گشتین، تخفیف ویژه عید فطر 1443 برای خرید بلیط
فروشنده شو

0

24  نفر )

بزرگراه رسالت، بین خیابان دردشت و بزرگراه باقری، جنب مترو علم و صنعت، پلاک 380

لطفا به توضیحات ذکر شده در "معرفی و گالری" توجه فرمایید.

  خدمات مجموعه اسکیپ چلنج تهران موقتا در گشتین عرضه نمی‌شود

  شما به این نوع خدمات علاقمندید؟

  در گشتین جستجو کنید و خدمات مشابه را بیابید.

  منم موافقم

  وقتی موجود شد به من اطلاع بده !

  نگاه کلی 

  اتاق فرار به عنوان یکی از پر طرفدارترین و اعتیادآورترین سرگرمی های جهان شناخته می شود که قادر است عموم مردم جامعه را تحت تاثیر قرار دهد. مجموعه اسکیپ چلنج چندین اتاق فرار به نام های انتقام، گردنبند، طلسم شده و insidious طراحی کرده است. اتاق هایی پر از معماهای پیچیده و ترسناک اما مهیج و جذاب که سرنخ هایی برای شما گذاشته شده تا بتوانید گره های ماجرا را باز کنید و بتوانید راه فرار را بیابید.

  قوانین و مقررات 

  - هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.

  امکانات 

  • اتاق فرار انتقام

  • اتاق فرار گردنبند

  • اتاق فرار طلسم شده

  • اتاق فرار insidious

  تصاویر 

  اتاق فرار اسکیپ چلنج

  اتاق فرار اسکیپ چلنج

  بازی انتقام در مجموعه اسکیپ چلنج

  بازی انتقام در مجموعه اسکیپ چلنج

  ماجراجویی و هیجان در اسکیپ چلنج

  ماجراجویی و هیجان در اسکیپ چلنج

  مجموعه اسکیپ چلنج

  مجموعه اسکیپ چلنج

  توضیحات 

  مجموعه اسکیپ چلنج واقع در خیابان رسالت تهران دارای چندین اتاق فرار به نام های انتقام، گردنبند، طلسم شده و insidious است. اتاق هایی پر از معماهای پیچیده و ترسناک اما مهیج و جذاب که سرنخ هایی برای شما گذاشته شده تا بتوانید گره های ماجرا را باز کنید و بتوانید راه فرار را بیابید.

  برخلاف بسیاری از بازی های کامپیوتری که برگرفته از دنیای واقعیت طراحی شده اند، اتاق های فرار از بازی های کامپیوتری الهام گرفته شده است. اولین طراحان این بازی متفکران حوزه آموزش در آسیای شرقی بوده اند که معتقد بودند که فعالیت بدنی توام با فکر باعث افزایش رشد و پویایی افراد می شود.

  چند سالی است که در ایران هم اتاق‌های فرار طراحی و اجرا شده است و مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته است. تجربه ترس، هیجان و داستان های ماجراجویانه و پر از معماهای پیچیده می تواند ترشح هورمون آدرنالین را در بدن افزایش دهد و احساس کسالت و افسردگی را از بین ببرد؛ و همین امر موجب نشاط جسم و روح و همچنین افزایش فعالیت مغز می شود.

  اتاق فرار به عنوان یکی از پر طرفدارترین و اعتیادآورترین سرگرمی های جهان شناخته می شود که قادر است عموم مردم جامعه را تحت تاثیر قرار دهد.

  اتاق فرار انتقام

  تصور کنید چند وقتی است که به قرص های توهم زا اعتیاد پیدا کرده اید و قدرت ترک قرص ها را هم ندارید. یکی از ویژگی های این قرص ها این است که بعد از مصرف متوجه رفتارهای خود نمی شوید و دیگر نمی دانید که در حال انجام چه کاری هستید. یکبار بعد از مصرف قرص و در عالم توهم همینطور که در بین ابرها در پرواز هستید و حس پادشاهی بر دنیا به شما دست داده است، به خود می آیید و یک چاقوی خونی در دست خود می‌بینید!! وحشت زده از اینکه چه اتفاقی افتاده گیج شده اید...

  با ما در اسکیپ چلنج خیابان رسالت همراه باشید تا باقی ماجرا را از نزدیک ببینید.

  این نظر در صف تایید برای انتشار می‌باشد

  پاسخ توسط گشتین:

  نظر شما مهم است. با استفاده از راهنمایی سایرین همیشه می‌توانید بهترین‌ها را انتخاب کنید. بیان مزیت‌ها و نقص‌ها درنهایت باعث بهترشدن خدمات خواهد شد.

  امکان رزرو برای این تاریخ وجود ندارد

  تومان

  0

  توقف فروش
  کنسل شد:
  تکمیل ظرفیت

  لطفا دستگاه خود را بچرخانید !

  امکان استفاده در حالت افقی وجود ندارد

  مرورگر شما با گشتین سازگار نیست

  لطفا از نسخه های بروزتر استفاده کنید