گشتین، تخفیف ویژه عید فطر 1443 برای خرید بلیط
فروشنده شو

0

بهترین خرید خدمات زیبایی بانو عبدانی اصفهان با بیشترین درصد تخفیف در قیمت - 75%

75%

2  نفر )

خیابان بزرگمهر، نرسیده به چهار راه نورباران، ساختمان آریا

لطفا به توضیحات ذکر شده در "معرفی و گالری" توجه فرمایید.

  خدمات خدمات زیبایی بانو عبدانی اصفهان موقتا در گشتین عرضه نمی‌شود

  شما به این نوع خدمات علاقمندید؟

  در گشتین جستجو کنید و خدمات مشابه را بیابید.

  منم موافقم

  وقتی موجود شد به من اطلاع بده !

  نگاه کلی 

  این روزها یکی از دغدغه های خانم های جوان زیبایی مژه هایشان است و اغلب خانم ها از بی حالتی و رو به پایین بودن مژه های خود شکایت می کنند و تلاش می کنند به کمک ریمل یا فرمژه های مختلف به مژه هایشان حالت دهند. امروزه راه های جدید دیگری هم وجود دارد که می توانید با استفاده از آنها مژه های زیبایی داشته باشید؛ یکی از این راه ها لیفت یا لمینت مژه است.

  قوانین و مقررات 

  - هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.

  {$videobox_icon} ویدئو ها 

  کاشت مژه
  لیفت مژه
  لمینت مژه
  کوتاهی مو
  خدمات ناخن

  تصاویر 

  سالن زیبایی بانو عبدانی

  سالن زیبایی بانو عبدانی

  طراحی ناخن در سالن زیبایی بانو عبدانی

  طراحی ناخن در سالن زیبایی بانو عبدانی

  توضیحات 

  سالن زیبایی بانو عبدانی در خیابان بزرگمهر خدمات متنوع زیبایی ارائه می دهد که این خدمات شامل کاشت مژه، لیفت مژه، لمینت مژه، کوتاهی مو و خدمات ناخن است.

  از دیرباز آراستگی و زیبایی برای بانوان حائز اهمیت بوده است و زنان در تلاش اند تا زیبایی های خود را حفظ کنند و همیشه پوستی جوان و شاداب داشته باشند. یکی از مواردی که بانوان دقت زیادی نسبت به آن دارند مژه ها است. گاهی اوقات بی حالتی و رو به پایین بودن مژه آزار دهنده است و زیبایی چشم ها را نشان نمی دهد و تاثیر ناخوشایندی در چهره فرد ایجاد می کند.

  لیفت مژه چیست؟

  این روزها یکی از دغدغه های خانم های جوان زیبایی مژه هایشان است و اغلب خانم ها از بی حالتی و رو به پایین بودن مژه های خود شکایت می کنند و تلاش می کنند به کمک ریمل یا فرمژه های مختلف به مژه هایشان حالت دهند. امروزه راه های جدید دیگری هم وجود دارد که می توانید با استفاده از آنها مژه های زیبایی داشته باشید؛ یکی از این راه ها لیفت یا لمینت مژه است. برای انجام لیفت باید به آرایشگر خود توضیح دهید که می خواهید مژه ها حالت حجیم تری به خو بگیرند یا می خواهید رو به بالا باشد؟ و یا اینکه هر روز از ریمل استفاده می کنید یا خیر.

  لیفت مژه در واقع برای شما این مزیت را به همراه دارد که دیگر لازم نیست هر روز از مواد آرایش مختلفی برای آرایش مژه های استفاده کنید. مثلا حتی استفاده از ریمل های مختلف و ریمل های ضد آب هم برای مدت زمان کوتاهی حالت مژه ها را زیبا می کنند و جلوه خود را از دست می دهند.

  حداقل ۴۸ ساعت قبل از انجام لیفت و لمینت مژه از محصولات چرب روی مژه های خود استفاده نکنید و همینطور از لوازم آرایشی هم استفاده نکنید.

  این نظر در صف تایید برای انتشار می‌باشد

  پاسخ توسط گشتین:

  نظر شما مهم است. با استفاده از راهنمایی سایرین همیشه می‌توانید بهترین‌ها را انتخاب کنید. بیان مزیت‌ها و نقص‌ها درنهایت باعث بهترشدن خدمات خواهد شد.

  امکان رزرو برای این تاریخ وجود ندارد

  تومان

  0

  توقف فروش
  کنسل شد:
  تکمیل ظرفیت

  لطفا دستگاه خود را بچرخانید !

  امکان استفاده در حالت افقی وجود ندارد

  مرورگر شما با گشتین سازگار نیست

  لطفا از نسخه های بروزتر استفاده کنید