در راستای مسئولیت اجتماعی و مشارکت در حفظ سلامت عمومی، گشتین تا اطلاع ثانوی فروش بلیط ندارد

درباره گشتین

دنیا در حال توسعه است:

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند.

ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است.

همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر دارند.

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید بلیط. دیگر کمتر کسی برای خرید بلیط، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.

مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند.

مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

کمی در مورد گشتین:

گشتین سامانه آنلاین رزرو خدمات و بلیط مجموعه های تفریحی، گردشگری و ورزشی در ایران فعالیت خود را از سال 97 آغاز کرده است و رویکردی نو در زمینه خرید بلیط مراکز و مجموعه های تفریحی، گردشگری و ورزشی ، فعالیت خود را آغاز نمود.

شما با استفاده از گشتین می توانید در هرنقطه ای که هستید با چند کلیک به صورت امن و ساده به مجموعه ها دسترسی پیدا کرده، ویدیو، عکس، آدرس، قیمت و کلیه امکانات آن را مشاهده کرده و خدمات و بلیط را برای هر تاریخی که می خواهید با تخفیف های ویژه رزرو کنید.

نوآوری در صدور و کنترل بلیط:

استفاده بیش از اندازه از کاغذ جهت پرینت بلیط ها و همچنین مشکل بودن این روند برای بسیاری از مخاطبان عزیز، یکی از دغدغه های همیشگی ما بود. به همین دلیل، جهت احترام به همراهان عزیزمان و همچنین حفظ طبیعت، از ابتدای فعالیت خود با جایگزین کردن بلیط های الکترونیکی به جای بلیط های کاغذی، سعی نمودیم سهمی هرچند کم در این مهم داشته باشیم.

سیستم مدرن کنترل بلیط گشتین نیز با اتکا به همین موضوع راه اندازی شد که تمامی بلیط ها بدون نیاز به پرینت شدن و همراه داشتن نسخه کاغذی، از روی موبایل، تبلت و... قابل کنترل می باشند.

ما در گشتین تلاش می کنیم هر روزه امکانات و توانمندی های خود را افزایش داده و بهترین تجربه ها را برای کاربران خود رقم بزنیم. پس اگر علاقمند به تفریحی، گردشگری و ورزش هستید به خانه خود خوش آمدید!

همچنین چنانچه به هر دلیلی نتوانستید از بلیط خود استفاده کنید، می‌توانید آن را کنسل کرده و وجه پرداختی خود را دریافت نمایید.

مزایای گشتین چیست؟

1- جستجو و دسترسی ساده به مجموعه های تفریحی، گردشگری و ورزشی

2- امکان مشاهده مکانی مراکز تفریحی، گردشگری و ورزشی در قالب نقشه

3- اطلاع از امکانات، ظرفیت، بلیط ها و مشاهده تصاویر مجموعه ها

4- مشاهده ویدیو و بازدید مجازی از مجموعه های آبی

5- خرید بلیط با تخفیف ویژه و بهره مندی از تخفیف های مناسبتی و روزانه، هفتگی و ماهیانه

6- امکان شرکت در مسابقات و جشنواره های ویژه

7- عدم نیاز به چاپ بلیط

8- صرفه جویی در وقت و هزینه

9- امکان کنسل کردن کردن بلیط و دریافت وجه پرداختی

10- نقد و بررسی و امکان امتیازدهی به مجموعه ها

نشانی:

  • شرکت امتداد برگ اندیشان طلوع


  • قم، خیابان انقلاب، کوچه ۴۱، ساختمان مرکز رشد دانشگاه قم، طبقه ۱، واحد ۱۱۱


  • شماره تماس : 02537839530


لطفا دستگاه خود را بچرخانید !

امکان استفاده در حالت افقی وجود ندارد

مرورگر شما با گشتین سازگار نیست

لطفا از نسخه های بروزتر استفاده کنید