گشتین، تخفیف ویژه عید فطر 1443 برای خرید بلیط
فروشنده شو

0

154  نفر )

بزرگراه شهید ستاری‌، نبش خیابان پیامبر مرکزی، طبقه دوم

لطفا به توضیحات ذکر شده در "معرفی و گالری" توجه فرمایید.

  خدمات اتاق فرار مجموعه کوروش تهران موقتا در گشتین عرضه نمی‌شود

  شما به این نوع خدمات علاقمندید؟

  در گشتین جستجو کنید و خدمات مشابه را بیابید.

  منم موافقم

  وقتی موجود شد به من اطلاع بده !

  نگاه کلی 

  اتاق فرار یا اسکیپ روم از جمله بازی های ماجراجویانه و هیجان انگیزی است که در فضایی کاملا واقعی انجام می شود. در یک زمان محدود باید معماهای پیچیده را با توجه به سرنخ هایی که در اتاق قرار دارد حل کنید تا راه فرار را بیابید و در اتاق به روی شما گشوده شود. اگر به بازی های هیجان انگیز با چاشنی ترس و وحشت علاقمند هستید، برای یکبار هم که شده اتاق فرار را امتحان کنید شاید شما هم پای ثابت این بازی هیجان انگیز شدید.

  قوانین و مقررات 

  - هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.

  امکانات 

  • اتاق فرار

  تصاویر 

  چاشنی هیجان و ترس در اتاق فرار مجموعه کوروش

  چاشنی هیجان و ترس در اتاق فرار مجموعه کوروش

  اتاق فرار مجموعه کوروش

  اتاق فرار مجموعه کوروش

  توضیحات 

  اتاق فرار یا اسکیپ روم جزو بازی های ماجراجویانه است که در محیط واقعی انجام می شود. در یک زمان محدود باید معماهای پیچیده را با توجه به سرنخ هایی که در اتاق قرار دارد، حل کنید تا راه فرار را بیابید و در اتاق به روی شما گشوده شود. اگر به بازی های هیجان انگیز با چاشنی ترس و وحشت علاقمند هستید، برای یکبار هم که شده اتاق فرار را امتحان کنید شاید شما هم پای ثابت این بازی هیجان انگیز شدید. تعدادی از دوستان تان که اهل بازی های گروهی و همفکر ی با یکدیگر هستند را جمع کنید و وارد اتاق فرار شوید. اتاق فرار مجموعه کوروش واقع در تهران شامل چند اتاق فرار می باشد: اتاق فرار سرقت از بانک، اتاق فرار معمای تسلا و فرار از زندان.

  اتاق فرار سرقت از بانک

  شما به همراه گروهی از دوستان‌تان که جزو سارقین حرفه ای شهر هستید، در تاریخ 25 جولای وارد یکی از معتبرترین بانک های ارزی خاورمیانه می شوید. این بانک دارای 15 شمش طلا، 1000 دلار و 7000 یورو است. شما تنها شصت دقیقه فرصت دارید موجودی پنهان بانک را که مخفی شده را بیابید و سرقت خود را تکمیل کنید. هنگام ورود به بانک با یک خطای کوچک باعث می شوید که آژیر خطر بانک به صدا در بیاید؛ حالا فقط 15 دقیقه فرصت دارید تا آژیر را خاموش کنید و بروید سر وقت سرقت از بانک! اگر بتوانید آژیر را خاموش کنید، 45 دقیقه فرصت دارید تا بانک را خالی کنید، در غیر این صورت توسط پلیس دستگیر می شوید. چطور می توان آژیر خطر یک بانک را خاموش کرد؟ آن هم یک بانک ارزی و با ایمنی بالا! آنقدر باهوش هستید که بتوانید سیم رابط را قطع کنید و از صدای آژیر خلاص شوید؟ سودای پول هنگفت در سر دارید؟ در اتاق فرار عیاری سنجی می شوید، با ما همراه باشید.

  این نظر در صف تایید برای انتشار می‌باشد

  پاسخ توسط گشتین:

  نظر شما مهم است. با استفاده از راهنمایی سایرین همیشه می‌توانید بهترین‌ها را انتخاب کنید. بیان مزیت‌ها و نقص‌ها درنهایت باعث بهترشدن خدمات خواهد شد.

  امکان رزرو برای این تاریخ وجود ندارد

  تومان

  0

  توقف فروش
  کنسل شد:
  تکمیل ظرفیت

  لطفا دستگاه خود را بچرخانید !

  امکان استفاده در حالت افقی وجود ندارد

  مرورگر شما با گشتین سازگار نیست

  لطفا از نسخه های بروزتر استفاده کنید