گشتین، تخفیف ویژه عید فطر 1443 برای خرید بلیط
فروشنده شو

0

93  نفر )

خیابان هنگام سی متری دوم ( (جهان شاه لو( بین والاییان و تکاوران پلاک 294

لطفا به توضیحات ذکر شده در "معرفی و گالری" توجه فرمایید.

  خدمات اسکیپ پلن تهران موقتا در گشتین عرضه نمی‌شود

  شما به این نوع خدمات علاقمندید؟

  در گشتین جستجو کنید و خدمات مشابه را بیابید.

  منم موافقم

  وقتی موجود شد به من اطلاع بده !

  نگاه کلی 

  اگر قصد دارید که به اتاق فرار بروید، دنبال افراد باهوش نگردید که به هماه شما بیایند بلکه کسانی را انتخاب کنید که ارتباط صمیمانه و راحتی با آنها دارید. اتاق فرار برگرفته از بازی های کامپیوتری است که در فضای واقعی انجام می گیرد و مناسب افرادی است که به دنبال ماجراجویی و کشف معماهای حل نشده هستند. اگر شما هم به دنبال یک بازی نامتعارف هستید پیچیده هستید، اتاق فرار را امتحان کنید.

  قوانین و مقررات 

  - هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.

  امکانات 

  • اتاق فرار هواپیما ربایی

  تصاویر 

  اتاق فرار اسکیپ پلن

  اتاق فرار اسکیپ پلن

  اسکیپ پلن تهران

  اسکیپ پلن تهران

  نمایی از اتاق فرار اسکیپ پلن

  نمایی از اتاق فرار اسکیپ پلن

  بازی هیجان انگیز هواپیما ربایی در اسکیپ پلن

  بازی هیجان انگیز هواپیما ربایی در اسکیپ پلن

  بازی مهیج و ترسناک اسکیپ پلن

  بازی مهیج و ترسناک اسکیپ پلن

  هواپیما ربایی در اسکیپ پلن

  هواپیما ربایی در اسکیپ پلن

  توضیحات 

  مجموعه اسکیپ پلن مشتمل بر چندین اتاق فرار است و در منطقه تهران پارس واقع شده است. اتاق فرار هواپیما ربایی در ژانر مهیج و واقعیت محور قرار دارد و اتاق فرار قتل در مترو مخوف در ژانر مهیج، واقعیت محور و ترسناک قرار می گیرد.

  بازی اتاق فرار برگرفته از بازی های کامپیوتری است که در فضای واقعی انجام می گیرد و مناسب افرادی است که به دنبال ماجراجویی و کشف معماهای حل نشده هستند.

  اتاق فرار هواپیما ربایی

  داستان از این قرار است که شما سوار بر هواپیما و در حال پرواز به مقصد هستید که درگیر یک حادثه تروریستی می شوید. خلبان و سایر پرسنل پرواز به قتل رسیده اند و هواپیما در حال سقوط است.شما فقط 60 دقیقه زمان دارید تا از سقوط هواپیما جلوگیری کنید و جان خود و مسافران را نجات دهید. شما که تا به حال کابین خلبان را از نزدیک ندیده اید، چطور می خواهید از سقوط هواپیما جلوگیری کنید؟ باید راهی بیابید تا نجات پیدا کنید، ناامیدی معنایی ندارد. یک قاتل جانی شما را به دام انداخته و باید تلاش کنید تا کشته نشوید. شبیه سازی هواپیماربایی در این بازی بسیار حرفه ای انجام شده است و شرایط کاملا طبیعی به نظر می رسد. شما با سناریوی متفاوتی روبرو خواهید شد که حتی تصورش را هم نمی کنید.

  اتاق فرار قتل در مترو مخوف

  شما به همراه گروهی از دوستان تان برای گردش به جنگل می روید؛ پس از گذشت مدتی متوجه می شوید که راه خود را گم کرده اید. پس از مدتی پیاده روی کلبه ای روبروی شما ظاهر می شود. خسته هستید و دیگر توان راه رفتن ندارید بنابراین وارد کلبه می شوید تا کمی استراحت کنید. نیمه شب از خواب بیدار می شوید در حالی که مات و مبهوت خود را دست و پا بسته می بینید و متوجه می شوید که در کلبه قاتل جانی گرفتار شده اید. فقط یک راه فرار دارید باید تونل متروکه را پیدا کنید. فقط 60 دقیقه زمان دارید تا قبل از برگشت قاتل تونل مخفی را پیدا کنید.

  این نظر در صف تایید برای انتشار می‌باشد

  پاسخ توسط گشتین:

  نظر شما مهم است. با استفاده از راهنمایی سایرین همیشه می‌توانید بهترین‌ها را انتخاب کنید. بیان مزیت‌ها و نقص‌ها درنهایت باعث بهترشدن خدمات خواهد شد.

  امکان رزرو برای این تاریخ وجود ندارد

  تومان

  0

  توقف فروش
  کنسل شد:
  تکمیل ظرفیت

  لطفا دستگاه خود را بچرخانید !

  امکان استفاده در حالت افقی وجود ندارد

  مرورگر شما با گشتین سازگار نیست

  لطفا از نسخه های بروزتر استفاده کنید