گشتین، تخفیف ویژه عید فطر 1443 برای خرید بلیط
فروشنده شو

0

بهترین خرید خانه معما قم با بیشترین درصد تخفیف در قیمت - تخفیف

تخفیف

17  نفر )

قبل از مراجعه با تلفن 09100123402 پشتیبانی خانه معما قم هماهنگ فرمایید.

اتاق موزه: گروه باید حداقل 4 و حداکثر 8 نفر باشد.

اتاق ساواک: گروه باید حداقل 4 و حداکثر 7 نفر باشد.

خانه معما قم مخصوص اونهایی که فکر میکنن خیلی باهوش هستن

  خدمات خانه معما قم موقتا در گشتین عرضه نمی‌شود

  شما به این نوع خدمات علاقمندید؟

  در گشتین جستجو کنید و خدمات مشابه را بیابید.

  منم موافقم

  وقتی موجود شد به من اطلاع بده !

  نگاه کلی 

  خانه معمای قم اولین مرکز بازی و تفریح علمی و فکری خانوادگی در قم است. این مجموعه دارای مجوز از سازمان صنایع خلاق می‌باشد و در پارک علم و فن آوری مستقر است.

  اتاق فرار یا اسکیپ روم در رده بازی‌های هیجان انگیز و جذابی قرار می‌گیرد که در سراسر جهان طرفداران خاص خود را دارد. اگر شما هم به دنبال یافتن بازی‌های جدید و مفرح هستید، خانه معمای قم گزینه بسیار مناسبی برای شماست. به همراه دوستان و اعضای خانواده فضایی متفاوت و خاص و آمیخته با هیجان را تجربه کنید. فراموش نکنید موفق شدن در این بازی مستلزم هوش و خلاقیت بالا و کار تیمی است.

  قوانین و مقررات 

  - هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.

  - حتما ۱۵ دقیقه قبل از شروع بازی برای توضیحات و آماده سازی در مجموعه خانه معما حضور داشته باشید .در صورت تاخیر از زمان بازی شما کسر می‌شود.

  - رعایت شئونات اسلامی، در مکان الزامی می‌باشد.

  - با توجه با شرایط ایجاد شده، به لحاظ جلوگیری از تجمع و تداخل جمعیت در هنگام تعویض سانس ها، از آوردن همراه جدا خودداری فرمائید.

  - در صورت عدم حضور، در زمان مقرر، مبلغ بیعانه پس داده نخواهد شد.

  - افراد بالای ۱۰ سال می‌توانند در بازی اتاق فرار آلکاتراز حضور داشته باشند.

  - افراد بالای ۱۲ سال می‌توانند در اتاق فرار از موزه و ساواک حضور داشته باشند.

  امکانات 

  • اتاق فرار ساواک

  • اتاق فرار الکاتراز

  • اتاق فرار از موزه

  • بوفه نوشیدنی گرم

  • پارکینگ

  تصاویر 

  معما، سرگرمی و هیجان در خانه معما

  معما، سرگرمی و هیجان در خانه معما

  اتاق فرار آلکاتراز در خانه معما

  اتاق فرار آلکاتراز در خانه معما

  اتاق فرار ساواک در خانه معما

  اتاق فرار ساواک در خانه معما

  اتاق فرار از موزه در خانه معما

  اتاق فرار از موزه در خانه معما

  توضیحات 

  خانه معما اولین مجموعه اتاق فرار در استان قم است که با طراحی و مدیریت سید مهدی شمس الدینی از پاییز 1396 فعالیت خود را آغاز کرده است. هدف از طراحی و اجرای این مجموعه ارتقای سطح دانش جوانان و خانواده‌های عزیز و همچنین ایجاد فضایی مفرح و شاد برای همشهریان می‌باشد.

  اتاق فرار یا اسکیپ روم در سراسر جهان طرفداران بسیاری دارد. این بازی برگرفته از بازی‌های کامپیوتری طراحی شده است. فراگیری بازی‌های کامپیوتری و ویدیویی ایده پردازان اتاق فرار را بر این داشت تا با طراحی یک بازی جدید و خلاقانه بتوانند نظر جوانانی را جلب کنند که به دنبال تفریح‌های جدید و مهیج هستند.

