گشتین، تخفیف ویژه عید فطر 1443 برای خرید بلیط
فروشنده شو

0

20  نفر )

کارگر شمالی، بالاتر از پمپ بنزین، کوچه خسروی، پلاک 89، طبقه همکف

لطفا به توضیحات ذکر شده در "معرفی و گالری" توجه فرمایید.

  خدمات مطب دکتر علیزاده تهران موقتا در گشتین عرضه نمی‌شود

  شما به این نوع خدمات علاقمندید؟

  در گشتین جستجو کنید و خدمات مشابه را بیابید.

  منم موافقم

  وقتی موجود شد به من اطلاع بده !

  نگاه کلی 

  داشتن پوستی سالم، شفاف و یکدست مستلزم تغییر سبک زندگی است. تغذیه خود را تغییر دهید و در عین حال از شیوه های مراقبتی حرفه‌ای استفاده کنید. به مرور زمان و کاهش تولید کلاژن پوست، به مرور چین و چروک های پوستی افزایش می یابد و اگر مراقبت های تخصصی را جدی نگیرید پوست شما دچار آسیب دیدگی جدی و جبران ناپذیری خواهد شد.

  قوانین و مقررات 

  - هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.

  امکانات 

  • لیزر موهای زائد

  • پاکسازی پوست

  • هیدرودرم

  • میکرودرم

  تصاویر 

  پاکسازی پوست در مطب دکتر علیزاده

  پاکسازی پوست در مطب دکتر علیزاده

  لیزر موهای زائد در مطب دکتر علیزاده

  لیزر موهای زائد در مطب دکتر علیزاده

  مطب دکتر علیزاده

  مطب دکتر علیزاده

  هیدرودرم در مطب دکتر علیزاده

  هیدرودرم در مطب دکتر علیزاده

  توضیحات 

  مطب دکتر بابک علیزاده واقع در خیابان کارگر شمالی می باشد و خدمات زیبایی متنوعی از جمله لیزر موهای زائد، پاکسازی پوست، هیدرودرم و میکرودرم را ارائه می دهد.

  برای داشتن پوستی شفاف صاف و یکدست باید سبک زندگی خود را تغییر دهید و از روش های مراقبتی حرفه ای استفاده کنید. به مرور زمان و افزایش سن آرام آرام پوست نشاط و شادابی خود را از دست می دهد و علت این موضوع هم کاهش تولید کلاژن در پوست است که با افزایش سن این اتفاق رخ می دهد. بنابراین باید روشهای مراقبتی تخصصی و دقیق را جدی بگیرید تا پوست آسیب نبیند.

  ویژگی های لیزر الکساندرایت

  لیزر الکساندرایت با طول موج 755 نانومتر سریع ترین نوع لیزر می باشد. این لیزر برای حذف موهای زائد نواحی بزرگ بدن مناسب است و برای انواع پوست های مختلف از پوست های روشن تا پوست های تیره مورد استفاده قرار می گیرد و موثر واقع می شود.

  لیزر الکساندرایت به دلیل استفاده از کریستال های الکساندرایت که منشا انرژی لیزر هستند به این نام شناخته می شود. نور لیزر در ساختار موها توسط ملانین جذب می شود. با هر تابش لیزر طی یک دوره میلی ثانیه ای توسط ملانین موجود در فولیکول جذب می شود. این انرژی در فولیکول مو به گرما تبدیل می شود و سلول های بنیادی مو عملکرد خود را از دست می دهند. بنابراین رشد موها متوقف می شود.

  بهترین عملکرد در لیزر الکساندرایت برای افراد با پوست روشن و موهای سیاه و ضخیم است. لیزر روی موهای سفید، بور و کرکی اثری ندارد و موها را از بین نمی برد.

  لیزر ممکن است عوارض جانبی موقتی مانند قرمز شدن پوست و یا التهاب پوستی داشته باشد که می توانید از کمپرس آب سرد استفاده کنید و پس از مدتی بهبود می یابد. پس از انجام لیزر در معرض نور خورشید قرار نگیرید و از ضدآفتاب استفاده کنید.

  این نظر در صف تایید برای انتشار می‌باشد

  پاسخ توسط گشتین:

  نظر شما مهم است. با استفاده از راهنمایی سایرین همیشه می‌توانید بهترین‌ها را انتخاب کنید. بیان مزیت‌ها و نقص‌ها درنهایت باعث بهترشدن خدمات خواهد شد.

  امکان رزرو برای این تاریخ وجود ندارد

  تومان

  0

  توقف فروش
  کنسل شد:
  تکمیل ظرفیت

  لطفا دستگاه خود را بچرخانید !

  امکان استفاده در حالت افقی وجود ندارد

  مرورگر شما با گشتین سازگار نیست

  لطفا از نسخه های بروزتر استفاده کنید