گشتین، تخفیف ویژه عید فطر 1443 برای خرید بلیط
فروشنده شو

0

118  نفر )

ستارخان، بعداز فلکه اول صادقیه، نرسیده به بازارچه ستارخان،پاساژ صدف، ساختمان اداری ،طبقه اول اتاق فرار ریپتون

لطفا به توضیحات ذکر شده در "معرفی و گالری" توجه فرمایید.

  خدمات اتاق فرار رپیتون تهران موقتا در گشتین عرضه نمی‌شود

  شما به این نوع خدمات علاقمندید؟

  در گشتین جستجو کنید و خدمات مشابه را بیابید.

  منم موافقم

  وقتی موجود شد به من اطلاع بده !

  نگاه کلی 

  اتاق فرار یا اسکیپ روم یک بازی تفریحی، هیجانی و فکری است که به تازگی جای خود را در میان افراد مختلف باز کرده است. تفریحی که هیجان را با سرگرمی های فکری تلفیق می کند و مخاطب با فضایی متفاوت روبرو می شود. این بازی به شما کمک می کند هم هیجان را تجربه کنید و هم خود را مورد سنجش قرار دهید و ببینید اهل کارهای گروهی هستید یا نه؟!

  قوانین و مقررات 

  - هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.

  امکانات 

  • اتاق فرار

  • عکاسی در اتاق فرار

  • محل نگهداری وسایل شخصی

  تصاویر 

  اتاق فرار رپیتون

  اتاق فرار رپیتون

  فرار از اره در اتاق فرار رپیتون

  فرار از اره در اتاق فرار رپیتون

  قاتل زنجیری در اتاق فرار رپیتون

  قاتل زنجیری در اتاق فرار رپیتون

  نمایی از اتاق فرار رپیتون

  نمایی از اتاق فرار رپیتون

  توضیحات 

  اتاق فرار یا اسکیپ روم یک بازی سرگرم کننده و جذاب و ماجراجویانه است؛ بازیکنان باید براساس سرنخ هایی که در اتاق قرار دارد استراتژی های لازم را برنامه ریزی کنند، معماها و پازل ها را حل کنند تا بتوانند راه فرار را پیدا کنند و بازی را به پایان برسانند. معماها در فضاهای مشخصی پنهان شده اند. این بازی در فضاهای متفاوتی از قبیل سلول های زندان، هتل، کلبه های دور افتاده و یا حتی در ایستگاه های فضایی طراحی شده اند و این تنوع مکان و متفاوت بودن جذابیت بازی را دوچندان می کند. هریک از این اتاق های فرار سناریوهای خاص خود را دارند و به ماجرایی هیجان انگیز متصل می شوند. به طور کلی تجربه اتاق فرار تجربه متفاوتی است که به شما کمک می کند از فضای دنیای واقعی و روزمره دور شده و یک دنیای جدید را تجربه کنید و ساعاتی از وقت خود را بدون اندیشیدن به دنیای که در آن زندگی می کنید وقت بگذرانید.بازی های اتاق فرار مهارت های کارآگاهی شما را مورد سنجش قرار می دهند؛ همچنین متوجه می شوید که آیا اهل کارهای گروهی هستید یا خیر! معماها باید به صورت گروهی حل شوند تا راه فرار را بیابید. اتاق فرار رپیتون در منطقه ستارخان هم یکی از اتاق فرار های جذابی است که تلاش کرده با طراحی یک داستان متفاوت در فضایی جذاب تجربه ی متفاوتی برای شما رقم بزند.

  اتاق فرار از اره

  از خواب بیدار می شوید و می بینید دستهایتان بسته شده است، در یک اتاق تاریک و متروکه زنجیر شده اید. در دام یک قاتل سریالی گرفتار شده اید، خیلی زود متوجه می شوید که وارد یک بازی اجباری شده اید و مجبور هستید به قوانین بازی احترام بگذارید تا زنده بمانید و راه فرار را پیدا کنید. این قاتل ترسناک زهری را وارد بدن شما کرده است که فقط 60 دقیقه فرصت دارید از اتاق فرار کنید و پادزهر را پیدا کنید.

  این نظر در صف تایید برای انتشار می‌باشد

  پاسخ توسط گشتین:

  نظر شما مهم است. با استفاده از راهنمایی سایرین همیشه می‌توانید بهترین‌ها را انتخاب کنید. بیان مزیت‌ها و نقص‌ها درنهایت باعث بهترشدن خدمات خواهد شد.

  امکان رزرو برای این تاریخ وجود ندارد

  تومان

  0

  توقف فروش
  کنسل شد:
  تکمیل ظرفیت

  لطفا دستگاه خود را بچرخانید !

  امکان استفاده در حالت افقی وجود ندارد

  مرورگر شما با گشتین سازگار نیست

  لطفا از نسخه های بروزتر استفاده کنید