گشتین، تخفیف ویژه عید فطر 1443 برای خرید بلیط
فروشنده شو

0

درباره گشتین

دنیا در حال توسعه است:

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. سرعت، دقت، سهولت و قدرت انتخاب دقیق در خرید اینترنتی، هر روز تعداد بیشتری از مردم را به سمت خود جذب می کند. تجربه شیرین خرید آنلاین باعث تغییر الگوها شده است. این روش خرید کاملا با شرایط زندگی مدرن منطبق است.

ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است.

همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌های نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه چندان با اهمیت برای بسیاری از ما اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی ما را مجاب می‏‌کند که با بهینه سازی الگوها، هوشمندانه‏‌تر و مدرنتر زندگی کنیم. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش و لذت بردن از علایق شخصی اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر دارند.

امروزه برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد. سیستمهای مدرن انتخاب و خرید ایجاد شده است و کمتر کسی بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام به خرید می‏‌کند.

مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند.

مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروز بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تر را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های آنلاین و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

کمی در مورد گشتین:

گشتین سامانه آنلاین هوشمند ارائه و خرید خدمات است. این خدمات متنوع بوده و شامل تمام سرویسها و خدمات مراکز تفریحی، گردشگری، ورزشی، درمان و سلامت و هر نوع سرویس عمومی است. تسهیلات خرید هوشمند در اختیار حدود 70 میلیون نفر هموطن که به اینترنت دسترسی دارند قرار می گیرد. مجموعه گشتین فعالیت خود را از سال 97 آغاز کرده و رویکردی نو در زمینه ارائه و خرید خدمات مراکز و مجموعه های گوناگون ارائه می دهد.

شما با استفاده از گشتین می توانید در هرنقطه ای که هستید با چند کلیک به صورت امن و ساده به مجموعه ها دسترسی پیدا کرده، ویدیو، عکس، آدرس، قیمت و کلیه امکانات آن را مشاهده کنید. به علاوه سرویس مورد نظر را برای تاریخ و ساعت دلخواه خود رزور کنید و از تخفیف و قیمتهای ویژه گشتین لذت ببرید.

"سیستم کد الکترونیکی رزرو"، یک نوآوری در رزرو و پذیرش مشتری:

استفاده از بلیط یا فرم یا پذیرش چاپی هم هزینه دارد، هم محیط زیست و جنگلها را تهدید می کند. به علاوه برای مشتری دردسر دارد. همه ما یادمان هست که با چه دقتی بلیط یا فرم چاپی را نگهداری میکردیم. دست آخر هم انبوهی از کاغذهای باطله روی دستمان می ماند .اکنون گشتین با "سیستم کد الکترونیکی رزرو" و بدون نیاز به چاپ در خدمت شماست. ارائه دهندگان سرویس و مشتریها آسوده خاطر شده اند. "سیستم کد الکترونیکی رزرو" جهت احترام به همراهان عزیز گشتین طراحی شده است. دیگر نیازی به چاپ و کاغذ نیست. گشتین دوست طبیعت است. ما همه دوست طبیعتیم.

سیستم مدرن کنترل و پذیرش مشتری گشتین با اتکا به رزرو الکترونیکی راه اندازی شده است. به عبارتی پذیرش بدون نیاز به پرینت شدن و همراه داشتن نسخه کاغذی، و صرفا از روی کد الکترونیکی پذیرش کنترل و تایید می شود.

ما در گشتین تلاش می کنیم هر روزه امکانات و توانمندی های خود را افزایش داده و بهترین تجربه ها را برای کاربران خود رقم بزنیم. پس اگر علاقمند به تفریح، گردشگری یا ورزش هستید یا به دنبال سلامت و درمان می گردید یا میخواهید آموزش ببینید، به خانه خود خوش آمدید!

نکته مهم خرید از گشتین قدرت انتخاب و تسهیلات ویژه در تصمیم گیری است. پس اگر پس از خرید به هر دلیلی خواستید رزرو خود را کنسل کنید یا تاریخ آنرا عوض کنید، ما در خدمت شما هستیم. در گشتین تقریبا همیشه امکان تغییرات در تاریخ رزرو و یا کنسل کردن وجود دارد. راحت خرید کنید و اگر لازم شد پس از کنسلی وجه پرداختی خود را به صورت کامل دریافت نمایید.

مزایای گشتین چیست؟

1- جستجو و دسترسی ساده به تمام سرویسها در دسته بندیهای متنوع شامل مجموعه های تفریحی، گردشگری و ورزشی / مجموعه های سلامت، زیبایی و درمان / مجموعه های آموزشی و رشد / خدمات عمومی

2- امکان مشاهده مکان و آدرس مراکز ارائه دهنده سرویس به صورت نقشه

3- اطلاع از امکانات، ظرفیت، ساعتهای سرویس دهی

4- مشاهده تصاویر مجموعه ها و ویدیو و بازدید مجازی از مجموعه ها

5- خرید و رزرو با تخفیف ویژه و بهره مندی از تخفیف های مناسبتی و روزانه، هفتگی و ماهیانه

6- امکان شرکت در مسابقات و جشنواره های ویژه

7- سیستم رزرو الکترونیکی و عدم نیاز به چاپ

8- صرفه جویی در وقت و هزینه

9- امکان کنسل کردن کردن رزرو و دریافت وجه پرداختی

10- نقد و بررسی و امکان امتیازدهی به مجموعه ها

نشانی:

  • شرکت امتداد برگ اندیشان طلوع


  • قم، خیابان انقلاب، کوچه ۴۱، ساختمان مرکز رشد دانشگاه قم، طبقه ۱، واحد ۱۱۱


  • شماره تماس : 02537839530


لطفا دستگاه خود را بچرخانید !

امکان استفاده در حالت افقی وجود ندارد

مرورگر شما با گشتین سازگار نیست

لطفا از نسخه های بروزتر استفاده کنید