گشتین، تخفیف ویژه عید فطر 1443 برای خرید بلیط
فروشنده شو

0

بهترین خرید آرایشگاه آتریسا تهران با بیشترین درصد تخفیف در قیمت - جدید

جدید

1  نفر )

زعفرانیه، مقدس اردبیلی، پاساژ میلان، طبقه 3، واحد 3

لطفا به توضیحات ذکر شده در "معرفی و گالری" توجه فرمایید.

  خدمات آرایشگاه آتریسا تهران موقتا در گشتین عرضه نمی‌شود

  شما به این نوع خدمات علاقمندید؟

  در گشتین جستجو کنید و خدمات مشابه را بیابید.

  منم موافقم

  وقتی موجود شد به من اطلاع بده !

  نگاه کلی 

  چقدر براشینگ مو را می شناسید؟ به نظر می رسد هر خانمی برای داشتن موهای زیبا و لطیف به براشینگ نیاز دارد. براشینگ با دو ابزار ساده انجام می شود. برس و سشوار که در دسترس همه افراد هست. اما چگونگی انجام فرآیند براشینگ بسیار مهم است تا به نتیجه دلخواه خود برسید.

  قوانین و مقررات 

  - هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.

  امکانات 

  • رنگ مو

  • وکس

  • اصلاح ابرو

  • براشینگ

  • میکاپ

  • شینیون

  • گریم

  تصاویر 

  آرایشگاه آتریسا

  آرایشگاه آتریسا

  رنگ مو در آرایشگاه آتریسا

  رنگ مو در آرایشگاه آتریسا

  میکاپ در آرایشگاه آتریسا

  میکاپ در آرایشگاه آتریسا

  وکس در آرایشگاه آتریسا

  وکس در آرایشگاه آتریسا

  توضیحات 

  آرایشگاه آتریسا در زعفرانیه خدمات متنوع زیبایی ارائه می دهد که این خدمات شامل رنگ مو، وکس، اصلاح ابرو، براشینگ، میکاپ، شینیون و گریم است.

  هر مویی به طور طبیعی سالم و زیبا است اما قرار گرفتن در معرض آلودگی های مختلف و استفاه از شامپوهای شیمیایی غیر استاندارد و یا استرس های ناشی از مشغله های کاری، می تواند موها را تحت تاثیر قرار دهد و به آن آسیب بزند. اگر می خواهید موهای شاداب و درخشانی داشته باشید حتما از آب ولرم در شستشوی موها استفاده کنید. آب داغ روغن طبیعی موجود در موها را از بین می برد؛ روغن موجود در موها از آن محافظت می کند و اجازه نمی دهد موها به سرعت آسیب ببینند.

  یکی دیگر از عواملی که باعث آسیب رسیدن به موها می شود استفاده از شامپوهایی است که دارای سولفات هستند و به مرور به موها آسیب می زنند و به مرور سطح کلاژن کاهش پیدا می کند و در نهایت موها سلامت و زیبایی خود را از دست می دهند. وجود کلاژن در مو باعث تولید اسید آمینه سازنده موها می شود. آمینواسیدها به تولید کراتین کمک می کنند و و در نهایت کلاژن نیز آمینواسیدها را می سازد و این فرآین موجب افزایش کلاژن و طراوت و زیبایی موها می شود.

  براشینگ مو چیست؟

  چقدر براشینگ مو را می شناسید؟ به نظر می رسد هر خانمی برای داشتن موهای زیبا و لطیف به براشینگ نیاز دارد. براشینگ با دو ابزار ساده انجام می شود. برس و سشوار که در دسترس همه افراد هست. اما چگونگی انجام فرآیند براشینگ بسیار مهم است تا به نتیجه دلخواه خود برسید. براشینگ در واقع حالت دادن موها است تا موها حالت زیباتر و جذاب تری به خود بگیرند. براشینگ برای انواع موهای بلند و کوتاه می تواند انجام شود اما طرز استفاده از سشوار برای هر مدل مویی متفاوت است.

  این نظر در صف تایید برای انتشار می‌باشد

  پاسخ توسط گشتین:

  نظر شما مهم است. با استفاده از راهنمایی سایرین همیشه می‌توانید بهترین‌ها را انتخاب کنید. بیان مزیت‌ها و نقص‌ها درنهایت باعث بهترشدن خدمات خواهد شد.

  امکان رزرو برای این تاریخ وجود ندارد

  تومان

  0

  توقف فروش
  کنسل شد:
  تکمیل ظرفیت

  لطفا دستگاه خود را بچرخانید !

  امکان استفاده در حالت افقی وجود ندارد

  مرورگر شما با گشتین سازگار نیست

  لطفا از نسخه های بروزتر استفاده کنید