گشتین، تخفیف ویژه عید فطر 1443 برای خرید بلیط
فروشنده شو

0

21  نفر )

یوسف آباد، تقاطع فتحی شقاقی و ولیعصر، خیابان فراهانی پور

لطفا به توضیحات ذکر شده در "معرفی و گالری" توجه فرمایید.

  خدمات مرکز لیزر و زیبایی الیزه (دکتر ریکانی) - شعبه یوسف آباد تهران موقتا در گشتین عرضه نمی‌شود

  شما به این نوع خدمات علاقمندید؟

  در گشتین جستجو کنید و خدمات مشابه را بیابید.

  منم موافقم

  وقتی موجود شد به من اطلاع بده !

  نگاه کلی 

  مرکز لیزر و زیبایی الیزه زیر نظر دکتر ریکانی واقع در یوسف آباد تهران به همراه کادری مجرب و متعهد در زمینه خدمات پوست و مو با استفاده از بروزترین دستگاه های دنیا و در فضایی دلنشین همراه شما عزیزان است. از جمله خدماتی که در این مرکز ارائه می‌شود جراحی زیبایی، جوانسازی پوست، لیزر پوست، اصلاح طبیعی فرم لب و لیزر موهای زائد اشاره کرد.

  قوانین و مقررات 

  - هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.

  امکانات 

  • جراحی زیبایی

  • جوانسازی پوست

  • لیزر پوست

  • لیزر موهای زائد

  • اصلاح طبیعی فرم لب

  تصاویر 

  مرکز لیزر الیزه دکتر ریکانی

  مرکز لیزر الیزه دکتر ریکانی

  لیزر موهای زائد در مرکز لیزر الیزه

  لیزر موهای زائد در مرکز لیزر الیزه

  مرکز لیزر و زیبایی الیزه

  مرکز لیزر و زیبایی الیزه

  جوانسازی پوست در مرکز لیزر الیزه

  جوانسازی پوست در مرکز لیزر الیزه

  توضیحات 

  مرکز لیزر و زیبایی پوست الیزه واقع در منطقه یوسف آباد تهران، در زمینه خدمات پوست و مو و با بهره گیری از دستگاه های به روز دنیا همراه شما عزیزان است. از جمله خدماتی که در این مرکز ارائه می شود جراحی زیبایی، جوانسازی پوست، لیزر پوست، اصلاح طبیعی فرم لب و لیزر موهای زائد اشاره کرد.

  جراحی زیبایی

  جوانسازی پوست از جمله مسائلی است که افراد پس از گذر از سن سی سالگی توجه بیشتری به آن نشان می دهند. از حدود بیست و پنج سالگی اولین نشانه های پیری یا همان (aging) بروز پیدا می کند و عوارضی چون چین و چروک های ریز یا شل شدن پوست را می توانید مشاهده کنید بنابراین پوست باید مورد مراقبت و دقت بیشتری قرار بگیرد. برای تولید کلاژن بیشتر در پوست می توان از جراحی های زیبایی استفاده کرد که هم باعث صاف و محکم شدن پوست می شود و هم تولید کلاژن را در پوست فعال می کند. جوانسازی پوست با لیزر از جمله روش هایی است شما را به اهدافی که از پیش گفته شد، می رساند

  پزشکان از دو نوع لیزر برای جوانسازی پوست استفاده می کنند: سایشی و غیرسایشی. لیزر نوع سوم فوتوترمولیز فرکشنال است که هم به عنوان یک درمان غیرسایشی و هم به صورت سایشی مورد استفاده قرار می گیرد. هر دو نوع درمان سایشی و غیرسایشی در طول عمل از گرما استفاده می کنند تا تولید کلاژن در پوست را افزایش دهند و پوست صورت شادابی و جوانی خود را حفظ کند.

  از عوارض لیزر پوست صورت هم می توان به درد، قرمزی یا تورم و خارش پوست و حساسیت به نور خورشید اشاره کرد که باید تحت مراقبت پزشک معالج خو قرار بگیرید تا درمان کامل انجام شود.

  لیزر موهای زائد

  یکی دیگر از مواردی که این روزها استقبال زیادی از آن می شود لیزر موهای زائد بدن است که این موضوع مورد توجه بانوان و آقایان قرار گرفته است. در لیزر موهای زائد به کمک اشعه لیزر فولیکول های مو غیرفعال می شوند تا به حداقل رشد خود برسند. به طور کلی لیزر موهای زائد روی پوست های روشن با رنگ موهای تیره تر بهتر عمل می کند، زیرا اشعه بدنبال رنگدانه های تیره تر می گردد.

  برای تهیه بلیط مرکز لیزر و زیبایی پوست الیزه می توانید از طریق سایت گشتین اقدام به خرید نمایید و از تخفیف های ویژه بهره مند شوید.

  این نظر در صف تایید برای انتشار می‌باشد

  پاسخ توسط گشتین:

  نظر شما مهم است. با استفاده از راهنمایی سایرین همیشه می‌توانید بهترین‌ها را انتخاب کنید. بیان مزیت‌ها و نقص‌ها درنهایت باعث بهترشدن خدمات خواهد شد.

  امکان رزرو برای این تاریخ وجود ندارد

  تومان

  0

  توقف فروش
  کنسل شد:
  تکمیل ظرفیت

  لطفا دستگاه خود را بچرخانید !

  امکان استفاده در حالت افقی وجود ندارد

  مرورگر شما با گشتین سازگار نیست

  لطفا از نسخه های بروزتر استفاده کنید