گشتین، تخفیف ویژه عید فطر 1443 برای خرید بلیط
فروشنده شو

0

5  نفر )

درختی. بین عطار . 4 راه حدادی. سر خیابان چهارم. جنب رستوران لوکال . ساختمان فرشتگان. ط 3 واحد 304

لطفا به توضیحات ذکر شده در "معرفی و گالری" توجه فرمایید.

  خدمات آرایشگاه پیچک کرج موقتا در گشتین عرضه نمی‌شود

  شما به این نوع خدمات علاقمندید؟

  در گشتین جستجو کنید و خدمات مشابه را بیابید.

  منم موافقم

  وقتی موجود شد به من اطلاع بده !

  نگاه کلی 

  بسیاری از خانم ها بدون آرایش احساس خوبی ندارند و علاقه بسیار زیادی به داشتن آرایش دارند، اما باید به این نکته دقت کنید که اگر آرایش نامناسب و یا بیش از اندازه باشد، تاثیر نامطلوبی روی چهره شما می گذارد و چهره مصنوعی به چشم می آید. آرایش کردن به آسانی که به نظر می رسد، نیست و باید تحت نظر آرایشگر حرفه ای انجام شود تا به نتیجه دلخواه خود برسید.

  قوانین و مقررات 

  - هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.

  امکانات 

  • دکلره

  • مش کلاهی

  • خدمات عروس

  • مش فویلی

  • رنگساژ

  • بابلیس مو

  • اصلاح صورت

  • کوتاهی ژورنالی

  • رنگ مو

  • براشینگ

  • کاشت مژه

  • شینیون ژورنالی

  • اکستنشن مژه و ابرو

  تصاویر 

  اکستنشن مژه در آرایشگاه پیچک

  اکستنشن مژه در آرایشگاه پیچک

  آرایشگاه پیچک

  آرایشگاه پیچک

  کاشت مژه در آرایشگاه پیچک

  کاشت مژه در آرایشگاه پیچک

  لیفت ابرو در آرایشگاه پیچک

  لیفت ابرو در آرایشگاه پیچک

  توضیحات 

  آرایشگاه پیچک واقع در کرج خدمات زیبایی متنوعی را ارائه می دهد که این خدمات شامل دکلره، مش کلاهی، مش فویلی، رنگساژ، بابلیس مو، اصلاح صورت، کوتاهی ژورنالی، رنگ مو، براشینگ، کاشت مژه، شینیون ژورنالی و اکستنشن مژه و ابرو می باشد.

  افراد مختلف با هم متفاوت هستند و در هرکسی عوامل مختلفی ایجاد انگیزه و شادی می کند. یکی از کارهایی که اغلب روی خانم و دختران جوان تاثیر مثبتی دارد، اهمیت دادن به آرایش و زیبایی است.

  استفاده از رنگ های مختلف روی صورت و یافتن جلوه ای زیباتر، باعث نشاط و شادابی افراد می شود. از این رو در بین بانوان گرایش زیادی نسبت به آرایش کردن وجود دارد. نکته ی در خور توجه در آرایش کردن، استفاده از لوازم آرایشی با کیفیت و استانداردهای لازم است. استفاده از لوازم آرایشی نامرغوب به مرور پوست را بیمار می کند و عوارض نامناسبی به همراه خواهد داشت.

  نکته ی دیگری که باید به آن توجه کرد، کمک گرفتن از یک آرایشگر حرفه ای و متخصص است تا به شما فرآیند درست آرایش چهره را بیاموزد و چه بهتر اگر خودش این کار را انجام دهد؛ در این صورت با اطمینان خاطر بیشتری می توانید با آرایش زیبای خود در میهمانی و یا مراسم های خود شرکت کنید.

  آرایش کردن چه برای مخفی کردن عیوب صورت انجام شود و چه برای زیبایی بیشتر، قرن هاست که مورد توجه بوده است. علاقه زنان به آرایش بر کسی پوشیده نیست. بنابراین اگر شما هم علاقه زیادی به آرایش کردن دارید، در انتخاب آرایشگر خود دقت لازم را به خرج دهید تا با استفاده از بهترین مواد آرایشی بتوانید چهره ای زیبا و طبیعی داشته باشید. این روزها استفاده بیش از لوازم آرایشی و آرایش های غلیظ طرفداران زیادی ندارد، زیرا چهره را مصنوعی جلوه می دهد و افراد حالت طبیعی خود را از دست می دهند.

  این نظر در صف تایید برای انتشار می‌باشد

  پاسخ توسط گشتین:

  نظر شما مهم است. با استفاده از راهنمایی سایرین همیشه می‌توانید بهترین‌ها را انتخاب کنید. بیان مزیت‌ها و نقص‌ها درنهایت باعث بهترشدن خدمات خواهد شد.

  امکان رزرو برای این تاریخ وجود ندارد

  تومان

  0

  توقف فروش
  کنسل شد:
  تکمیل ظرفیت

  لطفا دستگاه خود را بچرخانید !

  امکان استفاده در حالت افقی وجود ندارد

  مرورگر شما با گشتین سازگار نیست

  لطفا از نسخه های بروزتر استفاده کنید