گشتین، تخفیف ویژه عید فطر 1443 برای خرید بلیط
فروشنده شو

0

49  نفر )

سعادت آباد، پایین تر از میدان کاج، کوچه 23، پلاک12

لطفا به توضیحات ذکر شده در "معرفی و گالری" توجه فرمایید.

  خدمات اتاق فرار Escape Castle تهران موقتا در گشتین عرضه نمی‌شود

  شما به این نوع خدمات علاقمندید؟

  در گشتین جستجو کنید و خدمات مشابه را بیابید.

  منم موافقم

  وقتی موجود شد به من اطلاع بده !

  نگاه کلی 

  اتاق فرار یک بازی ماجراجویانه و فیزیکی است که در فضای واقعی انجام می شود. یک بازی گروهی که باید با همفکری و همیاری دوستان صورت گیرد تا به نتیجه مطلوب برسد. اتاق فرار پر است از معماهای پیچیده که در فضای اتاق پنهان شده است و باید آنها را پیدا کنید تا کلید نجات از اتاق را بیابید و خلاص شوید. اگر می خواهید ترس و هیجان و لذت را یکباره تجربه کنید حتما اتاق فرار را امتحان کنید.

  قوانین و مقررات 

  - هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.

  - ۱۵ دقیقه قبل از شروع بازی در محل حاضر شوید.

  امکانات 

  • اتاق فرار قلعه

  تصاویر 

  اتاق فرار escape castle تهران

  اتاق فرار escape castle تهران

  اتاق فرار escape castle

  اتاق فرار escape castle

  قلعه escape castle

  قلعه escape castle

  توضیحات 

  اتاق فرار escape castle واقع در منطقه سعادت آباد، اتاق فرار قلعه را طراحی و راه اندازی کرده است. اتاق فراری ترسناک، معمایی، دلهره آور و هیجان انگیز که شما را به چالش می کشد.

  اتاق فرار یک بازی هیجان انگیز و معمایی است که در فضای واقعی انجام می شود. طراحان اتاق فرار بر این باور هستند که بازی های کامپیوتری و موبایلی باعث شده است که جوانان وقت زیادی را یک جا بنشینند و تحرکی نداشته باشند. این عدم تحرک مضرات بسیار زیادی برای آنان به همراه خواهد داشت. بنابراین تصمیم گرفتند بازی طراحی کنند که هم هیجان و شور بازی های موبایلی را داشته باشد و هم باعث تحرک بازیکنان شود. با این شیوه به اهداف مختلفی می رسند؛ همکاری و همیاری گروهی را یاد می گیرند، قوه تخیل خود را به کار می گیرند و تلاش می کنند راه حل های بهتری برای نجات گروه پیدا کنند.

  اگر شما هم از بازی های متعارف خسته شده اید و به دنبال یک تفریح جدید و هیجان انگیز هستید، اتاق فرار را به شما پیشنهاد می کنیم. دنیایی از هیجان و ترس و معما.

  اتاق فرار قلعه

  یکسری از دانشجویان باستان شناسی پیامی از استاد خود دریافت می کنند که از آنها درخواست کمک کرده است. دانشجویان به آدرسی که استاد برایشان ارسال کرده می روند و به قلعه ای می رسند و به سختی وارد قلعه می شوند. ناگهان متوجه چیزهای غیرطبیعی در قلعه می شوند و رد آنجا حبس می شوند. دانشجویان فقط ۶۰ دقیقه زمان دارند تا استاد خود را پیدا کنند و جان سالم به در ببرند.

  به نظر شما این داستان هیجان انگیز به کجا می رسد؟ دانشجویان از همه جا بی خبر چطور باید راه فرار خود را پیدا کنند؟ استاد کجاست؟

  اگر می خواهید سر از این داستان هیجان انگیز در بیاورید سری به اتاق فرار قلعه بزنید.

  این نظر در صف تایید برای انتشار می‌باشد

  پاسخ توسط گشتین:

  نظر شما مهم است. با استفاده از راهنمایی سایرین همیشه می‌توانید بهترین‌ها را انتخاب کنید. بیان مزیت‌ها و نقص‌ها درنهایت باعث بهترشدن خدمات خواهد شد.

  امکان رزرو برای این تاریخ وجود ندارد

  تومان

  0

  توقف فروش
  کنسل شد:
  تکمیل ظرفیت

  لطفا دستگاه خود را بچرخانید !

  امکان استفاده در حالت افقی وجود ندارد

  مرورگر شما با گشتین سازگار نیست

  لطفا از نسخه های بروزتر استفاده کنید