گشتین، تخفیف ویژه عید فطر 1443 برای خرید بلیط
فروشنده شو

0

10  نفر )

لطفا به توضیحات ذکر شده در "معرفی و گالری" توجه فرمایید.

  خدمات پینت بال ملت مشهد موقتا در گشتین عرضه نمی‌شود

  شما به این نوع خدمات علاقمندید؟

  در گشتین جستجو کنید و خدمات مشابه را بیابید.

  منم موافقم

  وقتی موجود شد به من اطلاع بده !

  نگاه کلی 

  پینت بال یک بازی تفریحی و راهی برای برقراری ارتباط با دوستان و آشنایان است می توانید این بار که برای ملاقات دوستان تان برنامه ریزی می کنید، یک میدان پینت بال اجاره کنید و این می تواند چیزی باشد که شما را از یکنواختی زندگی بیرون آورد. پینت بال به عنوان چهارمین ورزش پرتحرک جهان شناخته می شود در میان بازی های هیجان انگیز و پر نشاط قرار می گیرد.

  قوانین و مقررات 

  - هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.

  امکانات 

  • پینت بال

  • آموزش خصوصی

  • جلیقه بالستیک ضد ضربه

  • دسترسی به وسایل نقلیه

  تصاویر 

  باشگاه پینت بال ملت در قلب مشهد

  باشگاه پینت بال ملت در قلب مشهد

  پینت بال ملت

  پینت بال ملت

  تجهیزات مدرن پینت بال ملت

  تجهیزات مدرن پینت بال ملت

  تخلیه انرژی منفی در پینت بال مشهد

  تخلیه انرژی منفی در پینت بال مشهد

  پینت بال ملت یک تجربه هیجان انگیز

  پینت بال ملت یک تجربه هیجان انگیز

  نمایی از باشگاه پینت بال ملت

  نمایی از باشگاه پینت بال ملت

  توضیحات 

  باشگاه پینت بال ملت، اولین باشگاه حرفه ای پینت بال در قلب مشهد است. از امکانات باشگاه پینت بال ملت می توان به چمن مصنوعی حرفه ای، موانع بادی استاندارد، داشتن جلیقه بالستیک سبک و ضد ضربه، ارائه لباس های دو تکه نظامی، کلاس های آموزش خصوصی از رده سنی 12 سال به بالا و همچنین استعدادیابی از بازیکنان و آموزش و معرفی به تیم های باشگاهی اشاره کرد.

  اگر احساس می کنید آدرنالین خون‌تان کم شده است و عاشق جنگیدن با گلوله های رنگی هستید سری به پینت بال ملت بزنید و شور و هیجان را تجربه کنید و برای چند ساعتی از مشکلات و استرس های روزمره فارغ بال شوید. حتی اگر به شدت عصبانی هستید و می خواهید انرژی منفی درون خود را بدون آسیب رساندن به کسی تخلیه کنید، پینت بال گزینه بسیار مناسبی است تا هیجان منفی درون شما را تخلیه کند و لبخند بر لبهایتان بنشاند. خشم خود را سرکوب نکنید بلکه به کمک ورزش و فعالیت بدنی خشم را کنترل و بر آن غلبه کنید.

  پینت بال به عنوان چهارمین ورزش پر تحرک جهان شناخته می شود و چند سالی است که در جهان طرفداران بسیاری پیدا کرده است؛ تجربه ورزش های جدید و هیجان انگیز چیزی است که اغلب مردم دنیا به دنبال آن هستند. شما هم اگر از تفریح های تکراری خسته شده اید و به دنبال یک سرگرمی جدید هستید پینت بال را امتحان کنید. با پینت بال هم تفریح می کنید و سرگرم می شوید و هم جسم شما از کسالت و بی حالی و کم تحرکی خارج می شود و فکر و ذهن شاداب‌تری پیدا می کنید؛ قدرت تمرکز شما افزایش می یابد و انرژی‌تان بیشتر شده و زندگی شادتری خواهید داشت.

  قوانین بازی پینت بال ساده هستند، شلیک، دویدن و برنده شدن به همین راحتی. پینت بال مربوط به تفریح و برقراری ارتباط با دوستان و آشنایان است و می توانید دفعه بعدی که برای ملاقات با دوستان تان برنامه ریزی می کنید، یک میدان پینت بال اجاره کنید و این می تواند چیزی باشد که شما را از یکنواختی زندگی بیرون آورد.

  این نظر در صف تایید برای انتشار می‌باشد

  پاسخ توسط گشتین:

  نظر شما مهم است. با استفاده از راهنمایی سایرین همیشه می‌توانید بهترین‌ها را انتخاب کنید. بیان مزیت‌ها و نقص‌ها درنهایت باعث بهترشدن خدمات خواهد شد.

  امکان رزرو برای این تاریخ وجود ندارد

  تومان

  0

  توقف فروش
  کنسل شد:
  تکمیل ظرفیت

  لطفا دستگاه خود را بچرخانید !

  امکان استفاده در حالت افقی وجود ندارد

  مرورگر شما با گشتین سازگار نیست

  لطفا از نسخه های بروزتر استفاده کنید