گشتین، تخفیف ویژه عید فطر 1443 برای خرید بلیط
فروشنده شو

0

22  نفر )

میدان صادقیه، ابتدای بلوار فردوس شرق، جنب بانک قوامین، پلاک 55، واحد 3

لطفا به توضیحات ذکر شده در "معرفی و گالری" توجه فرمایید.

  خدمات مطب دندانپزشکی دکتر ایرانی تهران موقتا در گشتین عرضه نمی‌شود

  شما به این نوع خدمات علاقمندید؟

  در گشتین جستجو کنید و خدمات مشابه را بیابید.

  منم موافقم

  وقتی موجود شد به من اطلاع بده !

  نگاه کلی 

  سلامت و زیبایی دندان ها از اولویت های بسیاری از افراد جامعه اعم از خانم ها و آقایان می باشد. بسیاری هم بر این باورند که لبخند زیبا از لحاظ روحی و جسمی تاثیر بسیاری زیادی بر آنها می گذارد و به آنها کمک می کند در ارتباط های اجتماعی و گفتگوهای خود با اعتماد به نفس بیشتری ظاهر شوند. برای رسیدن به چنین مقصودی داشتن دندانپزشک متخصص کمک شایانی به شما می کند تا به هدف خود برسید و دغدغه ای در این خصوص نداشته باشید.

  قوانین و مقررات 

  - هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.

  امکانات 

  • دندان‌پزشکی عمومی

  • دندان‌پزشکی کودکان

  • درمان‌های اورژانسی

  • جراحی‌های درمانی

  • درمان های زیبایی دندانپزشکی

  • جرم‌گیری دندان

  • لمینت

  • کامپوزیت

  • ارتودنسی

  • درمان ریشه

  • اصلاح طرح لبخند

  توضیحات 

  مطب دکتر ایرانی واقع در میدان صادقیه تمامی خدمات دندان‌پزشکی عمومی، دندان‌پزشکی کودکان، درمان‌های اورژانسی، جراحی‌های درمانی، درمان های زیبایی دندانپزشکی، جرم‌گیری دندان، لمینت و کامپوزیت، ارتودنسی، درمان ریشه، اصلاح طرح لبخند و خدمات تخصصی دیگر ارایه می‌شود.

  مزایای کامپوزیت دندان ها

  اکثر مردم بر این باور هستند که داشتن لبخند زیبا از لحاظ روحی و جسمی به آنها کمک می کند. لبخند زیبا مستلزم داشتن دندان های زیبا و سالم است. بنابراین اهمیت سلامت دهان و دندان به وضوح آشکار می شود. در وهله اول و ارزان قیمت ترین شیوه مراقبت بی چون و چرا از دندان هاست تا بتوانیم مدت زمان بیشتری به عصب کشی و جراحی های دندان نیازی نداشته باشیم.

  در وهله بعدی ظاهر دندان و زیبایی ظاهر دندان است که با مراجعه به دندانپزشک و مشاوره پزشکی می توانید به لبخندی زیبا دست پیدا کنید. یکی از راهکارهای زیبایی دندان استفاده از کامپوزیت های دندانی است که تاثیر بسیار زیادی در زیبایی و اصلاح لبخند دارد.

  ونیر کامپوزیت پوسته نازکی است که روی سطح دندان قرار می گیرد. دندانپزشک ماده خمیری مانند کامپوزیت را روی دندان قرار می دهد و با دقت تمام به تلاش می کند تا بهترین شکل را به دندان بدهد تا نواقص دندانی پوشیده شوند پس از آن با تابش نور در طول موج معین خمیر به دندان ها چسبانده می شود و لبخندی زیبا و بی نقص به شما هدیه می کند. این روش با حداقل تراش دندانی انجام می شود.

  دقت داشته باشید که انجام کامپوزیت مستلزم مراقبت دایمی از دندان ها است به طوریکه باید هر روز از مسواک و نخ دندان استفاده کنید تا دندان دچار پوسیدگی نشود.

  از جمله کاربردهای کامپوزیت های دندان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  سفید کردن دندان ها

  ترمیم و پر کردن پوسیدگی دندان ها

  افزایش طول دندان

  پر کردن فواصل بین دندان ها

  این نظر در صف تایید برای انتشار می‌باشد

  پاسخ توسط گشتین:

  نظر شما مهم است. با استفاده از راهنمایی سایرین همیشه می‌توانید بهترین‌ها را انتخاب کنید. بیان مزیت‌ها و نقص‌ها درنهایت باعث بهترشدن خدمات خواهد شد.

  امکان رزرو برای این تاریخ وجود ندارد

  تومان

  0

  توقف فروش
  کنسل شد:
  تکمیل ظرفیت

  لطفا دستگاه خود را بچرخانید !

  امکان استفاده در حالت افقی وجود ندارد

  مرورگر شما با گشتین سازگار نیست

  لطفا از نسخه های بروزتر استفاده کنید