گشتین، تخفیف ویژه عید فطر 1443 برای خرید بلیط
فروشنده شو

0

بهترین خرید استودیو عکاسی آراز تهران با بیشترین درصد تخفیف در قیمت - 90%

90%

23  نفر )

خیابان بهار شمالی، بالاتر از بیمارستان امام سجاد، پلاک 319

لطفا به توضیحات ذکر شده در "معرفی و گالری" توجه فرمایید.

  خدمات استودیو عکاسی آراز تهران موقتا در گشتین عرضه نمی‌شود

  شما به این نوع خدمات علاقمندید؟

  در گشتین جستجو کنید و خدمات مشابه را بیابید.

  منم موافقم

  وقتی موجود شد به من اطلاع بده !

  نگاه کلی 

  فکر می کنید به عکس های بیشتری نیاز دارید؟ عکس های حرفه ای برای ثبت خاطرات خود تا بتوانید پس از عبور از سالهای جوانی و رسیدن به دوران میانسالی و پیری عکس هایی داشته باشید با کیفیت و حرفه ای که به فرزندان و نوه های خود بگویید دوران ما دنیا این شکلی بود....

  اگر چنین افکاری در ذهن خود دارید؛ طبیعتا بدنبال یک آتلیه خوب با عکاسی حرفه ای هم هستید، ما گزینه ی مناسبی برای شما داریم. آتلیه آراز عضو رسمی اتحادیه عکاسان واقع در تهران، خیابان بهار شمالی یکی از آتلیه هایی است که می توانید ثبت خاطرات خود را به این مجموعه بسپارید. یک مجموعه حرفه ای با تجهیزات و دوربین های عکاسی حرفه ای و به روز و تنوع دکور منتظر ثبت خاطرات شما ست.

  قوانین و مقررات 

  - هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.

  امکانات 

  • آتلیه کودک

  • عروس

  • اسپرت

  • عضو رسمی اتحادیه عکاسان

  • متخصص در پرتره

  تصاویر 

  آتلیه آراز

  آتلیه آراز

  آتلیه عکاسی آراز

  آتلیه عکاسی آراز

  استودیو آراز

  استودیو آراز

  استودیو عکاسی آراز

  استودیو عکاسی آراز

  خدمات استودیو عکاسی آراز

  خدمات استودیو عکاسی آراز

  عکاسی آراز

  عکاسی آراز

  عکاسی تولد در استودیو آراز

  عکاسی تولد در استودیو آراز

  توضیحات 

  تصویر برداشتن از روزهای خاطره انگیز زندگی یکی از لذت بخش ترین کارهایی است که هر شخصی می تواند برای خود انجام دهد. روزهای پر از خاطره و شادی که شاید چند ساعت بیشتر نباشند، با عکس های یادگاری باقی می مانند و می شوند تفریحی برای تماشا به وسعت یک عمر زندگی.

  برای شما هم شاید پیش آمده باشد که بگویید کاش از پدر بزرگ و مادربزرگ های پدری و مادری مان عکس های بیشتری می داشتیم اما تکنولوژی پیشرفته ای در کار نبود تا عکس های رنگی به ما برسد و زیبایی و یکرنگی سالیان دور را به نظاره بنشینیم. اما امروزه با این میزان از پیشرفت تکنولوژی برایمان کمی عجیب و غریب به نظر می رسد؛ اما از حقیقت راه گریزی نیست.

  آتلیه آراز یکی از همان آتلیه هایی است که می توانید به تصویرهای زیبایی که از خاطرات مهم زندگی شما ثبت می کند اعتماد کنید و روزهای مهم خود را به کادر مجرب این مجموعه بسپارید.

  آتلیه آراز عضو رسمی اتحادیه عکاسان در تهران، خیابان بهار شمالی واقع شده است. عکاسان حرفه ای آتلیه در بخش های مختلف عروس، کودک، اسپرت، مدلینگ و پرسنلی (متخصص در پرتره) آماده ارائه خدمات به همشهریان تهرانی هستند. همچنین دکوراسیون متنوع و زیبا و نورپردازی حرفه ای از مزیت های این آتلیه به حساب می آید. اگر شما هم احساس می کنید به یک گروه حرفه ای برای ثبت خاطره انگیزترین روزهای زندگی خود احتیاج دارید، می توانید در همین صفحه بلیط تهیه کنید و این حس خوب را تجربه کنید؛ همچنین می توانید از تخفیف های ویژه هم بهره مند شوید.

  این نظر در صف تایید برای انتشار می‌باشد

  پاسخ توسط گشتین:

  نظر شما مهم است. با استفاده از راهنمایی سایرین همیشه می‌توانید بهترین‌ها را انتخاب کنید. بیان مزیت‌ها و نقص‌ها درنهایت باعث بهترشدن خدمات خواهد شد.

  امکان رزرو برای این تاریخ وجود ندارد

  تومان

  0

  توقف فروش
  کنسل شد:
  تکمیل ظرفیت

  لطفا دستگاه خود را بچرخانید !

  امکان استفاده در حالت افقی وجود ندارد

  مرورگر شما با گشتین سازگار نیست

  لطفا از نسخه های بروزتر استفاده کنید