گشتین، تخفیف ویژه عید فطر 1443 برای خرید بلیط
فروشنده شو

0

36  نفر )

خیابان شریعتی، خیابان معلم، خیابان مرودشت، باغ موزه قصر

لطفا به توضیحات ذکر شده در "معرفی و گالری" توجه فرمایید.

  خدمات اتاق فرار نویسنده دیوانه تهران موقتا در گشتین عرضه نمی‌شود

  شما به این نوع خدمات علاقمندید؟

  در گشتین جستجو کنید و خدمات مشابه را بیابید.

  منم موافقم

  وقتی موجود شد به من اطلاع بده !

  نگاه کلی 

  اتاق فرار یک بازی جذاب و مهیج برای افرادی که به دنبال ماجراجویی و هیجان هستند تجربه این اتاق فرار پیشنهاد می شود. در این بازی، بازیکنان مجموعه ای از پازل ها و معماها را با توجه به سرنخ هایی که در اتاق قرار داده شده است، حل می کنند تا به بتوانند کلید نجات از اتاق را پیدا کنند.

  قوانین و مقررات 

  - هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.

  امکانات 

  • اتاق فرار نویسنده دیوانه

  • دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی

  تصاویر 

  اتاق فرار نویسنده دیوانه تهران

  اتاق فرار نویسنده دیوانه تهران

  توضیحات 

  اتاق فرار نویسنده در مجموعه آی اسکیپ قرار دارد و واقع در خیابان شریعتی است. یک بازی جذاب و مهیج برای افرادی که به دنبال ماجراجویی و هیجان هستند تجربه این اتاق فرار پیشنهاد می شود. در این بازی، بازیکنان مجموعه ای از پازل ها و معماها را با توجه به سرنخ هایی که در اتاق قرار داده شده است، حل می کنند تا به بتوانند کلید نجات از اتاق را پیدا کنند.

  اتاق فرار نویسنده دیوانه

  داستان از این قرار است که شهریار خان خسروی به دنبال هنر می رود و زندگی خود را براساس هنر می سازد. شهریار خان ماجرا از آن دسته آدمهای خوبی بود که شانس و اقبال او را همراهی نکرد و او هم به دنبال بداقبالی خویش دوان دوان رفت و رسید به روزهای تلخ خلاف و قهقرایی که پایان نداشت. خوب به هر حال هرچه هم بگوییم که جامعه او را خراب کرد خوب گول زدن خودمان است، نهایتا خود او مقصر ماجرا بود.

  می دانید که نویسندگی عشق می خواهد شاید شهریار هم زیادی عاشق بوده و مجنون شده است. جنون نویسندگی او را فراگرفته است. مگر عشق هم گناه است و عاشق قاتل می شود؟ نمیدوانم..

  به هرحال ما با هنرمند قاتلی روبرو هستیم که روزگار بر وفق مرادش نچرخید و یک طرف او ایستاد و طرف دیگر هم آدمهای روزگار و این دنیای کثیفی که نویسنده را به قهقرا کشید.

  شهریار خان اینگونه می گوید که هنر مقدس است. مادر مقدس تر است. با همه اینها من وظیفه انسانی مو انجام دادم، اون کاری که باید می کردم رو کردم و به نیروهای امنیتی هم توضیح دادم.

  مادر منو ببخش...

  عجب ماجرای پیچیده ای، شما هم دلتون میخواد سر از ماجرا دربیارید و بدون چی به چی شد؟ هنرمند؟ مادر؟ اگه خیلی کنجکاوید که سر از ماجرا دربیارید زودتر خودتونو به اتاق فرار نویسنده دیوانه برسونید.

  این نظر در صف تایید برای انتشار می‌باشد

  پاسخ توسط گشتین:

  نظر شما مهم است. با استفاده از راهنمایی سایرین همیشه می‌توانید بهترین‌ها را انتخاب کنید. بیان مزیت‌ها و نقص‌ها درنهایت باعث بهترشدن خدمات خواهد شد.

  امکان رزرو برای این تاریخ وجود ندارد

  تومان

  0

  توقف فروش
  کنسل شد:
  تکمیل ظرفیت

  لطفا دستگاه خود را بچرخانید !

  امکان استفاده در حالت افقی وجود ندارد

  مرورگر شما با گشتین سازگار نیست

  لطفا از نسخه های بروزتر استفاده کنید