گشتین، تخفیف ویژه عید فطر 1443 برای خرید بلیط
فروشنده شو

0

14  نفر )

شمس آباد، پایین‌تر از بلوار بيژن، نبش خيابان كمالی و مظفری، پلاک 50 و 57

قبل از مراجعه با شماره 09127359472 هماهنگ بفرمایید.

  خدمات اتاق فرار اسکای اسکیپ تهران موقتا در گشتین عرضه نمی‌شود

  شما به این نوع خدمات علاقمندید؟

  در گشتین جستجو کنید و خدمات مشابه را بیابید.

  منم موافقم

  وقتی موجود شد به من اطلاع بده !

  نگاه کلی 

  اتاق فرار یا اسکیپ روم یک بازی مهیج و جدید است که چند سالی است در سراسر جهان طرفداران زیادی پیدا کرده است. این بازی یک بازی گروهی است و باید به همراه تیم خود معماها را کشف کرده و آنها را حل کنید تا بتوانید راه نجات را پیدا کنید. علاوه بر این فعالیت بدنی و فکری توام می‌تواند رشد و پویایی افراد را بهبود ببخشد و میزان خلاقیت فردی را افزایش دهد.

  قوانین و مقررات 

  - هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.

  - امکان بازی در گروه های ۴ تا ۱۰ نفره وجود دارد.

  امکانات 

  • اتاق فرار جنگل آدم خوارها

  • امکان عکس گرفتن در اتاق فرار

  توضیحات 

  اتاق فرار "جنگل آدم خوارها" اولین بازی ارائه شده توسط تیم "اسکای اسکیپ" است که در منطقه شمس آباد تهران واقع شده است. اتاق فرار با الهام از بازی های کامپیوتری طراحی و اجرا شده است و هدف از این کار تجربه بازی های ویدئویی و فیلم های ترسناک و اکشن در فضای واقعی بوده است. کسانیکه علاقه زیادی به بازی ها و فیلم های اکشن و اسرار آمیز دارند می توانند با حضور در اتاق فرار و قرار گرفتن در محیط واقعی تجربه ای هیجان انگیز و جدید را امتحان کنند. فعالیت بدنی و فکری توام می‌تواند رشد و پویایی افراد را بهبود ببخشد و میزان خلاقیت فردی را افزایش دهد. همچنین تجربه این بازی مهیج و سرگرم کننده و حل چالش ها و معماها کمک زیادی به تقویت حافظه و یادآوری اطلاعات می کند.

  اتاق فرار یا اسکیپ روم یک بازی تیمی است که بازیکنان برای حل معماها با یکدیگر همکاری می کنند تا بتوانند قفل اتاق را باز کنند و نجات پیدا کنند. معماها و سرنخ هایی در اتاق پنهان شده است که باید آنها را پیدا کنید تا به راه حل برسید. اگر علاقمند به تجربه بازی های جدید و فضاهای هیجان انگیز و مهیج هستید اتاق فرار را از دست ندهید.

  اتاق فرار جنگل آدم خوارها

  شما و دوستان تان برای تفریح به جنگل رفته اید. ناگهان مسیر خود را گم می کنید و خانه ای سر راه خود می بینید. تصمیم می‌گیرید که از اهالی خانه درخواست کمک کنید غافل از اینکه آنها همگی آدم خوار هستند. آدم خوارهای گرسنه شما را به اسارت می گیرند و شما فقط یک ساعت فرصت دارید تا راه فرار را پیدا کنید و خود را نجات دهید.

  این بازی در رده معمایی و ترسناک قرار می گیرد، بنابراین اگر دچار فوبیا هستید این بازی به شما پیشنهاد نمی شود.

  این نظر در صف تایید برای انتشار می‌باشد

  پاسخ توسط گشتین:

  نظر شما مهم است. با استفاده از راهنمایی سایرین همیشه می‌توانید بهترین‌ها را انتخاب کنید. بیان مزیت‌ها و نقص‌ها درنهایت باعث بهترشدن خدمات خواهد شد.

  امکان رزرو برای این تاریخ وجود ندارد

  تومان

  0

  توقف فروش
  کنسل شد:
  تکمیل ظرفیت

  لطفا دستگاه خود را بچرخانید !

  امکان استفاده در حالت افقی وجود ندارد

  مرورگر شما با گشتین سازگار نیست

  لطفا از نسخه های بروزتر استفاده کنید