گشتین، تخفیف ویژه عید فطر 1443 برای خرید بلیط
فروشنده شو

0

434  نفر )

انتهای اتوبان همت غرب-ضلع شرقی دریاچه شهدای خلیج فارس(چیتگر)-مجتمع تجاری بام لند-ورودی A

لطفا به توضیحات ذکر شده در "معرفی و گالری" توجه فرمایید.

  خدمات شهر بازی سرپوشیده کیدز گاردن بام لند تهران موقتا در گشتین عرضه نمی‌شود

  شما به این نوع خدمات علاقمندید؟

  در گشتین جستجو کنید و خدمات مشابه را بیابید.

  منم موافقم

  وقتی موجود شد به من اطلاع بده !

  نگاه کلی 

  شهربازی سر پوشیده کیدز گاردن یکی از شهربازی‌های مدرن و استاندارد ایران است که می توانید با آسودگی خاطر کودکان خود را به این مجموعه ببرید. بازی یکی از عواملی است که بر روحیه و شخصیت کودک تاثیر بسزایی می گذارد؛ به خصوص در سالهای اولیه زندگی علاوه بر شادی، موجب رشد جسمی و روان شناختی کودک می شود و نقش مثبتی در رشد عاطفی کودک ایفا می کند.

  قوانین و مقررات 

  - هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.

  امکانات 

  • ترامپولین

  • ایرهاکی

  • شن بازی

  • صخره نوردی

  • فوتبال دستی کودکان

  • دستگاه ماجراجویی

  • پل معلق

  • سرسره

  • اتاق موانع

  • ماشین و موتور شارژی

  • بوفه

  تصاویر 

  شهربازی سرپوشیده کیدز گاردن بام لند

  شهربازی سرپوشیده کیدز گاردن بام لند

  نمایی از شهر بازی سرپوشیده کیدز گاردن بام لند

  نمایی از شهر بازی سرپوشیده کیدز گاردن بام لند

  توضیحات 

  شهربازی سر پوشیده کیدز گاردن در مجموعه بام لند یکی از شهربازی های مدرن و استاندارد ایران است که می توانید با آسودگی خاطر کودکان خود را به این مجموعه ببرند. برخی از امکانات این مجموعه شامل ترامپولین، ایرهاکی، شن بازی، صخره نوردی، فوتبال دستی کودکان، دستگاه ماجراجویی، پل معلق، سرسره، اتاق موانع، ماشین و موتور شارژی می باشد. کیدزگاردن فضاهای متنوعی را برای کودکان محیا کرده است و مربیان به صورت تمام وقت مراقب کودکان هستند که در فضایی امن بازی کنند. والدین هم می توانند حین بازی کودک از تماشای مناظر زیبای دریاچه چیتگر لذت ببرند و ساعاتی را به استراحت و آرامش بگذرانند.

  چرا کودک باید بازی کند؟

  بازی یکی از عواملی است که بر روحیه و شخصیت کودک تاثیر بسزایی می گذارد و نمی توان کودک را از بازی جدا کرد؛ به خصوص در سالهای اولیه زندگی علاوه بر شادی، موجب رشد جسمی و روان شناختی کودک می شود.

  بازی کردن به صورت مستقل برای رشد مهم است. شما نمی توانید صرفا به این دلیل که کودک شما تمام روز را می خواهد بازی کند، او را سرزنش کنید. شما یکی از انسان های مورد علاقه او هستید و از این بابت باید به خود ببالید. با این حال، این موضوع که او نتواند به تنهایی برای مدت کوتاهی بازی کند برای هر دو نفر شما مضر است. بازی کردن مستقل کودک برای او بسیار حائز اهمیت است و باعث تقویت اعتماد به نفس، خلاقیت، آرامش و افزایش تمرکز او می شود.

  بازی کردن نقش مثبتی در رشد عاطفی کودک ایفا می کند و بدین ترتیب نیاز به برتری جویی و بروز احساسات و عواطف، ترس و تردیدها و برونگرایی را در کودک افزایش می دهد. باعث رشد اجتماعی کودک دلبندتان می شود و استعدادهای نهفته او را آشکار می کند و مهارت همکاری و همیاری و مشارکت با دیگران را به او می آموزد. بازی رشد عاطفی، اجتماعی، جسمانی و ذهنی کودک را به همراه دارد.

  این نظر در صف تایید برای انتشار می‌باشد

  پاسخ توسط گشتین:

  نظر شما مهم است. با استفاده از راهنمایی سایرین همیشه می‌توانید بهترین‌ها را انتخاب کنید. بیان مزیت‌ها و نقص‌ها درنهایت باعث بهترشدن خدمات خواهد شد.

  امکان رزرو برای این تاریخ وجود ندارد

  تومان

  0

  توقف فروش
  کنسل شد:
  تکمیل ظرفیت

  لطفا دستگاه خود را بچرخانید !

  امکان استفاده در حالت افقی وجود ندارد

  مرورگر شما با گشتین سازگار نیست

  لطفا از نسخه های بروزتر استفاده کنید