گشتین، تخفیف ویژه عید فطر 1443 برای خرید بلیط
فروشنده شو

0

440  نفر )

برج میلاد، گذرگاه میلاد

لطفا به توضیحات ذکر شده در "معرفی و گالری" توجه فرمایید.

  خدمات انیگما تهران موقتا در گشتین عرضه نمی‌شود

  شما به این نوع خدمات علاقمندید؟

  در گشتین جستجو کنید و خدمات مشابه را بیابید.

  منم موافقم

  وقتی موجود شد به من اطلاع بده !

  نگاه کلی 

  به دنبال یک بازی هیجان انگیز هستید؟ یک بازی متفاوت که تا به حال تجربه اش نکرده اید؟ همه ی بازی های شهر را امتحان کرده اید و دیگر برایتان جذابیت ندارد؟ با همرا باشید تا یک بازی جدید و هیجان انگیز را به شما معرفی کنیم. اتاق فرار انیگما یک بازی مهیج و ترسناک است، معماهای زیادی هنوز حل نشده باقی مانده اند و منتظر شما هستند. سری به انیگما بزنید.

  قوانین و مقررات 

  - هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.

  - تعداد افراد برای هر بازی بین3 تا 5 نفر است.

  - برای بازی کلبه وحشت تعداد نفرات 4 تا 6 نفر است.

  - بازی کلبه وحشت مناسب افراد بالای 16 سال است.

  - در صورت عدم رزرو سرویس دهی امکان پذیر نیست.

  امکانات 

  • اتاق فرار

  • کلبه وحشت

  • اتاق جنگ

  • اتاق روانی

  • نوار ممنوعه

  • ویدیو گیم

  تصاویر 

  اتاق فرار انیگما در برج میلاد

  اتاق فرار انیگما در برج میلاد

  اتاق فرار انیگما

  اتاق فرار انیگما

  اسکیپ روم انیگما

  اسکیپ روم انیگما

  انیگما

  انیگما

  ترس و هیجان در انیگما

  ترس و هیجان در انیگما

  نمایی از اتاق فرار انیگما

  نمایی از اتاق فرار انیگما

  توضیحات 

  اتاق فرار انیگما در برج میلاد واقع شده است. طراحان انیگما می خواهند ترس و دلهره و هیجان و لذت از بازی را یکباره تجربه کنید. همه چیز به شکلی طراحی شده است که شما را با یک چالش واقعی روبرو کند. آماده اید تا به یک سفر هیجان انگیز و پر از معماهای حل نشده بروید؟

  اتاق فرار انیگما

  اتاق فرار یا (escspe room) یک بازی فیزیکی و ماجراجویانه مهیج است. به این دلیل می گوییم فیزیکی است چون در یک دنیای واقعی انجام می شود و خیالی نیست؛ و ماجراجویانه است چون افراد یک گروه 4 تا 5 نفره وارد یک خط داستانی می شوند و با اتفاقات مختلفی روبرو می شوند که باید آنها را حل کنند. مثلا در یک بازی اسیر یک قاتل روانی می شوید و باید خود را نجات دهید یا در یک بازی دیگر نقش کارآگاه را دارید و باید کلی معما حل کنید؛ دلتان میخواهد کارآگاه یک داستان جنایی شوید؟

  قبل از اینکه وارد اتاق شوید داستان اتاق برای شما گفته می شود و در جریان داستان قرار می گیرد؛ سپس با هم تیمی های خود وارد اتاق می شوید و در به روی شما قفل می شود. 60 دقیقه فرصت دارید تا با هم گروهی هایتان یک به یک سرنخ ها را پیدا کنید و معما ها را حل کنید و قبل از تمام شدن زمان معما را حل کنید تا بتوانید از اتاق خارج شوید.

  کلبه وحشت

  بازی کلبه وحشت مختص افراد بالای 16 سال است. باز هم ماجراجویی و یک داستان هیجان انگیز و دلهره آور. با دوستان خود در جنگل شمال کشور خانه جنگلی اجاره کرده اید و خوشحال به سمت کلبه جنگلی می روید. صاحبخانه پیرزن و پیرمردی مهربان هستند که غذای رنگینی هم برای شما آماده کرده اند؛ اما غذا مزه خاصی دارد، خواب آلود شده اید و چشم هایتان دودو می زند، قاشق از دستان می افتد و به خواب عمیقی فرو می روید.....

  ادامه داستان را در کلبه وحشت انگیما تجربه کنید؛ یک داستان هیجان انگیز و مهیج. می توانید در همین صفحه بلیط این بازی مهیج را تهیه کنید و ساعات خوشی را به همراه دوستان تان سپری کنید.

  این نظر در صف تایید برای انتشار می‌باشد

  پاسخ توسط گشتین:

  نظر شما مهم است. با استفاده از راهنمایی سایرین همیشه می‌توانید بهترین‌ها را انتخاب کنید. بیان مزیت‌ها و نقص‌ها درنهایت باعث بهترشدن خدمات خواهد شد.

  امکان رزرو برای این تاریخ وجود ندارد

  تومان

  0

  توقف فروش
  کنسل شد:
  تکمیل ظرفیت

  لطفا دستگاه خود را بچرخانید !

  امکان استفاده در حالت افقی وجود ندارد

  مرورگر شما با گشتین سازگار نیست

  لطفا از نسخه های بروزتر استفاده کنید