلیط
فروشنده شو

0

10  نفر )

گوهردشت، خیابان اصلی گوهردشت ( آزادی)، نبش 12 شرقی، پلاک 454 ، طبقه اول

لطفا به توضیحات ذکر شده در "معرفی و گالری" توجه فرمایید.

  خدمات اتاق فرار هانیبال کرج موقتا در گشتین عرضه نمی‌شود

  شما به این نوع خدمات علاقمندید؟

  در گشتین جستجو کنید و خدمات مشابه را بیابید.

  منم موافقم

  وقتی موجود شد به من اطلاع بده !

  نگاه کلی 

  اتاق فرار هانیبال اولین بازی ارائه شده توسط تیم هانیبال است. این اتاق فرار براساس فیلم جنایی هانیبال طراحی و ساخته شده است و در ژانر وحشت قرار می گیرد. اتاق های فرار برگرفته از بازی های کامپیوتری هستند که در فضای واقعی انجام می شوند. اتاق های پر رمز و رازی که پر از معماهای حل نشده و نامکشوف اند که باید آنها را حل کنید تا راه فرار برای شما گشوده شود.

  قوانین و مقررات 

  - هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.

  - از پذیرش خانم های باردار و بیماران قلبی معذوریم.

  امکانات 

  • اتاق فرار

  تصاویر 

  هیجان و وحشت در اتاق فرار هانیبال

  هیجان و وحشت در اتاق فرار هانیبال

  اتاق فرار هانیبال

  اتاق فرار هانیبال

  توضیحات 

  اتاق فرار بازی ای است که برگرفته از بازی های کامپیوتری است که در یک فضای واقعی انجام می شود. اتاقی پر رمز و راز و پر از معماهای حل نشده و اغلب ترسناک که به صورت گروهی به همراه تیم تان باید آنها را از طریق سرنخ هایی که در اتاق قرار دارد حل کنید تا راه فرار را بیابید و نجات پیدا کنید. اتاق فرار جزو بازی های جدیدی محسوب می شود که طرفداران خاص خود را دارد، کسانیکه علاقمند به تجربه بازی های متفاوتی هستند و به دنبال کشف رمز و رازهای نامکشوف اند.

  اتاق فرار هانیبال اولین بازی ارائه شده توسط تیم هانیبال واقع در گوهردشت کرج است. این اتاق فرار براساس فیلم جنایی هانیبال طراحی و ساخته شده است و در ژانر وحشت قرار می گیرد.

  اتاق فرار هانیبال

  داستان از این قرار است که شما به همراه دوستان تان برای تفریح و گردش به جنگل رفته اید و می خواهید یک سفر ماجراجویانه را تجربه کنید، همینطور که در حال گشت و گذار در جنگل هستید، کلبه ای عجیب و غریب می بینید که هیچ شباهتی به کلبه های دیگر ندارد و عادی به نظر نمی رسد. یکی از دوستان کنجکاو شما داخل کلبه می رود و شما منتظر بازگشت او هستید. اما این انتظار به نتیجه نمی رسد و او بر نمی گردد. هرچه زمان بیشتری می گذرد نگرانی شما بیشتر و بیشتر می شود که چه اتفاقی برای او رخ داده است. تصمیم می گیرید برای یافتنش به داخل کلبه بروید، به محض ورود در کلبه به روی شما قفل می شود و متوجه می شوید که وارد خانه هانیبال همان قاتل زنجیره ای آدمخوار شده اید، دست و پاهایتان از ترس و وحشت می لرزد. چه باید کرد؟ می خواهید تسلیم این قاتل بی رحم و آدمخوار شوید یا عزم فرار کرده اید و می خواهید نجات پیدا کنید؟ تصمیم با شماست. شما فقط یک ساعت فرصت دارید تا نقشه ای بریزید و خودتان را نجات دهید.

  این نظر در صف تایید برای انتشار می‌باشد

  پاسخ توسط گشتین:

  نظر شما مهم است. با استفاده از راهنمایی سایرین همیشه می‌توانید بهترین‌ها را انتخاب کنید. بیان مزیت‌ها و نقص‌ها درنهایت باعث بهترشدن خدمات خواهد شد.

  امکان رزرو برای این تاریخ وجود ندارد

  تومان

  0

  توقف فروش
  کنسل شد:
  تکمیل ظرفیت

  لطفا دستگاه خود را بچرخانید !

  امکان استفاده در حالت افقی وجود ندارد

  مرورگر شما با گشتین سازگار نیست

  لطفا از نسخه های بروزتر استفاده کنید