گشتین، تخفیف ویژه عید فطر 1443 برای خرید بلیط
فروشنده شو

0

بهترین خرید مرکز دندانپزشکی تاج تهران با بیشترین درصد تخفیف در قیمت - تخفیف

تخفیف

27  نفر )

جنت آباد مرکزی-تقاطع اتوبان نیایش-ساختمان بانک کوثر-طبقه اول

لطفا به توضیحات ذکر شده در "معرفی و گالری" توجه فرمایید.

  خدمات مرکز دندانپزشکی تاج تهران موقتا در گشتین عرضه نمی‌شود

  شما به این نوع خدمات علاقمندید؟

  در گشتین جستجو کنید و خدمات مشابه را بیابید.

  منم موافقم

  وقتی موجود شد به من اطلاع بده !

  نگاه کلی 

  داشتن لبخند زیبا مستلزم دندان های سالم و درخشان است. برای داشتن دندان های سالم مراقبت های ابتدایی مانند مسواک زدن و استفاده از نخ دندان بسیار مهم است زیرا عدم مراقبت از دندان ها موجب پوسیدگی دندان ها و بیماری هایی نظیر بیماری های قلبی می شود. علاوه بر این به کارگیری شیوه های جدیدی مانند کامپوزیت و لمینت به شما کمک می کند تا نواقص دندانی از بین برود و هنگام صحبت کردن و لبخند زدن از داشتن لبخند زیبای خود لذت ببرید.

  قوانین و مقررات 

  - هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.

  امکانات 

  • ایمپلنت

  • ونیر کامپوزیت

  • دندانپزشکی کودکان

  • لمینت سرامیکی

  • طراحی لبخند

  • دندانپزشکی بارداری

  • پروتز دندان

  • جراحی لثه

  • ارتودنسی

  تصاویر 

  مرکز دندانپزشکی تاج

  مرکز دندانپزشکی تاج

  طراحی لبخند در مرکز دندانپزشکی تاج

  طراحی لبخند در مرکز دندانپزشکی تاج

  ایمپلنت در مرکز دندانپزشکی تاج

  ایمپلنت در مرکز دندانپزشکی تاج

  نمایی از مرکز دندانپزشکی تاج

  نمایی از مرکز دندانپزشکی تاج

  توضیحات 

  کلینیک شبانه روزی دندانپزشکی تاج در منطقه جنت آباد خدمات متنوعی را ارائه می دهد که شامل ایمپلنت، ونیر کامپوزیت، دندانپزشکی کودکان، لمینت سرامیکی، طراحی لبخند، دندانپزشکی بارداری، پروتز دندان، جراحی لثه و ارتودنسی می باشد. امور درمانی در مرکز دندانپزشکی تاج توسط کادر دندانپزشکی مجرب و متخصص انجام می شود و رعایت نکات بهداشتی در این کلینیک حرف اول را می زند.

  این مرکز دارای دستگاه های اتوکلاو کلاس B جهت استریلیزاسیون با دقت بالا بوده و بخش استریلیزاسیون این کلینیک با رعایت کامل اصول جهانی جهت پیشگیری از بیماری های عفونی از وسایل یکبار مصرف برای هر بیمار استفاده می کند و مراجعه کنندگان محترم می توانند نظارت مستقیم بر روند استریلیزاسیون داشته است.

  دندانپزشکی کودکان

  دندانپزشکی کودکان شاخه ای از دندانپزشکی است که کودکان و نوجوانان امکان استفاده از آن را دارند. در دندانپزشکی کودک، دندانپزشکان اهمیت خاصی بر پوسیدگی دندان کودکان قائل هستند. دندانپزشکی کودکان در ارتباط با سلامت دندان های شیری کودک تا زمانی که بیفتد فعالیت می کند. دندان های شیری از این جهت مهم هستند که به کودکان کمک می کند تا بهتر غذا را بجوند که موجب سلامت تغذیه کودک شده و همچنین به تکلم کودک و حفظ فضای مورد نیاز برای رشد دندان های دائمی کمک می کند.

  اهمیت دندانپزشکی کودکان از این جهت است که پایه سلامت دهان و دندان در هر فردی از کودکی آغاز می شود. چرا که کودکان از دوران کودکی باورها، عادات و سبک زندگی سالم در رابطه با سلامت دهان و دندان را به راحتی به کودکان آموزش می دهند تا بدین صورت از بروز مشکلات دهان و دندان پیشگیری کنیم.

  اختلالات رشد کودک، عملکرد درسی ضعیف در مدرسه و نیز روابط اجتماعی ضعیف همگی از اثرات بهداشت ضعیف دهان و دندان می باشد. دندانپزشک کودک، سطح سلامت دندان های کودک را ارتقا می دهد و در واقع نقش یک منبع اطلاعات در این زمینه برای والدین کودکان عمل می کنند.

  این نظر در صف تایید برای انتشار می‌باشد

  پاسخ توسط گشتین:

  نظر شما مهم است. با استفاده از راهنمایی سایرین همیشه می‌توانید بهترین‌ها را انتخاب کنید. بیان مزیت‌ها و نقص‌ها درنهایت باعث بهترشدن خدمات خواهد شد.

  امکان رزرو برای این تاریخ وجود ندارد

  تومان

  0

  توقف فروش
  کنسل شد:
  تکمیل ظرفیت

  لطفا دستگاه خود را بچرخانید !

  امکان استفاده در حالت افقی وجود ندارد

  مرورگر شما با گشتین سازگار نیست

  لطفا از نسخه های بروزتر استفاده کنید