گشتین، تخفیف ویژه عید فطر 1443 برای خرید بلیط
فروشنده شو

0

بهترین خرید سالن زیبایی بهونه اصفهان با بیشترین درصد تخفیف در قیمت - جدید

جدید

20  نفر )

خیابان کاوه، خیابان باهنر، نبش کوچه شماره 5

لطفا به توضیحات ذکر شده در "معرفی و گالری" توجه فرمایید.

  خدمات سالن زیبایی بهونه اصفهان موقتا در گشتین عرضه نمی‌شود

  شما به این نوع خدمات علاقمندید؟

  در گشتین جستجو کنید و خدمات مشابه را بیابید.

  منم موافقم

  وقتی موجود شد به من اطلاع بده !

  نگاه کلی 

  تمام افراد به زیبایی و طراوت چهره خود اهمیت می دهند. یکی از مواردی که موجب زیباتر شدن چهره می شود، ابروهای فرد است. احتمالا برای شما جالب است که بدانید ابروها حدود ۲۵ درصد زیبایی صورت را تشکیل می دهند. بنابراین فرم و حالت ابروها تاثیر زیادی در زیبایی افراد دارد. اهمیت زیبایی ابروها نه تنها مربوط به سال های جدید نیست.

  قوانین و مقررات 

  - هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.

  امکانات 

  • کوتاهی مو

  • لیفت ابرو

  • لیفت مژه

  • اکستنشن

  • رنگ مو

  تصاویر 

  اکستنشن مژه در سالن زیبایی بهونه

  اکستنشن مژه در سالن زیبایی بهونه

  سالن زیبایی بهونه

  سالن زیبایی بهونه

  لیفت مژه در سالن زیبایی بهونه

  لیفت مژه در سالن زیبایی بهونه

  میکاپ در سالن زیبایی بهونه

  میکاپ در سالن زیبایی بهونه

  توضیحات 

  سالن زیبایی بهونه واقع در خیابان کاوه اصفهان خدمات زیبایی متنوعی را ارائه می کند که این خدمات شامل کوتاهی مو، لیفت ابرو، لیفت مژه، اکستنشن و رنگ مو است.

  لیفت ابرو

  تمام افراد به زیبایی و طراوت چهره خود اهمیت می دهند. یکی از مواردی که موجب زیباتر شدن چهره می شود، ابروهای فرد است. احتمالا برای شما جالب است که بدانید ابروها حدود ۲۵ درصد زیبایی صورت را تشکیل می دهند. بنابراین فرم و حالت ابروها تاثیر زیادی در زیبایی افراد دارد. اهمیت زیبایی ابروها نه تنها مربوط به سال های جدید نیست؛ بلکه از قدیم الایام و حتی در توصیف معشوقه های جوان در اشعار زیبای فارسی هم به مراتب بر زیبایی ابروهای معشوقه های جوان اشاره شده است.

  معمولا یکی از بهترین حالت ها برای ابروها، ابروهای هشتی هستند. لیفت کردن یک کلمه انگلیسی است که به معنای بالا بردن است در اینجا به معنای بالا بردن ابرو به کار می رود. اگر دچار افتادگی ابرو هستید و از زیبایی ابروهای خود هنگام نگاه کردن در آینه لذت نمی برید، لیفت ابرو گزینه ی مناسبی است تا به رضایت خاطر بیشتری دست پیدا کنید. لیفت ابرو کمک می کند جوان تر به نظر برسید و زیبایی چشم ها و گونه هایتان بهتر دیده شود.

  ماندگاری لیفت ابرو کاملا بستگی به به روش انجام و میزان افتادگی ابروها دارد. گاهی اوقات هم افتادگی ابرو آنقدر زیاد است که تنها با جراحی می توان آن ترمیم کرد و این نوع لیفت، یک لیفت دائمی به حساب می آید.

  لیفت ابرو با مواد هم یکی از روش های لیفت ابرو است عوارض جانبی چندانی ندارد. در لیفت ابرو با مواد از کراتین مایع استفاده می شود و بنابراین کاربرد ساده ای دارد که البته ماندگاری زیادی ندارد. البته برای کسانیکه عجله دارند و می خواهند به سرعت برای مهمانی آماده شوند، گزینه ی بسیار خوبی است.

  این نظر در صف تایید برای انتشار می‌باشد

  پاسخ توسط گشتین:

  نظر شما مهم است. با استفاده از راهنمایی سایرین همیشه می‌توانید بهترین‌ها را انتخاب کنید. بیان مزیت‌ها و نقص‌ها درنهایت باعث بهترشدن خدمات خواهد شد.

  امکان رزرو برای این تاریخ وجود ندارد

  تومان

  0

  توقف فروش
  کنسل شد:
  تکمیل ظرفیت

  لطفا دستگاه خود را بچرخانید !

  امکان استفاده در حالت افقی وجود ندارد

  مرورگر شما با گشتین سازگار نیست

  لطفا از نسخه های بروزتر استفاده کنید