گشتین، تخفیف ویژه عید فطر 1443 برای خرید بلیط
فروشنده شو

0

11  نفر )

شهران، انتهای خیابان نظری، بلوار کوهسار، ساختمان سبز، پلاک 163

لطفا به توضیحات ذکر شده در "معرفی و گالری" توجه فرمایید.

  خدمات اتاق فرار بلادی (bloody house) تهران موقتا در گشتین عرضه نمی‌شود

  شما به این نوع خدمات علاقمندید؟

  در گشتین جستجو کنید و خدمات مشابه را بیابید.

  منم موافقم

  وقتی موجود شد به من اطلاع بده !

  نگاه کلی 

  اتاق فرار یا اسکیپ روم یک بازی هیجانی و فکری است که به صورت گروهی انجام می شود و در رده سرگرمی های جدیدی قرار می گیرد که استقبال خیلی خوبی از آن شده است و طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد. در ایران هم چند سالی است که اتاق های فرار متنوعی راه اندازی شده و افرادی که مخاطب بازی های جدید و هیجان انگیز هستند، استقبال خوبی از این بازی کرده اند. در این تفریح هم طعم هیجان را می چشید، و هم کار تیمی را تجربه می کنید و ذهن خود را به چالش می کشید.

  قوانین و مقررات 

  - هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.

  امکانات 

  • اتاق فرار

  • اتاق انتظار

  • اتاق لابی

  • سرویس بهداشتی

  • آسانسور

  تصاویر 

  اتاق فرار بلادی bloody house

  اتاق فرار بلادی bloody house

  نمایی از اتاق فرار بلادی bloody house

  نمایی از اتاق فرار بلادی bloody house

  کالبد شکافی در اتاق فرار بلادی bloody house

  کالبد شکافی در اتاق فرار بلادی bloody house

  ژانر وحشت در اتاق فرار بلادی bloody house

  ژانر وحشت در اتاق فرار بلادی bloody house

  قتل و ماجراجویی در اتاق فرار بلادی bloody house

  قتل و ماجراجویی در اتاق فرار بلادی bloody house

  توضیحات 

  اتاق فرار بلادی هاوس (bloody house) در منطقه شهران تهران و در مساحت 100 متر مربع احداث شده است. اتاق فرار کالبد شکافی اولین بازی از مجموعه بلادی هاوس است که در ژانر ترسناک و هیجان انگیز قرار می گیرد. داستان قتل های پیاپی ای که معماهای پیچیده ای را در خود جای داده است.

  اتاق فرار یا اسکیپ روم یک بازی هیجانی و فکری است که به صورت گروهی انجام می شود و در رده سرگرمی های جدیدی قرار می گیرد که استقبال خیلی خوبی از آن شده است و طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد. در ایران هم چند سالی است که اتاق های فرار متنوعی راه اندازی شده و افرادی که مخاطب بازی های جدید و هیجان انگیز هستند، استقبال خوبی از این بازی کرده اند.

  اتاق فرار کالبد شکافی

  شما به دهه هشتاد میلادی رفته اید و در یک دهکده کوچک زندگی می کنید. دیروز پلیس در خانه ای 5 جسد پیدا کرده است که به طرز وحشتناکی کشته شده اند؛ همه اجساد شناسایی شده اند جز یکی از آنها. جسد را برای شناسایی به خانه راسل می فرستند. امروز که پلیس برای تحویل گرفتن جسد به سراغ این خانواده آمده با صحنه عجیبی روبرو شده است. تمامی اعضای خانواده کشته شده اند و فقط یک جسد سالم مانده است. پلیس گمان می کند که شاید یک توهم باعث شده که اعضای خانوده یکدیگر را بکشند. شما باید راز این قتل ها را کشف کنید. آیا حس کارآگاهی در وجود شما هست؟ یا انسان بی تفاوتی هستید و به سادگی از کنار وقایعی که رخ می دهد عبور می‌کنید. اینجا جای انسان های بی تفاوت نیست. پس اگر در وجودتان حس ماجراجویی و کنجکاوی وجود دارد و یافتن حقایق شما را هیجان زده می کند ما منتظر شما هستیم. شما فقط 60 دقیقه فرصت دارید تا از ماجراهای مخوف قتل سر دربیاورید و نجات پیدا کنید، در غیر این صورت شما هم به سرنوشت خانواده راسل دچار می شوید.

  این نظر در صف تایید برای انتشار می‌باشد

  پاسخ توسط گشتین:

  نظر شما مهم است. با استفاده از راهنمایی سایرین همیشه می‌توانید بهترین‌ها را انتخاب کنید. بیان مزیت‌ها و نقص‌ها درنهایت باعث بهترشدن خدمات خواهد شد.

  امکان رزرو برای این تاریخ وجود ندارد

  تومان

  0

  توقف فروش
  کنسل شد:
  تکمیل ظرفیت

  لطفا دستگاه خود را بچرخانید !

  امکان استفاده در حالت افقی وجود ندارد

  مرورگر شما با گشتین سازگار نیست

  لطفا از نسخه های بروزتر استفاده کنید