گشتین، تخفیف ویژه عید فطر 1443 برای خرید بلیط
فروشنده شو

0

88  نفر )

اشرفی اصفهانی، بین جلال احمد و مرزداران(جنب ساختمان پزشکی قانونی)، بن بست گلها، پلاک 2، واحد5

لطفا به توضیحات ذکر شده در "معرفی و گالری" توجه فرمایید.

  خدمات مطب لیزر اسکین تهران موقتا در گشتین عرضه نمی‌شود

  شما به این نوع خدمات علاقمندید؟

  در گشتین جستجو کنید و خدمات مشابه را بیابید.

  منم موافقم

  وقتی موجود شد به من اطلاع بده !

  نگاه کلی 

  حذف موهای زائد دغدغه بسیاری از زنان و مردان در سراسر جهان است. روش های مختلفی برای از بین بردن موهای زائد وجود دارد که بیشتر آنها موقتی هستند اما لیزر موهای زائد یک روش دائمی برای از بین بردن مو به حساب می آید و می توانید در مدت زمان کم به نتیجه مطلوب برسید. لیزر به شما کمک می کند تا پوستی نرم و ابریشمی داشته باشید و طراوت و زیبایی بیشتری برایتان به ارمغان می آورد.

  قوانین و مقررات 

  - هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.

  امکانات 

  • لیزر موهای زائد

  • لیزر الکساندرایت کندلا

  تصاویر 

  مطب لیزر اسکین

  مطب لیزر اسکین

  حذف موهای زائد با لیزر الکساندرایت کندلا در مطب لیزر اسکین

  حذف موهای زائد با لیزر الکساندرایت کندلا در مطب لیزر اسکین

  پوستی نرم و ابریشمی در مطب لیزر اسکین

  پوستی نرم و ابریشمی در مطب لیزر اسکین

  لیزر موهای زائد در مطب لیزر اسکین

  لیزر موهای زائد در مطب لیزر اسکین

  نمایی از مطب لیزر اسکین

  نمایی از مطب لیزر اسکین

  توضیحات 

  حذف موهای زائد نقاط مختلف بدن یکی از دغدغه های زنان و مردان در سراسر جهان است. روش های متعددی برای از بین بردن موهای زائد وجود دارد اما بزرگترین نقص این روش ها، موقتی بودن آنها است. ژیلت، اپیلیدی، اپیلاسیون و... موهای زائد را به صورت موقتی از بین می برند و به سرعت موها دوباره رشد می کنند اما لیزر قادر است به طور مداوم موها را از بین ببرد و یا در زمان طولانی تری شاهد رشد موها باشید. مهم است که لیزر با چه نوع دستگاهی انجام شود، چرا که عملکرد ماشین های لیزر با هم متفاوت است.

  مطب لیزر اسکین در منطقه اشرفی اصفهانی تهران واقع شده است و در این مرکز برای لیزر موهای زائد از دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا استفاده می شود. این دستگاه یکی از دستگاه های موثر در حذف موهای زائد بدن است.

  لیزر الکساندرایت کندلا

  لیزر کندلا با نام "سینرون کاندلا" هم شناخته می شود. این دستگاه در از بین بردن موهای ریزتر و نازک تر موثر است. موهایی که سایر لیزرهای دیود قادر به حذف آنها نیستند و یا مستلزم جلسات بیشتری برای از بین بردن موها هستند.

  این دستگاه دارای سیستم خنک کننده است که پوست را در مقابل درد تسکین می دهد و به راحتی درد را در برخی افراد که حساس هستند کنترل می کند. بیشتر بیماران نیازی به بی حس کننده ندارند و ژل استفاده شده برای ناحیه درمان کافی می باشد. سیستم خنک کننده کندلا یکی از سیستم های برتر در لیزرهای امروزی است و درمان راحت را تضمین می کند. همچنین نوع طراحی دستگاه ایمن است و با آرامش خاطر می توانید از آن استفاده کنید. لیزر الکساندرایت کندلا با طول موج 755 نانومتر ضرری برای بدن ندارد و آسیبی به ارگان های بدن نمی‌رساند. پیش از انجام لیزر موهای بدن را شیو کنید و پس از انجام لیزر در معرض نور خورشید قرار نگیرید.

  این نظر در صف تایید برای انتشار می‌باشد

  پاسخ توسط گشتین:

  نظر شما مهم است. با استفاده از راهنمایی سایرین همیشه می‌توانید بهترین‌ها را انتخاب کنید. بیان مزیت‌ها و نقص‌ها درنهایت باعث بهترشدن خدمات خواهد شد.

  امکان رزرو برای این تاریخ وجود ندارد

  تومان

  0

  توقف فروش
  کنسل شد:
  تکمیل ظرفیت

  لطفا دستگاه خود را بچرخانید !

  امکان استفاده در حالت افقی وجود ندارد

  مرورگر شما با گشتین سازگار نیست

  لطفا از نسخه های بروزتر استفاده کنید