  خانه معما دارای سه اتاق فرار به نام‌های فرار از موزه، اتاق ساواک و فرار از آلکاتراز است که هریک از بازی‌ها با توجه به سناریوی خاص خودش طراحی و اجرا شده است. بنابراین شما می‌توانید طبق علاقه خود یکی از اتاق‌ها را انتخاب کنید و به همراه دوستان و یا اعضای خانواده گروهی تشکیل دهید و ساعاتی خوش و خاطره انگیز برای خود و همراهان‌تان بسازید.

  اگر به دنبال یک بازی جدید و هیجان انگیز و پر از معماهای حل نشده هستید، تردید نکنید و اتاق فرار را انتخاب کنید. در اتاق فرار سرنخ هایی قرار داده شده که کل تیم باید برای یافتن آنها تلاش کنند تا بتوانند معماها را حل کنند و از مخمصه فرار کنند و راه نجاتی پیدا کنند.

  اتاق فرار از موزه

  سناریو :

  درست لحظه ای که همراه با دوستان خود جهت بازدید به یک موزه مراجعه کرده اید ، ناگهان متوجه یک عملیات تروریستی میشوید و به شما اطلاع میدهند که داخل موزه بمب گذاری شده و از همان لحظه تنها 60 دقیقه زمان دارید تا جان خود را نجات دهید . دقایق به سرعت میگذرند و فرصتی برای اشتباه نیست ...

  این اتاق بیشتر بر اساس EQ افراد طراحی شده و از درجه هوشی بالای ۱۰۰ بامیزان ۴۰ درصد ، هوش و سرعت عمل بالا و ۶۰ درصد دقت برای گروه سنی 12 سال به بالا مناسب است.

  اتاق ساواک

  شما یک گروه تجسس برای زمان حال هستید که برای کشف راز مخوف اتاق ساواک که متعلق به سال ۱۳۵۷ می‌باشد، فراخوانده شده اید. باید توجه داشته باشید که این اتاق پر از اسرار پیچیده و مشکوک می‌باشد که ذهن هوشمند شمارا به چالش می‌کشد.

  این اتاق با تمرکز روی IQ افراد از درجه هوشی بالای ۱۱۰ با میزان ۷۰ درصد هوش ۳۰ درصد دقت و همفکری کافی برای افراد با تمایلات کاراگاهی .برای گروه سنی 12 سال به بالا مناسب است.

  اتاق آلکاتراز

  براساس یک داستان واقعی در ژوئن ۱۹۶۲ سه زندانی به نام‌های فرانک لی، موریس و برادران انگلین توانستند از مخوف ترین زندان دنیا یعنی آلکاتراز فرار کنند و بزرگترین فرار از زندان در طول تاریخ به اسم این سه زندانی ثبت شده است و تا به امروز هیچ اثری از آنها کشف نشده است. با گذشت بیش از 50 سال از این ماجرا، 3 سال پیش، ویلیام، همبند و صمیمی ترین دوست آنها، شبِ قبل از اجرای حکمِ اعدامش، در همان سلول ناپدید شد... و حالا شما متهمین محکوم به اعدامی هستید که قرار است پیش از طلوع آفتاب، حکم اعدام شما اجرا شود و باید آخرین شب عمر خود را در همان سلول، سلولی که سه متهم فراری برای آخرین بار در آن دیده شده اند، سپری کنید و یادتان باشد که این بار هیچ راه فراری ندارید...


  این نظر در صف تایید برای انتشار می‌باشد

  پاسخ توسط گشتین:

  نظر شما مهم است. با استفاده از راهنمایی سایرین همیشه می‌توانید بهترین‌ها را انتخاب کنید. بیان مزیت‌ها و نقص‌ها درنهایت باعث بهترشدن خدمات خواهد شد.

  امکان رزرو برای این تاریخ وجود ندارد

  تومان

  0

  توقف فروش
  کنسل شد:
  تکمیل ظرفیت

  لطفا دستگاه خود را بچرخانید !

  امکان استفاده در حالت افقی وجود ندارد

  مرورگر شما با گشتین سازگار نیست

  لطفا از نسخه های بروزتر استفاده کنید