گشتین، تخفیف ویژه عید فطر 1443 برای خرید بلیط
فروشنده شو

0

بهترین خرید سالن زیبایی کیمیا گرمی اردبیل با بیشترین درصد تخفیف در قیمت - جدید

جدید

20  نفر )

،اردبیل، شهرستان گرمی، خیابان شهید نامجو، نرسیده به میدان ولایت سالن زیبایی کیمیا

لطفا به توضیحات ذکر شده در "معرفی و گالری" توجه فرمایید.

  خدمات سالن زیبایی کیمیا گرمی اردبیل موقتا در گشتین عرضه نمی‌شود

  شما به این نوع خدمات علاقمندید؟

  در گشتین جستجو کنید و خدمات مشابه را بیابید.

  منم موافقم

  وقتی موجود شد به من اطلاع بده !

  نگاه کلی 

  پاکسازی پوست یا فیشال فرآیندی است که در آن سلول های مرده پوست و آلودگی های پوستی که روی صورت تجمع کرده اند، برداشته می شود. بنابراین پوست شادابی و طراوت خود را بازیابی می کند و نشاط و جوانی خود را بدست می آورد.

  به مرور زمان و مشغله های فراوان که در معرض آلودگی های مختلف محیطی، آلودگی هوا و نور خورشید قرار می گیرد، پوست دچار آلودگی شده و همین آلودگی ها سلول های لایه های سطحی را درگیر می کند و لایه ای ناپیدا روی صورت می نشیند که به راحتی هم قابل مشاهده نیست.

  قوانین و مقررات 

  - هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.

  امکانات 

  • میکاپ

  • گریم تخصصی

  • شنیون

  • پاکسازی حرفه ای پوست

  • رنگ مو

  • اصلاح ابرو

  توضیحات 

  سالن زیبایی کیمیا گرمی واقع در اردبیل خدمات زیبایی متنوعی ارائه می دهد که این خدمات شامل میکاپ، گریم تخصصی، شنیون، پاکسازی حرفه ای پوست، رنگ مو و اصلاح ابرو است.

  پاکسازی پوست

  پاکسازی پوست یا فیشال فرآیندی است که در آن سلول های مرده پوست و آلودگی های پوستی که روی صورت تجمع کرده اند، برداشته می شود. بنابراین پوست شادابی و طراوت خود را بازیابی می کند و نشاط و جوانی خود را بدست می آورد.

  به مرور زمان و مشغله های فراوان که در معرض آلودگی های مختلف محیطی، آلودگی هوا و نور خورشید قرار می گیرد، پوست دچار آلودگی شده و همین آلودگی ها سلول های لایه های سطحی را درگیر می کند و لایه ای ناپیدا روی صورت می نشیند که به راحتی هم قابل مشاهده نیست. از طرفی غدد چربی روی پوست که مسئول رطوبت رسانی به پوست می باشد، به دلیل آلودگی های پوستی روی صورت مسدود می شود و نمی تواند کار خود را به خوبی انجام دهد. بنابراین پاکسازی پوست این آلودگی ها و غبار روی پوست را برطرف می کنند و باعث می شود پوست شادابی خود را بدست آورد.

  در مرحله اول بهتر است بدانید که استفاده بیش از حد از لوازم آرایشی و کرم پودرهایی که چربی بالایی دارند منافذ پوست را می بندند و باید بعد از هر بار آرایش باید پوست را با آب و مواد شوینده بشویید.

  همچنین در فرآیند پاکسازی، علاوه بر لایه برداری پوست، جوش های سر سیاه یا سر سفید هم تخلیه می شود تا زیباسازی صورت تکمیل شود. پوست یکی از وسیع ترین و پیچیده ترین اعضای بدن است و کاربرد بالایی دارد؛ بنابراین برای سالم ماندن پوست، تمام تلاش خود را به کار بگیرید پیش از اینکه مجبور به هزینه های بیشتری باشید. دقت کنید که هنگام لیزر موهای زائد صورت، نباید پاکسازی پوست انجام شود.

  این نظر در صف تایید برای انتشار می‌باشد

  پاسخ توسط گشتین:

  نظر شما مهم است. با استفاده از راهنمایی سایرین همیشه می‌توانید بهترین‌ها را انتخاب کنید. بیان مزیت‌ها و نقص‌ها درنهایت باعث بهترشدن خدمات خواهد شد.

  امکان رزرو برای این تاریخ وجود ندارد

  تومان

  0

  توقف فروش
  کنسل شد:
  تکمیل ظرفیت

  لطفا دستگاه خود را بچرخانید !

  امکان استفاده در حالت افقی وجود ندارد

  مرورگر شما با گشتین سازگار نیست

  لطفا از نسخه های بروزتر استفاده کنید