گشتین، تخفیف ویژه عید فطر 1443 برای خرید بلیط
فروشنده شو

0

بهترین خرید مجموعه شهربادی تهران با بیشترین درصد تخفیف در قیمت - 61%

61%

114  نفر )

شهرک گلستان، میدان موج، بلوار موج، روبروی تالار مروارید، مجموعه تفریحی ورزشی دریاچه (نرسیده به بام لند)

این مجموعه فعلا فعال نیست

  خدمات مجموعه شهربادی تهران موقتا در گشتین عرضه نمی‌شود

  شما به این نوع خدمات علاقمندید؟

  در گشتین جستجو کنید و خدمات مشابه را بیابید.

  منم موافقم

  وقتی موجود شد به من اطلاع بده !

  نگاه کلی 

  زمانی که ذهن به شدت درگیر و تحت فشار باشد، در تصمیم گیری نمی توانید به نتیجه مطلوب برسید اما زمانی که ذهن آرام و رها باشد می توانید با وسعت دید بیشتری به مسائل نگاه کنید و بنابراین اشراف بهتری نسبت به موضوعات داشته باشید. ورزش و تفریح سالم به شما کمک می کند جسم و روان سالم تری داشته باشید و تاثیر بسزایی در کاهش استرس و مشغله های ذهنی شما خواهد داشت و این امکان در شهر بادی مجموعه تفریحی بام لند برای شما مهیا شده است تا از استرس ها دور شوید و هیجان بیشتری را تجربه کنید.

  قوانین و مقررات 

  - هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.

  امکانات 

  • فوتبال حبابی

  • فوتبال صابونی

  • فوت دارت

  • گردونه بادی

  • بوفه

  تصاویر 

  نمایی از مجموعه شهربادی

  نمایی از مجموعه شهربادی

  مجموعه شهربادی

  مجموعه شهربادی

  فوتبال حبابی در مجموعه شهربادی

  فوتبال حبابی در مجموعه شهربادی

  فوتبال صابونی در مجموعه شهربادی

  فوتبال صابونی در مجموعه شهربادی

  مجموعه شهربادی در بام لند

  مجموعه شهربادی در بام لند

  تفریح و سرگرمی در مجموعه شهربادی

  تفریح و سرگرمی در مجموعه شهربادی

  توضیحات 

  شهر بادی واقع در مجموعه تفریحی بام لند در نزدیکی دریاچه خلیج فارس است و در محوطه باز بام لند می توانید تفریحاتی هیجان انگیز و سرگرم کننده مانند فوتبال حبابی، فوتبال صابونی، فوت دارت و گردونه بادی را تجربه کنید.

  ورزش و تفریح سالم به شما کمک می کند جسم و روان سالم تری داشته باشید و تاثیر بسزایی در کاهش استرس و مشغله های ذهنی شما خواهد داشت. با تفریحات سرگرم کننده و شاد ذهن خود را آزاد کنید تا بتوانید راحت تر به مسائل مختلف بیندیشید و تصمیمات بهتری بگیرید. زمانی که ذهن به شدت درگیر و تحت فشار باشد، در تصمیم گیری نمی توانید به نتیجه مطلوب برسید اما زمانی که ذهن آرام و رها باشد می توانید با وسعت دید بیشتری به مسائل نگاه کنید و بنابراین اشراف بهتری نسبت به موضوعات داشته باشید.

  دارت بادی

  دارت بادی یا فوت دارت سرگرمی و ورزشی ترکیبی از فوتبال و دارت است که در شهربادی تجهیزات این بازی مفرح فراهم شده است. کودکان و بزرگسالان در تمام سنین می توانند این بازی را انجام دهند. در بازی دارت بادی بازیکن باید با توپی که در اختیار دارد صفحه دارت را هدف قرار دهد و به سمت آن شوت کند و سعی کند که توپ به مرکز صفحه دارت برخورد کند. ارتفاع صفحه دارت 3 الی 4 متر است و قطر دایره آن حداقل 2 متر می باشد. شرایط بازی به گونه ای است که هیچگونه خطری برای بازیکنان به وجود نمی آورد و به همین دلیل افراد بالای 5 سال می توانند بازی کنند. دارت بادی یک بازی خانوادگی است و می توانید به همراه افراد خانواده و فرزندان خود برای انجام این بازی به مجموعه تفریحی شهر بادی بیایید.

  فوتبال صابونی

  فوتبال صابونی یک ورزش تفریحی جدید است که در کشور برزیل ابداع شده است و اکنون در سراسر جهان شهرت دارد و طرفداران خاص خود را دارد. در این بازی سطح زمین با مخلوطی از آب و صابون لغزنده می شود تا بازیکنان به راحتی نتوانند روی زمین حرکت کنند. لغزندگی زمین هیجان بازی را بیشتر می کند و صدای خنده ی بازیکنان به گوش شما می رسد. برای این بازی به لباس خاصی نیاز ندارید و می توانید با لباس ورزشی ساده به راحتی این ورزش مفرح را انجام دهید.

  این نظر در صف تایید برای انتشار می‌باشد

  پاسخ توسط گشتین:

  نظر شما مهم است. با استفاده از راهنمایی سایرین همیشه می‌توانید بهترین‌ها را انتخاب کنید. بیان مزیت‌ها و نقص‌ها درنهایت باعث بهترشدن خدمات خواهد شد.

  امکان رزرو برای این تاریخ وجود ندارد

  تومان

  0

  توقف فروش
  کنسل شد:
  تکمیل ظرفیت

  لطفا دستگاه خود را بچرخانید !

  امکان استفاده در حالت افقی وجود ندارد

  مرورگر شما با گشتین سازگار نیست

  لطفا از نسخه های بروزتر استفاده کنید