گشتین، تخفیف ویژه عید فطر 1443 برای خرید بلیط
فروشنده شو

0

2  نفر )

سعادت آباد، بلوار دریا، تقاطع پاکنژاد، ضلع جنوب شرقی، پلاک 178

لطفا به توضیحات ذکر شده در "معرفی و گالری" توجه فرمایید.

  خدمات اتاق فرار ژوپیتر اسکیپ تهران موقتا در گشتین عرضه نمی‌شود

  شما به این نوع خدمات علاقمندید؟

  در گشتین جستجو کنید و خدمات مشابه را بیابید.

  منم موافقم

  وقتی موجود شد به من اطلاع بده !

  نگاه کلی 

  اتاق های فرار برگرفته از بازی های کامپیوتری طراحی و اجرا شده اند. در فضایی واقعی ذهن خود را وارد چالش جدیدی کنید. باید معماهای پیچیده را حل کنید تا نجات پیدا کنید در غیر این صورت کشته می شوید! آمادگی روبرو شدن با تاریکی و صحنه های هیجان انگیز و پر از وحشت را در خود می بینید؟ احساس می کنید سطح آدرنالین بدن تان کم شده است؟ اگر جواب شما مثبت است، شک نکنید اینجا جای شماست.

  قوانین و مقررات 

  - هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.

  امکانات 

  • اتاق فرار

  • تهویه مناسب

  • طراحی مهیج

  تصاویر 

  اتاق فرار ژوپیتر اسکیپ

  اتاق فرار ژوپیتر اسکیپ

  سامارا دخترک مرموز در اتاق فرار ژوپیتر اسکیپ

  سامارا دخترک مرموز در اتاق فرار ژوپیتر اسکیپ

  معماهای پیچیده در اتاق فرار ژوپیتر اسکیپ

  معماهای پیچیده در اتاق فرار ژوپیتر اسکیپ

  هیجان و ترس در اتاق فرار ژوپیتر اسکیپ

  هیجان و ترس در اتاق فرار ژوپیتر اسکیپ

  توضیحات 

  اتاق فرار ژوپیتر اسکیپ در منطقه سعادت آباد تهران قرار دارد و اتاق فرار"حلقه" اولین بازی ارائه شده توسط این تیم می باشد. اتاق فراری در ژانر وحشت که شما ترس و هیجان را در کنار حل معماهای متنوع تجربه می کنید.

  اتاق فرار حلقه

  زن و شوهری دختری به نام سامارا را به فرزند خواندگی قبول می کنند و او را به همراه خود به جزیره شان می برند که در آنجا اسب پرورش می دهند. بعد از ورود دخترک مرموز به جزیره، اسب ها یک به یک خودکشی می کنند و خود را در آب می اندازند و غرق می‌شوند. مادر خوانده دخترک که متوجه نحس بودن او می شود، سامارا را با یک کیسه زباله خفه می کند و در چاه ته باغ دفن می کند.

  دختر بچه هفت روز در آن چاه زنده می ماند و پس از هفت روز می میرد. یک نوار ویدیویی پخش می شود و هرکسی آن را ببیند موبایلش زنگ می خورد و سامارا پای تلفن می گوید هفت روز... و آن شخص پس از هفت روز می میرد مگر اینکه یک کپی از فیلم بگیرد و به شخص دیگری ارسال کند تا ویروس مرگ به دیگری انتقال پیدا کند.

  پیامی از دوست خود دریافت می کنید که برایتان نوشته است: هفت روز من تمام شده است و او بالاخره من را پیدا می کند، لطفا کمکم کنید.

  وارد خانه دوست خود می شوید و فیلم برای همگی شما پخش می شود و چون همه فیلم را دیده اید، راهی برای کپی گرفتن و به دیگری فرستادن وجود ندارد. سامارا از شما تقاضا می کند تا روح در عذابش را نجات دهید و تنها راه، پیدا کردن استخوان های سامارا و سوزاندن آنهاست تا روح اش آزاد شود و نجات یابد. شما تنها 60 دقیقه فرصت دارید تا روح سامارا را آزاد کنید. به یاد داشته باشید کسی که استخوان های سامارا را می سوزاند، خودش به سامارای جدیدی تبدیل می شود...

  این نظر در صف تایید برای انتشار می‌باشد

  پاسخ توسط گشتین:

  نظر شما مهم است. با استفاده از راهنمایی سایرین همیشه می‌توانید بهترین‌ها را انتخاب کنید. بیان مزیت‌ها و نقص‌ها درنهایت باعث بهترشدن خدمات خواهد شد.

  امکان رزرو برای این تاریخ وجود ندارد

  تومان

  0

  توقف فروش
  کنسل شد:
  تکمیل ظرفیت

  لطفا دستگاه خود را بچرخانید !

  امکان استفاده در حالت افقی وجود ندارد

  مرورگر شما با گشتین سازگار نیست

  لطفا از نسخه های بروزتر استفاده کنید