گشتین، تخفیف ویژه عید فطر 1443 برای خرید بلیط
فروشنده شو

0

4  نفر )

شعبه 1 : فلکه 3 تهرانپارس، خیابان 196 غربی، تقاطع 121، مجتمع پزشکان تهرانپارس، واحد 33 / شعبه 2 : خیابان نامجو، پلاک 666، جنب بانک تجارت، طبقه اول

لطفا به توضیحات ذکر شده در "معرفی و گالری" توجه فرمایید.

  خدمات کلینیک دندانپزشکی دکتر ثریا تهران موقتا در گشتین عرضه نمی‌شود

  شما به این نوع خدمات علاقمندید؟

  در گشتین جستجو کنید و خدمات مشابه را بیابید.

  منم موافقم

  وقتی موجود شد به من اطلاع بده !

  نگاه کلی 

  از دست دادن دندان و یا داشتن دندان هایی با رنگ نامناسب و نامرتب تاثیر بسزایی در چهره فرد دارد و ممکن است اعتماد به نفس او را خدشه دار کند و شخص را از ارتباط های اجتماعی محروم کند. خوشبختانه امروزه به دلیل پیشرفت های گسترده ای که در درمان بیماری های دهان و دندان رخ داده است می توان به رفع نواقص دندانی پرداخت و با لبخندی زیبا از معاشرت های اجتماعی لذت برد.

  قوانین و مقررات 

  - هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.

  امکانات 

  • ونیر کامپوزیت

  • لمینت

  • ایمپلنت

  • دندانپزشکی کودکان

  • بلیچینگ

  • ترمیم

  • جرم گیری

  تصاویر 

  انجام بلیچینگ در کلینیک دندانپزشکی ثریا

  انجام بلیچینگ در کلینیک دندانپزشکی ثریا

  انجام لمینت در کلینیک دندانپزشکی ثریا

  انجام لمینت در کلینیک دندانپزشکی ثریا

  نمایی از کلینیک دندانپزشکی ثریا

  نمایی از کلینیک دندانپزشکی ثریا

  کلینیک دندانپزشکی ثریا

  کلینیک دندانپزشکی ثریا

  ترمیم و زیبایی دندان در کلینیک دندانپزشکی ثریا

  ترمیم و زیبایی دندان در کلینیک دندانپزشکی ثریا

  توضیحات 

  کلینیک دندانپزشکی ثریا خدمات متنوع زیبایی و سلامت را ارئه می دهد که شامل ونیر کامپوزیت، لمینت، ایمپلنت، دندانپزشکی کودکان، بلیچینگ، ترمیم و جرم گیری می باشد.

  ایمپلنت چیست؟

  از دست دادن دندان تاثیر بسزایی در چهره دارد و نداشتن دندان اعتماد به نفس فرد را خدشه دار می کند و ممکن است او را از ارتباط های اجتماعی محروم کند و علاوه بر این فرد توانایی جویدن طبیعی غذا را هم از دست بدهد. خوشبختانه امروزه وجود ایمپلنت مشکلات بی دندانی را بسیار آسان کرده است. از دست دادن دندان مشکلی است که برای بسیاری از افراد دردناک و غیرقابل تحمل است و بسیاری هم علاقه ای به داشتن دندان های مصنوعی ندارند. ایمپلنت یک شیوه علمی جدید است که بسیاری از مشکلات را رفع کرده و اگر بر اثر بیماری های دهان و دندان یک یا چند دندان خود را از دست داده باشید، می توانید با انجام ایمپلنت این مشکل را مرتفع کنید. ایمپلنتولوژی از جدیدترین تکنولوژی های درمانی و به روز دنیا است. قرار دادن ایمپلنت در فک، درمانی نه چندان سخت است که عارضه ای هم در بر ندارد. ایمپلنت ها نقش همان دندان های اصلی را ایفا می کنند و از بین شیوه های درمانی یک جایگزین کامل به حساب می آیند چون هم ریشه و هم تاج را شامل می شوند.

  مزایای ایمپلنت

  درست است که ایمپلنت نسبت به سایر شیوه های درمان گران است اما ایمپلنت مزایایی چون راحتی، مقاومت بالا، کاربردی بودن، بازگرداندن توانایی جویدن طبیعی و زیبایی فوق العاده باعث می شود بیماران نسبت به بریجهای ثابت یا پروتز متحرک رضایت خاطر بیشتری نسبت به این شیوه درمانی داشته باشند. اگر مراجعین بهداشت را رعایت کنند این دندان ها دائمی خواهند بود.

  ایمپلنت های دندانی نیز مانند دندان های طبیعی به مراقبت نیاز دارند. زیرا پلاک های میکروبی باعث عفونت لثه می شود. بنابراین توصیه می شود از مسواک و نخ دندان استفاده کنید تا دندان ها دچار آسیب دیدگی نشوند.

  این نظر در صف تایید برای انتشار می‌باشد

  پاسخ توسط گشتین:

  نظر شما مهم است. با استفاده از راهنمایی سایرین همیشه می‌توانید بهترین‌ها را انتخاب کنید. بیان مزیت‌ها و نقص‌ها درنهایت باعث بهترشدن خدمات خواهد شد.

  امکان رزرو برای این تاریخ وجود ندارد

  تومان

  0

  توقف فروش
  کنسل شد:
  تکمیل ظرفیت

  لطفا دستگاه خود را بچرخانید !

  امکان استفاده در حالت افقی وجود ندارد

  مرورگر شما با گشتین سازگار نیست

  لطفا از نسخه های بروزتر استفاده کنید