تفاوت پشتیبانی کالا و خدمات

فروش کالا و خدمات دارای تفاوت‌های بسیاری می‌باشد. در فروش خدمات ایجاد حس اعتماد و اطمینان در مشتری سخت‌‌تر به دست می‌آید. در مشاوره‌هایی که در ضمن خرید اتفاق می‌افتد، مشتری خواهان کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اطلاع از مزایای خدمات یک یک کسب وکار نسبت به کسب وکار دیگر است. مشتری به دنبال دریافت اطلاعاتی جامع و دقیق است تا بتواند با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهد و نگرانی از بابت پشتیبانی خدمات در آینده نداشته باشد.

خریدار و رزرو کننده هرگز فراموش نمی‌کند که باعث شدید چه احساسی داشته باشد

پشتیبانی مشتریان تاثیر شگفت انگیزی روی افزایش فروش و حفظ و توسعه مشتریان دارد. بیایید باهم بررسی کنیم. وقتی مشتریان به خرید خدمات می‌پردازند چندین گزینه برای انتخاب دارند. چه چیزی باعث می‌شود آنها شما را انتخاب کنند؟ در بین رقبایی که خدماتی مانند شما را با قیمت خوب به فروش می‌گذارند چه چیزی باعث برجسته شدن شما می‌شود؟ اینکه شما و تیمتان چگونه از مشتریان بالقوه و موجود پشتیبانی می‌کنید خود می‌تواند یک عامل سرنوشت ساز برای کسب و کار شما باشد. از لحظه‌ای که مشتری از صفحه مجازی شما بازدید می‌کند، شما در حال ارائه تجربه کاربری به آنها هستید. وقتی شما منابع ضروری برای لذت بخش ساختن خدمات و استفاده از آنها را در صفحه مجازی خود فراهم بیاورید، مشتری با ورود و بازدید، در ذهن به مقایسه می‌پردازد و تصمیم می‌گیرد که شما نسبت به رقبای خود در این حوزه برای آنها برجسته‌تر هستید یا خیر.

گشتین در کنار شماست و این امکان فوق العاده را برای شما ایجاد کرده است تا بهترین تجربه را برای مشتریان خود ایجاد کنید و در مواقعی مشتری نیاز به راهنمایی دارد، بتوانید بهترین راهنما و پشتیبان او باشید و مشتری وفاداری برای خود خلق کنید.