گشتین، تخفیف ویژه عید فطر 1443 برای خرید بلیط
فروشنده شو

0

2  نفر )

خیابان کارگر شمالی (امیرآباد)، بالاتر از پمپ بنزین، خیابان مظفری خواه، کوچه آراسته، پلاک 3، واحد 2، طبقه اول

لطفا به توضیحات ذکر شده در "معرفی و گالری" توجه فرمایید.

  خدمات اتاق فرار کیوبیک تهران موقتا در گشتین عرضه نمی‌شود

  شما به این نوع خدمات علاقمندید؟

  در گشتین جستجو کنید و خدمات مشابه را بیابید.

  منم موافقم

  وقتی موجود شد به من اطلاع بده !

  نگاه کلی 

  مرکز بازی های فکری کیوبیک با هدف ایجاد محیطی سالم، شاد و مفرح و در راستای پرورش فکری جوانان اتاق های فرار را راه اندازی کرده است. این مجموعه نماینده انحصاری کیوبیک اسپانیا در ایران است و کلیه استانداردهای بین المللی را رعایت می کند. درصد سختی، دکوراسیون بازی، روان بودن بازی، ارتباط بین معماها، تنوع معماها و میزان ترس و دلهره، همه و همه طبق اصول کیوبیک اسپانیا طراحی و اجرا شده است.

  قوانین و مقررات 

  - هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.

  امکانات 

  • اتاق فرار

  • سالن انتظار مستقل

  • فضای عکاسی حرفه ای

  • سیف باکس نگهداری وسایل

  • دسترسی به وسایل نقلیه

  تصاویر 

  اتاق فرار کیوبیک

  اتاق فرار کیوبیک

  توضیحات 

  مجموعه کیوبیک، نماینده انحصاری کیوبیک اسپانیا در ایران است و کلیه استانداردهای بین المللی را رعایت می کند. درصد سختی، دکوراسیون بازی، روان بودن بازی، ارتباط بین معماها، تنوع معماها و میزان ترس و دلهره، همه و همه طبق اصول کیوبیک اسپانیا طراحی و اجرا شده است. اتاق فرار فریدا کالو اولین اتاق فرار مجموعه کیوبیک است که پس از تلاش چندین ماه به بهره برداری رسیده است. تیم مجموعه کیوبیک تلاش کرده است که با خلاقیت و نوآوری در طراحی دکوراسیون و همچنین معماها شور و هیجان بیشتری به بازی ببخشد و اتاق فرار را واقعی تر نشان دهد.

  اتاق فرار فریدا کالو

  فریدا کالو در سال 1907 در مکزیک به دنیا آمد. پدرش نقاش بود و خودش هم دانشجوی پزشکی بود. در 23 سالگی در پی یک تصادف وحشتناک دچار شکستگی های جبران ناپذیری شد و پس از آن هم دچار اختلالات روانی شده و روند زندگی اش دگرگون شد.پزشکی را رها کرد و به نقاشی روی آورد و نقاشی های عجیب و پر رمز و راز می کشید. شما و دوستان تان وارد اتاق خواب فریدا می شوید و محو نقاشی های او شده اید که ناگهان متوجه می شوید اتاق به روی شما قفل شده است...

  ژانر این بازی فانتزی و ترسناک است و فضای فانتزی و ترس و دلهره در هم آمیخته شده و محیطی جذاب و پر هیجان بوجود آورده است. فریدا کالو یک شخصیت واقعی و یکی از مشهورترین نقاشان معاصر زن جهان است. علاقمند هستید با زندگی فریدا بیشر آشنا شوید و او را از نظر شخصیتی بیشتر بشناسید؟ پس در اتاق فرار فریدا کالو با ما همراه شوید و وارد دنیای مشهورترین نقاش زن دنیا شوید. یادتان باشد افرادی را به همراه خود بیاورید که علاقمند به حل معما باشند؛ اصل اولیه تمام اتاق های فرار بازی گروهی است و در این بازی ها تعامل گروهی نقش مهمی ایفا می کند.

  این نظر در صف تایید برای انتشار می‌باشد

  پاسخ توسط گشتین:

  نظر شما مهم است. با استفاده از راهنمایی سایرین همیشه می‌توانید بهترین‌ها را انتخاب کنید. بیان مزیت‌ها و نقص‌ها درنهایت باعث بهترشدن خدمات خواهد شد.

  امکان رزرو برای این تاریخ وجود ندارد

  تومان

  0

  توقف فروش
  کنسل شد:
  تکمیل ظرفیت

  لطفا دستگاه خود را بچرخانید !

  امکان استفاده در حالت افقی وجود ندارد

  مرورگر شما با گشتین سازگار نیست

  لطفا از نسخه های بروزتر استفاده کنید