گشتین، تخفیف ویژه عید فطر 1443 برای خرید بلیط
فروشنده شو

0

2  نفر )

جنت آباد مرکزی، خیابان دانش، خیابان عابدی، کوچه نوروزی، پلاک یک، واحد یک

لطفا به توضیحات ذکر شده در "معرفی و گالری" توجه فرمایید.

  خدمات مجموعه اتاق فرار اسکیپ اسکری تهران موقتا در گشتین عرضه نمی‌شود

  شما به این نوع خدمات علاقمندید؟

  در گشتین جستجو کنید و خدمات مشابه را بیابید.

  منم موافقم

  وقتی موجود شد به من اطلاع بده !

  نگاه کلی 

  اتاق فرار یا اسکیپ روم یک بازی مهیج و جذاب است که چند سالی است در ایران راه اندازی شده است و طرفداران خاص خود را دارد. اگر از تفریح های تکراری خسته شده اید و می خواهید فضاهای جدیدی را تجربه کنید، به شما پیشنهاد می کنیم اتاق فرار را امتحان کنید. اتاق های فرار اسکیپ اسکری در ژانر ترسناک و دلهره آور قرار دارند و بازی فوق العاده ای برای تخلیه انرژی و هیجانات درونی هستند.

  قوانین و مقررات 

  - هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.

  - از آوردن کودک و همراه خودداری کنید.

  - خانم های باردار، افراد با بیماری های قلبی یا بیماری های خاص در سناریوهای ترسناک شرکت نکنند.

  امکانات 

  • اتاق فرار هتل جهنمی

  • اتاق فرار بختک

  • اتاق فرار SHE

  • اتاق فرار رهایی

  تصاویر 

  اتاق فرار اسکیپ اسکری

  اتاق فرار اسکیپ اسکری

  بازی هتل جهنمی در اتاق فرار اسکیپ اسکری

  بازی هتل جهنمی در اتاق فرار اسکیپ اسکری

  نمایی از اتاق فرار اسکیپ اسکری

  نمایی از اتاق فرار اسکیپ اسکری

  توضیحات 

  اتاق فرار اسکیپ اسکری متشکل از چهار اتاق فرار به نام های اتاق فرار هتل جهنمی، اتاق فرار بختک، اتاق فرار SHE و اتاق فرار رهایی می باشد. اتاق های فرار این مجموعه در ژانر ترسناک و دلهره آور قرار می گیرند. بنابراین اگر علاقمندید یک بازی ترسناک و هیجان انگیز را تجربه کنید، این بازی را از دست ندهید.

  اتاق فرار یا اسکیپ روم یک بازی فیزیکی و ماجراجویانه است که به صورت تیمی انجام می شود. اعضای تیم خود را از بین دوستان و یا خانواده خود انتخاب می کنید و طبق علاقه خود یکی از سناریوها را انتخاب کرده و وارد دنیایی مهیج و جذاب می شوید. همه چیز به شکلی طراحی شده است که شما را با یک چالش واقعی روبرو می کند. اتاق پر است از سرنخ هایی که پنهان شده اند و شما زمان محدودی دارید تا بتوانید معماها را پیدا کنید و آنها را حل کنید. نمی دانید چند معمای دیگر تا رسیدن به انتهای بازی پیش رو دارید؛ بنابراین باید خوب اتاق را بگردید و همه چیز را بررسی کنید تا زمان را از دست ندهید.

  خوشبختانه بازی اتاق فرار یک بازی تیمی است و شما در این مسیر تنها نیستید و با کمک و همفکری دوستان خود می توانید معماها را حل کنید و خودتان را نجات دهید. پس هم تیمی های درجه یک خود را انتخاب کنید و یک بازی چالش برانگیز را امتحان کنید.

  برای انجام این بازی لزومی ندارد که هوش بالایی داشته باشید بلکه کار تیمی و پس از آن خلاق بودن بسیار مهم است و شما را به موفقیت نزدیک می کند.

  از کلیشه های فکری خود فاصله بگیرید و تلاش کنید خلاقانه به موضوعات نگاه کنید تا بتوانید راحت تر و سریع تر معماها را حل کنید.

  بازی های اتاق فرار از تم های مختلفی تشکیل شده اند که شامل ترسناک، دلهره آور، معمایی، جنایی و... می باشند و شما طبق علایق خود یکی از آنها را انتخاب می کنید.

  این نظر در صف تایید برای انتشار می‌باشد

  پاسخ توسط گشتین:

  نظر شما مهم است. با استفاده از راهنمایی سایرین همیشه می‌توانید بهترین‌ها را انتخاب کنید. بیان مزیت‌ها و نقص‌ها درنهایت باعث بهترشدن خدمات خواهد شد.

  امکان رزرو برای این تاریخ وجود ندارد

  تومان

  0

  توقف فروش
  کنسل شد:
  تکمیل ظرفیت

  لطفا دستگاه خود را بچرخانید !

  امکان استفاده در حالت افقی وجود ندارد

  مرورگر شما با گشتین سازگار نیست

  لطفا از نسخه های بروزتر استفاده کنید