گشتین، تخفیف ویژه عید فطر 1443 برای خرید بلیط
فروشنده شو

0

83  نفر )

سعادت آباد، خیابان فرحزادی، میدان کتاب، ضلع شمال شرقی ، پلاک 159 - طبقه 4

لطفا به توضیحات ذکر شده در "معرفی و گالری" توجه فرمایید.

  خدمات مجموعه اتاق فرار جوکر تهران موقتا در گشتین عرضه نمی‌شود

  شما به این نوع خدمات علاقمندید؟

  در گشتین جستجو کنید و خدمات مشابه را بیابید.

  منم موافقم

  وقتی موجود شد به من اطلاع بده !

  نگاه کلی 

  شما هم علاقمند به ژانر وحشت هستید؟ اگر پاسخ شما مثبت است پس جای درستی آمده اید، بلیط بخرید، لباس بپوشید و حرکت کنید به سمت اتاق فرار جوکر در منطقه سعادت آباد. اتاق های فرار ترسناک و هیجان انگیزی در انتظار شما هستند تا در دنیای واقعی وارد بازی های کامپیوتری شوید و یک دنیای جدید را تجربه کنید.

  قوانین و مقررات 

  - هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.

  - اگر دچار فوبیا هستید این بازی را انجام ندهید.

  امکانات 

  • اتاق فرار کینه آنابل

  تصاویر 

  مجموعه اتاق فرار جوکر

  مجموعه اتاق فرار جوکر

  نمایی از مجموعه اتاق فرار جوکر

  نمایی از مجموعه اتاق فرار جوکر

  کینه آنابل در مجموعه اتاق فرار جوکر

  کینه آنابل در مجموعه اتاق فرار جوکر

  وحشت و هیجان در مجموعه اتاق فرار جوکر

  وحشت و هیجان در مجموعه اتاق فرار جوکر

  توضیحات 

  اتاق فرار جوکر واقع در منطقه سعادت آباد است و چندین اتاق فرار جذاب و هیجان انگیز طراحی و اجرا کرده است که در ژانر ترسناک و هیجان انگیز قرار می گیرند. شما هم اگر علاقمند به ماجراهای ترسناک و وحشتناک هستید، سری به اتاق فرار جوکر بزنید شاید پای ثابت این مجموعه شوید.

  اتاق های فرار طراحی شده اند تا داستان های ترسناکی که فقط می توانستیم در کامپیوتر تماشا کنیم، در دنیای واقعی ببینیم و بتوانیم خودمان هم در روند این ماجراها حضور داشته باشیم و ترس و هیجان را از نزدیک تجربه کنیم. به نظر می رسد مواجه شدن با داستان ها در دنیای واقعی جذابیت زیادی برای افراد داشته است که هر روز مخاطبان اتاق فرار افزایش می یابند و خواهان بازی های جدیدتری هستند.

  کینه آنابل

  داستان بازی از این قرار است که شما و دوستان تان تصمیم می گیرید که به یک مسافرت چند روزه بروید و در جاده یک فروشگاه لباس می بینید و کنجکاو می شوید که داخل فروشگاه بروید و خرید کنید. اما به محض ورود به فروشگاه متوجه می شوید که این یک فروشگاه متروکه است و صاحبان فروشگاه دچار مشکلات روانی هستند و با دیوانگی محض دست به کشتن افرادی می زنند که وارد فروشگاه می‌شوند. عرق سرد بر پیشانی تان نشسته است و بعد از چند دقیقه که به خودتان می آیید تصمیم به فرار می گیرید. با تمام سرعت به سمت در می دوید اما تمام درها به روی شما قفل شده است. شما و دوستان تان فقط 60 دقیقه فرصت دارید که از این فروشگاه ترسناک فرار کنید در غیر این صورت قاتل ها شما را می کشند و تکه تکه می کنند!!

  برای سر در آوردن از ادامه داستان به این فروشگاه نحس در سعادت آباد بیایید و ببینید می توانید از پس قاتل های زنجیری جان سالم به در ببرید یا نه؟!

  این نظر در صف تایید برای انتشار می‌باشد

  پاسخ توسط گشتین:

  نظر شما مهم است. با استفاده از راهنمایی سایرین همیشه می‌توانید بهترین‌ها را انتخاب کنید. بیان مزیت‌ها و نقص‌ها درنهایت باعث بهترشدن خدمات خواهد شد.

  امکان رزرو برای این تاریخ وجود ندارد

  تومان

  0

  توقف فروش
  کنسل شد:
  تکمیل ظرفیت

  لطفا دستگاه خود را بچرخانید !

  امکان استفاده در حالت افقی وجود ندارد

  مرورگر شما با گشتین سازگار نیست

  لطفا از نسخه های بروزتر استفاده کنید