گشتین، تخفیف ویژه عید فطر 1443 برای خرید بلیط
فروشنده شو

0

بهترین خرید خانه کودک وارش تهران با بیشترین درصد تخفیف در قیمت - 50%

50%

76  نفر )

شیخ بهایی شمالی، کوچه شهانقی، پلاک 41، زنگ دوم

لطفا به توضیحات ذکر شده در "معرفی و گالری" توجه فرمایید.

  خدمات خانه کودک وارش تهران موقتا در گشتین عرضه نمی‌شود

  شما به این نوع خدمات علاقمندید؟

  در گشتین جستجو کنید و خدمات مشابه را بیابید.

  منم موافقم

  وقتی موجود شد به من اطلاع بده !

  نگاه کلی 

  روان شناسان بر این باور هستند که رشد شخصیت و فکر کودکان از سه سالگی آغاز می شود؛ بنابراین نحوه برخورد و آموزش در این سن تاثیر بسزایی در رشد شخصیتی کودکان دارد. یکی از بهترین راه های آموزش کودکان بازی کردن است و با وجود مشغله های زیادی که برای والدین وجود دارد، می توانند از مهدهای کودک کمک بگیرند. خانه کودک وارش امکانات مناسبی را مهیا کرده است تا کودکان در روند بازی آموزش هم ببینند و در مسیر رشد و ارتقای شخصیتی و رفتاری قرار گیرند.

  قوانین و مقررات 

  - هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.

  - کودکان 6 ماه تا 8 سال مخاطبین وارش هستند.

  امکانات 

  • استخر توپ

  • تاب

  • سرسره

  • شهر مشاغل

  • لگو

  • سرویس بهداشتی مخصوص کودک

  • کافی شاپ

  تصاویر 

  خانه کودک وارش

  خانه کودک وارش

  تفریح سرگرمی کودکان در خانه کودک وارش

  تفریح سرگرمی کودکان در خانه کودک وارش

  بازی و آموزش در خانه کودک وارش

  بازی و آموزش در خانه کودک وارش

  شهر مشاغل خانه کودک وارش

  شهر مشاغل خانه کودک وارش

  توضیحات 

  خانه کودک وارش با مدیریت سارا مومنی و مجوز شهرداری در سال 96 و در مساحتی به وسعت 700 متر مربع در خیابان شیخ بهایی تاسیس شده است. از جمله امکاناتی که در این مهد مهیا شده است می توان به استخر توپ، تاب، سرسره، شهر مشاغل، لگو، سرویس بهداشتی و روشویی مخصوص کودک و کافی شاپ اشاره کرد.

  تاثیر بازی در آموزش کودکان

  روان شناسان بر این باور هستند که رشد شخصیت و فکر کودکان از سه سالگی آغاز می شود و بنابراین نحوه برخورد و آموزش در این سن تاثیر بسزایی در رشد شخصیتی کودکان دارد. یکی از بهترین راه های آموزش کودکان بازی کردن است. حالا که والدین مشغله های بسیاری دارند و فرصت بازی کردن و آموزش به کودکان را ندارند می توانند از مهدهای کودک بهره ببرند. خانه کودک وارش امکاناتی مناسب به همراه بازی های متنوعی را برای آموزش کودکان مهیا کرده تا کودکان را در مسیر رشد و ارتقای شخصیتی و رفتاری قرار گیرند.

  نحوه برخورد در سنین پیش از دبستان تاثیر زیادی بر اعتماد به نفس کودکان دارد و تحقیقات نشان می دهد که بسیاری از مشکلات روحی و روانی ناشی از عدم اعتماد به نفس در دوران کودکی می باشد. بنابراین لازم است تا والدین با شناخت و آگاهی در مسیر درست تربیت کودکان برآیند تا درآینده کودکی شاد، خلاق و با اعتماد به نفس بالا داشته باشند.

  یکی از مراحل رشد عاطفی و هوش هیجانی، شناخت احساسات و تشخیص درست آن در خود و دیگران است. مهد وارش بازی های فانتزی و جذابی را برای کودکان دلبند شما مهیا کرده است که برای تشخیص احساسات از روی صورت نقاشی ها کمک می گیرند و به کودکان در حین بازی آموزش هم می دهند. این بازی را بچه ها می توانند مانند ساعت روی دستشان بگذارند و از این طریق حال و هوای خود را به اطرافیان شان نشان دهند.

  این نظر در صف تایید برای انتشار می‌باشد

  پاسخ توسط گشتین:

  نظر شما مهم است. با استفاده از راهنمایی سایرین همیشه می‌توانید بهترین‌ها را انتخاب کنید. بیان مزیت‌ها و نقص‌ها درنهایت باعث بهترشدن خدمات خواهد شد.

  امکان رزرو برای این تاریخ وجود ندارد

  تومان

  0

  توقف فروش
  کنسل شد:
  تکمیل ظرفیت

  لطفا دستگاه خود را بچرخانید !

  امکان استفاده در حالت افقی وجود ندارد

  مرورگر شما با گشتین سازگار نیست

  لطفا از نسخه های بروزتر استفاده کنید