گشتین، تخفیف ویژه عید فطر 1443 برای خرید بلیط
فروشنده شو

0

بهترین خرید کلینیک آلما تهران با بیشترین درصد تخفیف در قیمت - 84%

84%

52  نفر )

خیابان شریعتی ، نرسیده به تقاطع میرداماد، کوچه فلسفی ، ساختمان باران ، طبقه اول ، واحد 4

لطفا به توضیحات ذکر شده در "معرفی و گالری" توجه فرمایید.

  خدمات کلینیک آلما تهران موقتا در گشتین عرضه نمی‌شود

  شما به این نوع خدمات علاقمندید؟

  در گشتین جستجو کنید و خدمات مشابه را بیابید.

  منم موافقم

  وقتی موجود شد به من اطلاع بده !

  نگاه کلی 

  لیزر موهای زائد از شیوه هایی است که امروزه مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است. مشخص است که با شیو کردن خیلی سریع به نتیجه مطلوب می رسید اما متاسفانه پس از مدت کوتاهی روز از نو...

  لیزر موهای زائد شما را از دردسرهای استفاده از ژیلت، موم و وکس خلاص می کند و بدون دغدغه می توانید اولویت را به کارهای دیگر خود بدهید و دیگر نگران موهای زائد بدن خود نباشید.

  قوانین و مقررات 

  - هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.

  امکانات 

  • لیزر موهای زائد

  • لیزر دایود

  تصاویر 

  کلینیک آلما تهران

  کلینیک آلما تهران

  خدمات لیزر در کلینیک آلما

  خدمات لیزر در کلینیک آلما

  انجام لیزر دایود در کلینیک آلما

  انجام لیزر دایود در کلینیک آلما

  نمایی از کلینیک آلما

  نمایی از کلینیک آلما

  توضیحات 

  این روزها از بین بردن موهای زائد بدن دغدغه ی بسیاری از افراد جامعه به خصوص در میان بانوان که اهمیت ویژه ای به زیبایی و پاکیزگی پوست خود می دهند شده است. از خوبی های استفاده از لیزر همین بس که که دیگر نیازی به استفاده مداوم از ژیلت، موم، وکس و انواع روش های رفع موها ندارید که بعضا یا همراه با درد خیلی زیادی هستند و یا دردسرهای خاص خود را دارند و زمان زیادی را باید صرف شان کرد. با انجام یک روتین چند جلسه ای لیزر به راحتی می توانید به شرایط ایده آل خود برسید و دیگر نگران موهای زائد بدن خود نباشید.

  کلینیک آلما در تهران می تواند یک انتخاب مناسب باشد؛ این کلینیک با استفاده از دستگاه لیزر دایود که یکی از پرکاربردترین دستگاه های لیزر است خدمات خود را ارائه می دهد. لیزر دایود برای انواع پوست مورد استفاده قرار می گیرد حتی برای پوست های تیره.


  لیزر دایود چیست؟

  لیزر دایود یکی از پرکاربردترین و تاثیرگذارترین لیزرهایی است که برای حذف موهای زائد استفاده می شود و نوع ساختاری اش نسبت به سایر دستگاه ها سبک تر است و برخلاف سایر دستگاه های لیزر که از تحریک فلاش استفاده می کنند، لیزر دایود از منابع نوری استفاده می کند.

  در دستگاه های قدیمی مراجعین درد بیشتری احساس می کردند اما به مرور زمان و ارتقای دستگاه های جدید، شیوه ی تابش در لیزرهای دایود سریع تر شد و همچنین سیستم های خنک کننده ی قوی تری هم به دستگاه اضافه شد که موجب کاهش چشمگیر درد در حین لیزر می شود.

  در دستگاه های جدید لیزر دایود، انرژی مورد نیاز به صورت متناوب و تقسیم شده به سطح پوست می تابد و ریشه مو آرام آرام گرم می شود، در عین حال سطح پوست به از طریق سیستم خنک کننده سرد می ماند و مانع از گرم شدن، سوختن و یا احساس درد می شود.

  مزایای لیزر دایود

  دارای خنک کننده ی قوی برای جلوگیری از آسیب رسیدن به پوست

  برای پوست های تیره هم می توان لیزر دایود استفاده کرد.

  دارای عمق نفوذ بیشتر نسبت به الکساندرایت

  برای دریافت بلیط کلینیک آلما می توانید از طریق سایت گشتین اقدام به خرید کنید و با اطمینان خاطر از خدمات کلینیک بهره مند شوید.

  این نظر در صف تایید برای انتشار می‌باشد

  پاسخ توسط گشتین:

  نظر شما مهم است. با استفاده از راهنمایی سایرین همیشه می‌توانید بهترین‌ها را انتخاب کنید. بیان مزیت‌ها و نقص‌ها درنهایت باعث بهترشدن خدمات خواهد شد.

  امکان رزرو برای این تاریخ وجود ندارد

  تومان

  0

  توقف فروش
  کنسل شد:
  تکمیل ظرفیت

  لطفا دستگاه خود را بچرخانید !

  امکان استفاده در حالت افقی وجود ندارد

  مرورگر شما با گشتین سازگار نیست

  لطفا از نسخه های بروزتر استفاده کنید