گشتین، تخفیف ویژه عید فطر 1443 برای خرید بلیط
فروشنده شو

0

بهترین خرید مجموعه اتاق فرار وست روم تهران با بیشترین درصد تخفیف در قیمت - 40%

40%

53  نفر )

بلوار فردوس شرق،‌بین خیابان ابراهیمی و وفا آذر، پلاک 368

لطفا به توضیحات ذکر شده در "معرفی و گالری" توجه فرمایید.

  خدمات مجموعه اتاق فرار وست روم تهران موقتا در گشتین عرضه نمی‌شود

  شما به این نوع خدمات علاقمندید؟

  در گشتین جستجو کنید و خدمات مشابه را بیابید.

  منم موافقم

  وقتی موجود شد به من اطلاع بده !

  نگاه کلی 

  اتاق های فرار طراحی شده اند تا افراد را از فضای مجازی بیرون بکشند و وارد دنیای واقعی کنند. بله دنیای بازی های کامپیوتری را می توانید در واقعیت تجربه کنید و لذت ببرید. اگر عاشق بازی های کامپیوتری و حل معماهای پیچیده و کمی هیجان و ترس هستید، همین حالا با خانواده یا دوستان خود یک تیم تشکیل بدهید و یک ساعت از وقت خود را در اتاق فرار طی کنید؛ قطعا این تجربه را فراموش نخواهید کرد.

  قوانین و مقررات 

  - هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.

  امکانات 

  • اتاق فرار سوئینی تاد

  تصاویر 

  اتاق فرار وست روم

  اتاق فرار وست روم

  توضیحات 

  مجموعه وست روم واقع در محله فردوس تهران است. این مجموعه فقط و فقط اتاق فرار ترسناک طراحی می کند و در حال حاضر تمام بازی هایی که در این مجموعه ارائه می شوند همگی دارای تم ترسناک، دلهره آور و مهیج است و از داستان های ژانر وحشت پیروی می کند.

  اتاق های فرار طراحی شده اند تا افراد را از فضای مجازی بیرون بکشند و وارد دنیای واقعی کنند. بله دنیای بازی های کامپیوتری را می توانید در واقعیت تجربه کنید و لذت ببرید. اگر عاشق بازی های کامپیوتری و حل معماهای پیچیده و کمی هیجان و ترس هستید، همین حالا با خانواده یا دوستان یک تیم حداقل سه نفره تشکیل بدهید و یک ساعت از وقت خود را در اتاق فرار طی کنید؛ قطعا این تجربه را فراموش نخواهید کرد.

  اتاق فرار سوئینی تاد

  داستان بازی از این قرار است که در سالیان دور در شهر لندن، آرایشگر جوانی به نام بنجامین بارکر به همراه همسر و دخترش زندگی می کرد. بارکر عاشق خانواده اش بود اما قاضی خبیثی در نزدیکی آنها زندگی می کرد که عاشق زن بارکر شده بود و به هر نحوی که بود می‌خواست او را بدست آورد، بنابراین یک اتهام خیالی برای بارکر دست و پا کرد و موفق شد او را به استرالیا تبعید کند و بدین ترتیب دختر و همسر بارکر را به چنگ آورد. بارکر بعد از سالها به لندن برمی گردد و نام خود را به سوئینی تاد تغییر می دهد و دوباره کار خود را شروع می کند؛ اما تبدیل به بیماری مجنون شده است که با تیغ گردن مشتریان خود را می برد، با گوشت آنها شیرینی می پزد و به خورد مردم می دهد. تصور کنید شما یکی از مشتریان تاد هستید که به آرایشگاه رفته اید! و فقط یک ساعت فرصت دارید تا مکان قتل های او را پیدا کنید و خود را نجات دهید. چگونه می خواهید از دست این قاتل دیوانه بگریزید؟ مرگ به شما از رگ گردن نزدیک تر است پس مراقب باشید.

  این نظر در صف تایید برای انتشار می‌باشد

  پاسخ توسط گشتین:

  نظر شما مهم است. با استفاده از راهنمایی سایرین همیشه می‌توانید بهترین‌ها را انتخاب کنید. بیان مزیت‌ها و نقص‌ها درنهایت باعث بهترشدن خدمات خواهد شد.

  امکان رزرو برای این تاریخ وجود ندارد

  تومان

  0

  توقف فروش
  کنسل شد:
  تکمیل ظرفیت

  لطفا دستگاه خود را بچرخانید !

  امکان استفاده در حالت افقی وجود ندارد

  مرورگر شما با گشتین سازگار نیست

  لطفا از نسخه های بروزتر استفاده کنید