گشتین، تخفیف ویژه عید فطر 1443 برای خرید بلیط
فروشنده شو

0

بهترین خرید مركز ليزر و زيبايى ويـولا(دکتر جهانگیری) تهران با بیشترین درصد تخفیف در قیمت - 80%

80%

8  نفر )

تهرانپارس، خیابان فرجام شرقى بين آهنى آمينه(عادل) و گلشنى(زرين) جنب استخر نارسيس ، پلاک 77 ، ورودى دوم، طبقه4 ، واحد24 ، كلينيک ويولا

لطفا به توضیحات ذکر شده در "معرفی و گالری" توجه فرمایید.

  خدمات مركز ليزر و زيبايى ويـولا(دکتر جهانگیری) تهران موقتا در گشتین عرضه نمی‌شود

  شما به این نوع خدمات علاقمندید؟

  در گشتین جستجو کنید و خدمات مشابه را بیابید.

  منم موافقم

  وقتی موجود شد به من اطلاع بده !

  نگاه کلی 

  یکی از بهترین روش های حذف موهای زائد، استفاده از دستگاه های لیزر است. خوشبختانه با توجه به پیشرفت تکنولوژی، دستگاه های لیزر بسیار خوبی در سطح جهانی عرضه شده است که مورد توجه مراجعین و متخصصین قرار گرفته است. یکی از این دستگاه ها، لیزر الکساندرایت کندلا است. به کمک لیزر کندلا می توانید بدون درد و رنج موهای زائد را از بین ببرید.

  قوانین و مقررات 

  - هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.

  امکانات 

  • لیزر موهای زائد

  توضیحات 

  مرکز لیزر و زیبایی ویولا واقع در تهرانپارس خدمات متنوع زیبایی ارائه می دهد که لیزر موهای زائد به کمک دستگاه لیزر کندلا یکی از این خدمات می باشد.

  لیزر موهای زائد

  یکی از بهترین روش های حذف موهای زائد، استفاده از دستگاه های لیزر است. خوشبختانه با توجه به پیشرفت تکنولوژی، دستگاه های لیزر بسیار خوبی در سطح جهانی عرضه شده است که مورد توجه مراجعین و متخصصین قرار گرفته است. یکی از این دستگاه ها، لیزر الکساندرایت کندلا است. به کمک لیزر کندلا می توانید بدون درد و رنج موهای زائد را از بین ببرید. استفاده از کرم های موبر و یا اپیلاسیون و وکس علاوه بر این که به صرف زمان زیادی نیاز دارد، نتایج کوتاه مدتی به همراه دارد و در عین حال موجب حساسیت های پوستی نیز می شود. بنابراین اگر پوست حساسی دارید، لیزر را به شما پیشنهاد می کنیم.

  لیزر موهای زائد توسط دستگاه لیزر کندلا الکساندرایت را می توان روی پوست غالب ایرانیان انجام داد و به نتایج مطلوب رسید. با توجه به تحقیقاتی که صورت گرفته است، نوع پوست اکثر ایرانیان در طیف روشن ( نوع ۱) تا سبزه ( نوع vi) قرار دارد. طول موج لیزر کندلا ۷۵۵ نانومتر تنظیم شده است و با این حساب می توان به راحتی در مدت زمان کم و با سرعتی قابل قبول موهای زائد را از بین برد.

  کسانیکه پوست خود را برنزه کرده اند باید به مدت ۴ تا ۶ ماه منتظر بمانند تا پوست شان به رنگ طبیعی خود بازگردد و سپس بتوانند از دستگاه لیزر استفاده کنند. البته در دستگاه کندلا ۲۰۱۹ گزینه هایی هم در نظر گرفته شده است که با استفاده از تنظیم مدت زمان پالس و اندازه لکه لیزر می توان پوست هایی که تا میزانی برنزه شده را لیزر کنند. البته این تنظیمات باید توسط افراد متخصص و حرفه ای انجام شود و به طور کلی بهتر است پس از برگشت پوست به حالت طبیعی موهای زائد را لیزر کنید.

  این نظر در صف تایید برای انتشار می‌باشد

  پاسخ توسط گشتین:

  نظر شما مهم است. با استفاده از راهنمایی سایرین همیشه می‌توانید بهترین‌ها را انتخاب کنید. بیان مزیت‌ها و نقص‌ها درنهایت باعث بهترشدن خدمات خواهد شد.

  امکان رزرو برای این تاریخ وجود ندارد

  تومان

  0

  توقف فروش
  کنسل شد:
  تکمیل ظرفیت

  لطفا دستگاه خود را بچرخانید !

  امکان استفاده در حالت افقی وجود ندارد

  مرورگر شما با گشتین سازگار نیست

  لطفا از نسخه های بروزتر استفاده کنید